Коя е любимата ви рок група?

  • 49 986
  • 67
  •   1
Отговори
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Коя ви е любимата рок група?Аз обожавам Aerosmith и Guns N Roses.Наслаждавам се на всяка тяхна песен.Харесвам също Bon Jovi,Queen,Deep purple,Scorpions,Kiss,Whitesnake

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 08:54 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 63
Мои любими групи и изпълнители са:
Rolling Stones, Deep Purple с Ritchie, Aerosmith,
Led Zeppelin, Nirvana, Guns & Roses, CCR,
Whitesnake, Black Sabath, Anastacia, Celin Dion,
Gwen Stephani и др.

# 2
  • Мнения: 382
Любимите ми рок групи са Led Zeppelin и Pink Floyd. Обожавам ги - текстове, музика, музикантите... Simple Smile

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не по ред, не мога да си подредя любимите групи Grinning- Alice In Chains, Faith No More, U2, Pantera, Korn, Incubus, Pearl Jam, Skunk Anansie, Cranberries, това, без да се замислям. Плюс адски много банди, които не са точно рок, но пак са уникални.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 839
С joy_r малко се препокриваме - Faith No More, Cranberries, Pearl Jam, Skunk Anansie (идват в Бургас, а няма да имам възможност да ги  гледам  Confused)
и...
Radiohead, Bush, Kiss, Green day... има още  Wink

# 5
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Малко като лексикон...... - Black Sabbath, WASP, Helloween, Metallica, Accept, Judas, AC/DC....и т.н

Ти защо питаш?

# 6
  • Мнения: 0
Любимите ми рок групи са Led Zeppelin и Pink Floyd. Обожавам ги - текстове, музика, музикантите... Simple Smile

Още един глас за Led Zeppelin от мен  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 75
GN'R водят класацията при мен. Също така Alice Cooper, Billy Idol, Aerosmith, AC/DC, ZZ Top, Whitesnake, Velvet Revolver, U2, Queen, Милена Славова и др.

# 8
  • Мнения: 263
GN'R водят класацията при мен.

При мен също

# 9
  • Мнения: 5
GN'R водят класацията при мен.

При мен също

newsm10

В момента между другото са на турне в двете Америки и макар, че новите Гънс не могат да се сравняват със старите, пак си ги слушам с кеф newsm35 Дано следващия път като минат през Европа да не прескочат пак България.

Ето и един поздрав от мен. Надявам се да ти хареса.

http://gnr-afd.forumotion.com/t751-20111023-arena-monterrey-monterrey-mexico#3293[/video]

# 10
  • Мнения: 263
Нови, стари, за мен няма значение, пак са ми най-любимите. Преди около година ги гледах в Белград и беше невероятно.

Поздравът е велик! Мерси

# 11
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Малко като лексикон...... - Black Sabbath, WASP, Helloween, Metallica, Accept, Judas, AC/DC....и т.н

Ти защо питаш?


Лексиконът се състои от множество въпроси,поне доколкото си спомням.Ами питам защото може би ми е интересно,де да знам ooooh!

# 12
  • Мнения: 75
Нови, стари, за мен няма значение, пак са ми най-любимите. Преди около година ги гледах в Белград и беше невероятно.

Поздравът е велик! Мерси

Аз пък ги гледах в Букурещ Mr. Green

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 526
На мен любимата ми рок банда е DEF LEPPARD, много ги харесвам и за мен са супер!!!другите са Bon Jovi, AC/DC, Metallica, ZZTop, U2  и пак DEF LEPPAD:)))) yesyes

# 14
  • Мнения: 2 159
Pink Floyd, на млади години Guns N Roses, Bon Jovi, Deep purple, Whitesnake..

Общи условия

Активация на акаунт