Кой е егоиста в случая?

  • 21 218
  • 528
  •   1
Отговори
# 450
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има разлика между "задържи" и "задържа" ...

# 451
  • Мнения: 901
има разлика между "задържи" и "задържа" ...

Да, и лентичката на Мира може да е чисто съвпадение.

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 22:01 от schreier

# 452
  • Мнения: 405
Няма егоист, заглавието е манипулативно.
Има двама зрели индивиди, знаещи какво искат и могат, на които за съжаление им се разминават желанията в момент в който всички биха искали да мислят еднакво.

Дано дамата да е сигурна в това, което върши.

# 453
  • Мнения: 481
Мира, а какво станa с "любовта, където не трябва"?
За същата приятелка ли става дума?

# 454
  • Мнения: 427
 Дамата пуснала темата , може би не иска да пише вече в нея  Peace
 В суматохата е забравила да помоли модератор за ключ .  Peace
 А и едва ли би искала още ровене в чаршафите и / или в тези на приятелката и . Нали вече се е стигнало до решение на въпроса .
 Лека и спокойна бременност   bouquet

# 455
  • Мнения: 571
Поне ще има с кой да си бременея Peace

# 456
  • Мнения: 7 947
Как се измъкваш ти  Joy
Честита бременност и лека!   bouquet

# 457
  • Мнения: 655
Честито и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

# 458
  • Мнения: 10 547
Лека ти бременност. И въпреки деликатното ти състояние ще си позволя да ти напиша, че си доста некоректна със съфорумците си, малцина тук папат доматите с колците. Мисля, получи ценни съвети, други като мен ти дадоха и лични примери. Можеше темата ти да има леко по-различен и възпитан финал. Едит: И все пак не сподели какво се случи с офис тръпката?

# 459
  • Мнения: 427
Лека ти бременност. И въпреки деликатното ти състояние ще си позволя да ти напиша, че си доста некоректна със съфорумците си, малцина тук папат доматите с колците. Мисля, получи ценни съвети, други като мен ти дадоха и лични примери. Можеше темата ти да има леко по-различен и възпитан финал. Едит: И все пак не сподели какво се случи с офис тръпката?
    ooooh! Добре де Касита , теб много ли те вълнува въпроса какво е станало с офис тръпката ? Няма да можеш да спиш ако не разбереш отговора ли ? И да го получиш примерно , дали ще е верният ? Разбрала си че може би си била подведена , каза че не вярваш , какво искаш повече ?
Честно ,не разбирам как може да изпитвате удоволствие да навлизате чак толкова надълбоко в личният живот на хората  ooooh! Дори и споделянето си има граници .
Лично аз бих предпочела тази тема да се заключи , за да може бъдещата мама наистина да изкара спокойна бременост . А не да бъде подлагана на кръстосан разпит  от жени, които умират от удоволствие да ровят дълбоко в раната на хората .
Не си прави труд да ми отговаряш  Stop

Дано модератор да сложи заветното катинарче .

# 460
  • Мнения: 10 547
Определено няма да ти отговарям, защото не ти го дължа. Пиша на/с авторката, не на клакьори. А личният си живот девойката сама е предоставила на всички.

# 461
  • Мнения: 427
Определено няма да ти отговарям, защото не ти го дължа. Пиша на/с авторката, не на клакьори. А личният си живот девойката сама е предоставила на всички.

   По - добре клакьор , отколкото прелюбопитна клюкарка  Wink
  Дамата е представила част от личният си живот , толкова колкото е преценила .
  Обаче явно носът ти е много дълъг , и не можеш да спиш спокойно ако не го потопиш по-
  дълбоко в ястието  Wink
 

# 462
  • Мнения: 676
На авторката желая лека бременност, щастливи родители и щастливо и здраво бебе на финала! Въпреки всичко аз изобщо не изключвам възможността да е просто стечение на обстоятелствата И нейната бременност, заедно с тази на обсъжданата дама. Но дори да не е, не се чувствам излъгана...

Касита, никой не е длъжен да е "коректен" с някакви непознати хора в някакъв форум, що се отнася до факти от личния му живот. Ако възпитан означава "задоволяващ чуждото любопитство"...., е тогава наистина е много, ужасно невъзпитана авторката. И точно както ти не дължиш отговор на никого тук, така и авторката не ни дължи никаква "коректност"....

# 463
  • Мнения: 10 547
Ах, на едно сърдечно благодаря задоволяване на любопитството ли му казвате? Девайко с арабски ник, или там какъвто е, ако не бе така нравоучително жалка в напъните си да ми докажеш нещо (какво не ми е ясно), вероятно би била смешна. Знам ли.

# 464
  • Мнения: 427
Ах, на едно сърдечно благодаря задоволяване на любопитството ли му казвате? Девайко с арабски ник, или там какъвто е, ако не бе така нравоучително жалка в напъните си да ми докажеш нещо (какво не ми е ясно), вероятно би била смешна. Знам ли.
   Жалка и смешна си ти госпожо .
   На теб няма какво да се каже , защото в мозъчните ти клетки вирее само любопитството към
   живота на другите хора . Остана да питаш и от кого е детето . Не съм нравоучителна , а
   директна . Дразня се от такива дребни душици , на които има прави огромен кеф да се завират
   до най- дребният детайл в чаршафите на хората.
   Има една много мъдра поговорка : "На простия не можеш да му дадеш , може само
   да му вземеш."

   Хайде , остани си със здраве и се погрижи да задоволиш любопитството си . Явно сънят ще те
   напусне докато не разбереш отговора  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт