Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 864
  • 701
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 736
Хахаа! И на покойниците ли посегнахте?  hahaha

Сарк, аз и друг път съм забелязвала прояви на този форумен синдром, да ти кажа.  Mr. Green

# 661
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Въъ... аз не съм, явно съм ви свикнала твърде много.

# 662
  • Мнения: 3 736
 hahaha Не, бре, просто не си чела обилно в СО, примерно. Ние сме нормални, не се тревожи.

# 663
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ами аз си знам, че там не трябва да припарвам.  hahaha
Ние сме нормални, това искам да кажа на Кръш, не се намира в СО, че да подскача.

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
И аз съм нова в тези теми,а пък досега нетолерантност не съм видяла newsm78 Но май по-добре тази тема да се приключва вече.Всеки с мнението си Sunglasses

Пуци,точно към тях малко уважение да покажем Confused А и Британи беше голяма сладурана и ми беше доста жал за нея...

# 665
  • Мнения: 3 736
Да, и аз много я харесвах.  Confused

Умна си ти, Сарк, умна си. Аз даже пък се престраших да пописвам там, предста'и си!  hahaha

# 666
  • Мнения: 322
Така, така, досега се забавлявах в Клю-то с:
Тема 1
и
Тема 2  Sunglasses

Това по темата за толерантността  Mr. Green

Като споменахме Анет Бенинг, да не пропусна да маркирам другите си любимци от American Beauty  Mr. Green

Thora Birch


Chris Cooper

Бебе, записваш ли?

# 667
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Записва тя! Ветър я вее на бела кобилка!  hahaha

# 668
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Въх, Слънчо, уби ме Crazy Егати темите ooooh!
Определено някои хора вече се изтъркаха и не са актуални. Що трябва някой да е толерантен, ако отсреща няма такова нещо? Малко възпитание и съобразяване не вреди, мисля...

# 669
  • Мнения: 322
Как се менят времената! Опрях и аз да правя актуализация, за пръв път ще ми е  Joy  Joy

Гея, то тези теми си имат опашка, така да се каже  Laughing

# 670
  • Мнения: 3 736
Слънчо, шма скъсаш!  hahaha

Тора Бърч само тръпки може да ми предизвика, на погнуса, обаче Крис Купър, който дълги години ми беше архизлодей от класа, много си го заобичах след "Време да убиваш" (нали той беше?) и Remember me.  Heart Eyes

Глей са, Щурми, синдромът го наричам "Нападни преди да те нападнат", малко като израелската външна политика. Спирам, че шсе отприщя, четвъртъчно ми е.  Mr. Green

# 671
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
...малко като израелската външна политика. Спирам, че шсе отприщя, четвъртъчно ми е.  Mr. Green


 hahaha hahaha hahaha

Аре, желая ви безсмъртие, отивам да играя дартс.  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 322
Крис Купър, който дълги години ми беше архизлодей от класа, много си го заобичах след "Време да убиваш" (нали той беше?) и Remember me.  Heart Eyes

Той, той  bowuu

Аре, желая ви безсмъртие, отивам да играя дартс.  Mr. Green

Ааа, сакън, не ти го ща безсмъртието  Mr. Green  hahaha

# 673
  • Мнения: 3 736

Аре, желая ви безсмъртие, отивам да играя дартс.  Mr. Green

Баси!  Shocked Това е най-страшното проклятие, което могат да чуят ушите ми, кво сме ти направили?  hahaha

Крис Купър, който дълги години ми беше архизлодей от класа, много си го заобичах след "Време да убиваш" (нали той беше?) и Remember me.  Heart Eyes

Той, той  bowuu

Чуден филм, чуден Крис. Там всички са чудни, впрочем.

# 674
  • Мнения: 322
Чуден филм, чуден Крис. Там всички са чудни, впрочем.

Разбира се, нали там играе безценното ми съкровище Кевин Спейси, както и Властелинът на гащите на Джо - Почитаемият Макконъхи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт