Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 759
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз рових из форума. Попрочетох доста , но се интересувам от една жена - Бойка от Перник. Някой има ли нейни координати и дали сте доволни от нея ? Много благодаря! Simple Smile

# 646
  • Мнения: 56
до NIKOLINANIC- кутията ви е пълна,затова ви пиша тук
Здравейте! И аз в продължение на една седмица й звънях всеки ден по 3-4пъти. Ами разговорът беше много кратък. Каза ми,че имам  2 изпита,които ще взема. Че имам по-малка сестричка. Това е така. Попита ме кога ще я поканя на сватба,защото ме виждала госпожица и до 1,5-2г съм щяла да се омъжа.
В крайна сметка-говори много по-малко за мен самата(което е вярно) и за бъдещето,което очаквам да се случи.
А и нали ви казвам,че целия разговор беше 2-3мин и тя само 1мин ми обяснява,че предния ден е гледала до късно(имала е клиенти) и че в момента,в който говорихме-пак при нея е имало 2 момичета,които са чакали да им гледа.
Каза ми много малко неща и не мога да направя извод дали познава или не,но пробвайте,на вас може да отдели повече време Simple SmileУспех и ще чакам да споделите резултати! Simple Smile

# 647
  • Мнения: 0
Пиша за втори път по този въпрос. Ще бъда благодарна, ако още някой сподели мнение за маг Марчело. Интересува ме и дали има хора с отзиви от лунен маг Мария Стойчева от Варна. Благодаря ви предварително!

# 648
  • Мнения: 0
От няколко месеца следя редовно и с любопитство и тази тема и предната. Събрах смелост да се регистрирам и да пиша когато видях че пишат хора, които се интересуват от любовни магии и събиране на разделени. Мен също ме вълнува много това. Искам да си върна любимия човек. Някои казват че не са редни тези намеси, но според мен всеки сам ще си отговаря. Много нередни неща има в живота, но съществуват. Така че ще помоля без нападки и упреци. Нали сме всички тук за да си помагаме. Четох в един пост че темата се е обърнала за магии, ами те вече почти всички ясновидки се занимават с правене и разваляне, погледнете им обявите. Надявам се да прочета мнения за Боряна Тотева и маг Марчело, за него видях че и други се интересуват. Или други, които да правят силни ритуали за любов и да събират разделени двойки. Искам да прочета менния на хора които са ходили и правили, защото съм убедена че сред всички вас тук има такива, макар да не искат да го признаят. Ще чакам вашите препоръки и отзиви или на лични или нй-добре тук, за да ги четат всички и също да се информират. Човек никога не знае до какви услуги ще му се наложи да прибегне.

# 649
  • Мнения: 0
Здравейте.Нямах успех до този момент в търсенето на наистина добър екстрасенс.Отидох при няколко души,едни те подпитват и налучкват,други те посрещат с думите "имаш страшна черна магия,дай ми сега 1000000000 да ти я разваля".
Последно отидох при една жена,съвсем случайно попаднах на номера.Тя се оказа много топла и лъчезарна,прие ме в дома си.Бях доста притеснена като влязох,но и това бързо отмина.Тя не те подпитва изобщо,просто започва да говори за теб като човек,за събития в миналото,настояще,бъдеще и други хора с някаква абсолютна точност.Не чух от нея,това което ми се искаше да чуя по проблема си,но съм благодарна,че получих истината. Hug
Едно от нещата,които ми каза вече се случи,постъпих както тя ме посъветва (иначе бих направила обратното  Grinning).Оказа се права и се радвам,че я послушах.
За мен тази жена има истинска дарба и бих отишла пак при нея ако имам нужда.Казва се Калина Трендафилова.
За да не ме обвините,че рекламирам ще кажа само че има профил във фейсбук,където пише по-подробно за нея,за приемния график и телефоните за връзка,от където ги взех и аз.


eulaliq,
познавам много добре Калина Трендафилова. Тя не може да говори и да дава информация за минало, настояще и бъдеще само ако стоиш пред нея. Това е подвеждаща информация!!! Калина Трендафилова е нумеролог и нищо повече! За това, какъв нумеролог е, не искам да коментирам.Тя не е ясновидец, не е и  контактьор!!! Не трябва да подлъгваме хората с невярна информация! Калина толкова лош говор   има, тя не може да говори хубаво! Нищо не й се разбира от това, което казва. Говори само глупости на хората. Е, ако имате договорка ти да й правиш реклама в сайта, а тя да ти геда, това е друг въпрос! И нека не се лъжем: Калина Трендафилова е любезна и внимателна само с хора, от които има изгода!!! Споделям това нещо с всички вас, защото Калина преди години ме потърси за една услуга. Въртя, сука и ме накара да отида в дома й. И там, вместо да говорим по работа, тя започна да ме разпитва за рождена дата, семейно положение....за да видела дали ще се разбираме......!!! Попитах: За какво да се разбираме? Вие ме търсите, искате да ви се свърши работа, аз ще си я свършапрофесионално,а вие ще си платите. Е, да, но НЕ! Калина Трендафилова не е свикнала да си плаща!!! Но при мен тя удари на камък! Но.......яено има други, които й се поддават .......

# 650
  • Мнения: 10
nedeliana, защо не си направите тема за магьосници и да си се съветвате там, и1и ние да напуснем ?

# 651
  • Мнения: 7
nedeliana: Много ми е интересно от къде я събра тази смелост да се регистрираш във форума след като самата ти нямаш такава ами се опитваш с най подли и долни средства да променяш съдбата на даден човек и с най голямата си наглост да искаш съвет от нас къде да отидеш. Тук във този форум има 15 % който са ходили за развлечение другите от нужда и ако ги попиташ ще видиш колко е жестоко. Умолявам те истински не се занимавай не прави тези неща. Ще си намериш и по добър мъж. Бъди малко умна.

# 652
  • Мнения: 0
Хайде започна се. Изрично съм написала че търся насоки за хора правещи любовни магии, а не мнение дали е редно или не. Който го счита за грешно да не го прави. На който не му харесва да не чете. Мисля че е повече от елементарно. Това че искам да си върна любимия мъж не мисля че е развлечение, а нещо много сериозно. И вече получих за краткия си престой тук доста съобщения от жени, които също се интересуват от силен маг в областта на любовните магии, но заради упреците които ще последват не смеят да пишат тук.

# 653
  • Мнения: 7
Знаеш ли, няма безгрешни хора всеки греши в момента те предупреждаваме за грешка, а това дали аз ще чета този форум или не, не е твоя работа и когато искаш да питаш такова нещо щом си решла да направиш тази грешка си потърси друга трибуна. Защото това което правиш образно е да влезеш в агитката на ЦСКА  и да викаш за Левски. А за другите "И вече получих за краткия си престой тук доста съобщения от жени, които също се интересуват от силен маг в областта на любовните магии" наистина е много жалко и низко но това сте вие на този етап. И пак помисли.



# 654
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Най-добре е да си пуснеш нова тема-"Търся някой  да ми направи магия за любов" и там да си заформите нова групичка..Повечето хора са тук, в тази тема от мъка и зор, както викаше баба ми...или болест или несгоди,nedeliana   Peace

# 655
  • Мнения: 226
Здравейте! Аз рових из форума. Попрочетох доста , но се интересувам от една жена - Бойка от Перник. Някой има ли нейни координати и дали сте доволни от нея ? Много благодаря! Simple Smile

Аз бях при нея в началото на лятото след супер отзивите от моя позната извън този форум. Честно казано аз не съм възхитена - отдели ми не повече от 5- 10 мин, общи приказки от типа - ооо чака те венчило скоро, с което аз я апострофирах, че току що съм се развела и последното нещо за което мисля е вечнило  Laughing. Чака те път в чужбина, много хубави неща и айде жива и здрава. За 10 лева - общи приказки.

# 656
  • Мнения: 1 050
Моля ви, направете си отделна тема за магиите - почвам да се дразня вече от тези глупости. Тази тема е за други неща.

# 657
  • Мнения: 972

Аз бях при нея в началото на лятото след супер отзивите от моя позната извън този форум. Честно казано аз не съм възхитена - отдели ми не повече от 5- 10 мин, общи приказки от типа - ооо чака те венчило скоро, с което аз я апострофирах, че току що съм се развела и последното нещо за което мисля е вечнило  Laughing. Чака те път в чужбина, много хубави неща и айде жива и здрава. За 10 лева - общи приказки.

Това,че скоро си се развела,не означава че днес например няма да срещнеш принцът на бял кон,който ще те грабне и ще те одведе в слънчевата земя! Wink Laughing
Имам чувството ,че всеки отива при ясновидец и очаква той да му отговори по точно определен начин.И когато ясновидецът не ни каже това,което сме очаквали,си тръгваме недоволни и отиваме при друг,който точно да потвърди нашите мисли!

seniorata2,къде се изгуби бе, момиче?! Hug Hug

# 658
  • Мнения: 0
Както вече писах, почти всички ясновидци се занимават с правене и разваляне на магии, изграждане на защити, контактьорство, енерголечение и т.н. Ясновидството е широкообхватна тема и не виждам нищо лошо да се обсъждат проблемите свързани с любовните магии. Това че тук главно се е коментирало кой и доколко познава, темата има и много други аспекти.

# 659
  • Мнения: 0
Пак се включвам.Да кажа за леля Искра.Аз ходих при нея септември миналата година.Първо се чухме по телефона,беше много любезна.След това се уговорихме да се видим.Познава на 90%.Човек се чувства добре в нейната компания.
Но моля някой да сподели впечатленията си от друг ясновидец,който познава за да отида при него.
Ще ви бъда благодарна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт