Ванина , Валерия или Виктория

  • 8 742
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
Малко остава. Тъкмо името ще отлежи а няма да го взимаш в последния момент.
Когато отхвърляш някое име, моля те, пиши защо. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 300
Дъщеря ми е Валерия. На галено - Валерийка, Валери (с ударение на последната сричка).

# 47
  • София
  • Мнения: 1 067
Гласувам за Валерия.

Баща ми е Валери, но не се престраших за Валерия и си избрах бебка да е Вероника.
Хем ми звучи красиво, хем е и име на цвете, а у нас никой до сега не празнуваше на цветница!

 

# 48
  • Мнения: 4 569
Авторката, избрахте ли име?

# 49
  • Мнения: 696
Моето дете е Ванина-не съвалявам-страхотно име-на галено й викаме Вани

# 50
  • Мнения: 4
Виктория.

# 51
  • Мнения: 134
Валерия.
Харесвам и Веселина  Simple Smile

# 52
  • sofia
  • Мнения: 409
Голямо мислене и чудене му ударих за това как да я кръстя ...... smile3511
Реших да е Ванина- макар ,че от вашите мнения това е най-малко харесваното име .... но на мене си ми харесва .
Много съм ви благодарна за помощта  newsm51

# 53
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз го харесвам Ванина. Хич да не ти пука кой го харесва и кой не, важното е на теб да ти е на сърце!  Peace Леко раждане!  Hug

# 54
  • Мнения: 3 675
Понеже бабата е със същата буква бяхме се спрели на абсолютно същите имена, впоследствие се оказа, че не избрахме нито едно от тях, понеже бебето се роди точно на Стефановден и както се казва си дойде с името, решихме да е Стефани вечерта преди раждането, но ако трябваше пак да избирам име бих избрала Валерия. Иначе за галените имена - Вики за Виктория или Валка, Вале за Валерия

# 55
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Голямо мислене и чудене му ударих за това как да я кръстя ...... smile3511
Реших да е Ванина- макар ,че от вашите мнения това е най-малко харесваното име .... но на мене си ми харесва .
Много съм ви благодарна за помощта  newsm51

И аз кръстих дъщеря си с най-нехаресваното име от анкетата, която пуснах тук. И не съжалявам, не мога да си представя да носи друго име.
Ванина е много нежно име.
Леко раждане!

# 56
  • Мнения: 15 379
Реших да е Ванина- макар ,че от вашите мнения това е най-малко харесваното име .... но на мене си ми харесва .

И на мен много ми харесва.
За него гласувах.
Добър избор.

Леко раждане и здраво бебенце ти желая!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 010
Гласувах за Виктория защото другите две не ми харесват, но пък Викита под път и над път...
Успех в избора!

Ако трябва да е с буквата В предлагам Весела - Веси или Василена - Васи Simple Smile

Едит:
Сега видях, че вече сте си избрали име. Леко раждане на малката Ванина Simple Smile

# 58
  • Мнения: 416
Ванина е много хубаво име. Пожелавам късмет на бебка.   

# 59
  • Мнения: 3 830
Ей, ама никой не се решава за Вивиан.
Предлагам Вивиан Heart Eyes


Вивиан и на мен ми харесва. Зависи доколко са склонни родителите да изберат нетрадиционно име.
Ванина също ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт