Как да постъпя? Немога да реша :(

  • 1 260
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Какво е вашето мнение,моля ви дайте някакви съвети......Със съпруга ми сме разделени от няколко месеца, в моя живот има в момента друг човек/даже има е силно казано/,защото напоследък по-често не се виждаме. Това е така,защото той усеща, че аз не съм напълно отдадена на връзката си с него и че има нещо, което ме притеснява и , че не мога да взема решение какво да правя с живота си от тук нататък. На него започна да му писва да чака да реша, казва, че се подигравам с него, с чувствата му и т.н/което наистина така излиза всъщност от моите действия/.
Аз немога да взема това решение да остана с него, защото се чувствам изключително виновна спрямо децата и си мисля, че те няма да бъдат щастливи с разделени родители. Това чувство се засилва от факта, че баща им в момента също показва, че иска и има желание да направим опит да се съберем. Проблема е, че за мен ако се съберем ще е май само заради децата и до някъде това, че ще живеем по-добре/ говоря за стандарт на живот/. Но ако става въпрос за чувства, за начина по който другия човек се отнася като отношение,внимание,грижа..това са нещата, които ще трябва просто да забравя и винаги ще ми липсват и ще живея,но дали ще бъда щастлива?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 311
Явно никой от двамата не ти е достатъчно на сърцето. Отдръпни се и от двамата, поживей си, не бързай за никъде.
Когато се появи истинският, хич няма да се чудиш, повярвай ми  Peace

# 2
  • Мнения: 55
Изключително лично е, но не споменаваш, защо сте разделени!!!

Общо казано, не визирам твоя случай:
Човек явно е устроен да търси това, което му липсва! Може да имаш грижи, внимание, чувства и отношение, но когато ги имаш от дълго, приемаш ги като даденост и искаш нещо друго, нещо различно и обратното.  Sunglasses

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Това, което идва от сърцето ни, обикновено се решава за секунди, независимо дали със или без твърдата подкрепа на разума...
Имам чувството, че нито един от двамата не е "твоят" човек.
Що се касае до децата, аз съм на мнение, че "семействата" останали заедно само "заради децата" не са щастливи /нито родителите, нито самите деца/. Peace

Общи условия

Активация на акаунт