Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 878
  • 701
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 594
Ааа, у мен никак не пораждат такива чувства българските мъже, даже напротив. Трябва да знаеш къде да търсиш. Mr. Green

# 631
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Аа ми дай жокер кажи къде да търся?   newsm78
Аз не търся никъде конкретно, просто казвам какво виждам наоколо, като ходя по улиците  примерно или като излизам някъде вечер.
Ще си търся чужденец.  Grinning

# 632
  • Мнения: 4 594
Абее то... не е само до мястото. Подход трябва да имаш, а-у. Mr. Green И аз не търся никъде конкретно, ама все изпада по нещо хубаво... отнякъде. Grinning

# 633
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
ХАха-  защо аз трябва да имам подход?? Мъжът трябва да има подход и да знае как да ми стане интересен, да ми е забавен и да знае как да ме печели. Аз си падам старомодна и смятам че мъжете са тези кото трябва да правят първата крачка, не жените.
 Така че не ми трябва изобщо подход. Wink

# 634
  • Мнения: 348
Представям на вашето внимание екземпляр с българси корен



Не знам на вас къде какво ви пада, за мен качествата на експоната са очевидни. В тая връзка:
-проверявах-никой не го е плюл
-това заради произхода ли му е, защото е баща му е с американско-унгарски произход :http://www.imdb.com/name/nm0890232/bio
-нали ме усещате на къде бия  Crazy

# 635
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Къде му е българския корен на този newsm78

# 636
  • Мнения: 348
Баща му се води бълграни, брат е на Силви Вратан. Самия Майкъл така казва в едно интервю Simple Smile Обаче пак има американска жилка и живее в САЩ.Мрън. Айде деее Mr. Green

# 637
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Не е лош. обаче все пак си е само далечен корен и има няква далечна връзка с българите. Grinning

# 638
  • Мнения: 4 594
Вал, плюеш ли го? Grinning

# 639
  • София
  • Мнения: 6 219
Май само ни дразни!  hahaha
Голям сладур е по принцип!

# 640
  • Мнения: 348
Ако не нарушавам правилата на темата, не просто го плюя (иууу, как може по хубавото момче такива работи), ами и викам с пълно гърло МОЙ МОЙ МОЙ

# 641
  • София
  • Мнения: 6 219
Честит да ти е!!!! Препоръчай някой хубав филм с него, че не ми се гледа "Never been kissed"

# 642
  • Мнения: 348
Ами не бих казала, че филмографията му блести с невероятни заглавия, сега гледам някаква лекарска драма с него и Джейда Пинкет-Смит, първите два сезона е добре, третия нещо го развалиха. И естествено Alias, все пак той беше гаджето на Дженифър Гарднър преди Бен  Simple Smile

# 643
  • Мнения: 4 594
Вал, има гражданство, тъй че е твой. Wink

# 644
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 678
Буря, той Раян го спрягаха със Сандра, че се утешава. Ама предпочитам да не пипа Чарлийз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт