Игри по двойки под завивки ще донесат мечтани бебешки усмивки :) :) - тема 69

  • 21 907
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
ЗАПИС ! Ама вие сте като машинопистки през 90-те !  hahaha hahahaИ аз трябва да се поизантересувам от тези тестове за О, ако леля ви , ДАЙ БОЖЕ НЕ ДОЙДЕ този месец, ще си купя от тях.

Гууууууууш Hug

П.С КАфенце ,благодаря за темата, още по-лека и прекрасна бременност да имаш Simple Smile
Момичета, миналата тема имаше много щъркели донесли деца, ТАЗИ ТЕМА трябва И ЩЕ ИМА много положителни тестове, за да има равновесие !

# 31
  • Мнения: 300
Хайде и аз в новата тема, с весело заглавие, дано ни донесе много положителни тестчета!
Момичета  Hug
Хоупче, страхотна новинка, дано всичко е наред в следващите месеци newsm10
Аз не влизам, защото нямам с какво да се похваля, всеки ден на работа, едно и също, но ви чета редовно, с вас си отмарям след работа.
Снощи много се ядосах на моя мъж, защото онзи ден следобед имах положителен тест за Ову, намекнах му вчера, като се надявах, че като знае ще се мобилизира да действаме като се приберем, че бяхме на гости. Да, ама НЕ заспа като помириса възглавницата, то и аз съм убита от работа, че ставам в 5ч цяла седмица ама държа очите отворени. Резултата беше скарване Sad
Днес цял ден съм крива, направо отписах месеца, то яйцето няма нас да чака...
А за тестовете незнам какви ползвате ама моите никога нямат наситена втора черта, вечно е по бледа, и никога не се е задържала и на следващия ден. newsm78

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 16:10 от linko5

# 32
  • Мнения: 32
Отдавна не съм се записвала, само Ви чета.   Sunglasses

Страхотна е темата.

Успех момичета.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Ето ме и мен  Whistling
Кафенце, благодаря за поредната страхотна тема и за забавното и заглавие   bouquet
Дианка ,  Hug и дано съвсем скоро всички гадости да бъдат зад гърба ви и да поемете спокойно въздух. Всичко ще се оправи  Heart Eyes
Снарки, съжалявам за лелята, но следващия месец чакаме да се хвалиш  Hug И аз така уж все си казвам, че няма да мисля - каквото стане, ама се разревах като магаре като видях отрицателния тест  Laughing
Линко, мъжете са си такива - нещо средно между непукист и темерут. А бе полуидиот  Sunglasses
Антоника, имаш стиснати палчета и от мен  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 34
  • София
  • Мнения: 187
Запис и от мен!
Kafence много забавно заглавие!!!
Да я напълните с многоооо  EFP EFP EFP !!! Успех момичета!!! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 7 118
aйде и аз да се запиша в темата да ви хвърлям по едно-две-три оченца Mr. Green

Зузич сигурна ли си за мУмичАнцето, до колкото си спомням друга заявка ти бяха пуснали Mr. Green Mr. Green

Онази врачка ми писа, че й се пропукали очилата и не видяла добре в кристалната топка.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А може ли за третото око да обясниш?  newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Snarky Chimpfanny, съжалявам за лелката, но дано следващият месец вече наистина да е твоят  Praynig

Дидолина, нормално е да имаш две положителни тестчета. Просто това с по-ярката черта е отчело по-високо съдържание на хормона. Иначе аз последно имах два поредни дни положителни тестове за ову, като и на двата бяха с еднаква наситеност чертичките, и ето че забременях точно в този месец. Тестовете ми бяха Овю. Така, че не се шашкай, ами действайте с мъжа ти  Peace


linko5, честно казано и нас си ни мързеше като сме изморени, но за каузата си струва. Защо не поговориш с мъжа ти, без да се карате и спорите, че трябва да положите и двамата усилия все пак. С моя се бяхме споразумяли като настъпи времето около ову яко работа, а после яко почивка и ни беше екстра  Peace

# 37
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Дидолина по-наситената тестова черта говори, че днес е хормоновия пик и най-вероятно овулацията ще е съвсем скоро, или пък просто партидата ти ову тестове не е читава .. продължавай да тестваш и то ще стане ясно Peace

Зузич ма тя врачката и трето око ли има Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 118
Дидолина по-наситената тестова черта говори, че днес е хормоновия пик и най-вероятно овулацията ще е съвсем скоро, или пък просто партидата ти ову тестове не е читава .. продължавай да тестваш и то ще стане ясно Peace

Зузич ма тя врачката и трето око ли има Mr. Green Mr. Green

Тя врачката е само с 2... Rolling Eyes поне така твърди  hahaha hahaha hahaha

Ама ти си щяла да хвърляш по едно-две-три оченца в темичката, та затова питах..Нищо, аз ще стигна до истината, упорита съм.
сФинявам сА за спама!  Blush

# 39
  • Мнения: 357
Бени, ще я чакаме и щом се появи, ще я обстреляме с въпроси, тъкмо ще се е напочивала и намоторила  Laughing

Линко, благодаря!  Hug

Много тъпо, че така е заспал твоят мъж. Дано пък довечера да не е толкова одряман -- не е късно. Аз лично си видях бледата чертичка на клиър овю (много са скапани като изпълнение, иначе като точност са си добри сигурно) още в понеделник, вечерта бебеправихме и после в сряда -- така мисля, че беше. Аз също не съм имала никога наситена чертичка на тези тестове, нито пък положителен тест два поредни дни. Довечера или утре все още има шанс за яйцеулов!  Peace

Зуз, и аз искам момиченце! Я да ме метнеш на врачката да ми поврачува и на мен през напуканите цъки  hahaha

# 40
  • Мнения: 477
Тестовете са клиър овю - първият беше отрицателен, втория с еднакви черти и третия с много ярко изразена 2-ра черта...
Емиииииии каквото стане.. дано само  luvbed не е станало много начесто и да има резултат най-вече!
 Heart Eyes

# 41
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Дидолина значи щом като са ти били така чертите на теста, си хванала овулацията съвсем отрано .. вместо да продължаваш да ги мислиш, по-добре отивай да прайш секс .. така поне е сигурно, че може и да стане Flutter

Ама ти си щяла да хвърляш по едно-две-три оченца в темичката, та затова питах..Нищо, аз ще стигна до истината, упорита съм.

мислех да ползвам жокер помощ от приятел .. Зузич ти приятелка ли си ми Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 118

мислех да ползвам жокер помощ от приятел .. Зузич ти приятелка ли си ми Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Аз сА разнежих и така не мога да дам обективен отговор на този екзистенциален и толкова хвърковато организиран въпрос  newsm03 newsm03 newsm03  Ще ти пиша на лични  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 300

Дони М, честно да ти кажа, като ми наближи Овуто въобще не ме мързи, напротив едно желание ми идва, все за кекс си мисля. Това започна да ми се случва след аборта, върна ми се апетита, че нещо го бях изгубила след раждането на сина ми. Е... всяко зло за добро  Peace
Хоупче, мислиш ли че още има шанс от понеделник 17ч до сега?  Дано е така...

# 44
  • Мнения: 375
Записсссс! Честита да ни е темата, Кафенце за теб    bouquet
Честито на Хоуп! Лека бременност и след 8 месеца да показваш снимки на бебешока  Wink
Линко, и ние с моето другарче се бяхме сдърпали покрай предполагаемата дата за О, но се сдобрихме до вечерта, понеже аз сутринта бях написала една бележка, леко приличаща на роман  Joy Описвах там надълго и наширо, че това е наша обща кауза и трябва да я следваме, иначе само от едната страна нещата не стават. Нужни са двама! Казах му също, че трябва да е отговорен и да полага усилия. Все пак идеята и желанието за бебе не са само мои. Сигурна съм, че ще се оправите и ако по някаква гадна случайност този месец сте пропуснали яйцето  другия ще действате навреме!  Hug
Тази темичка е започнала много позитивно, за което много се радвам  Mr. Green С нетърпение ще чакам да чета за положителни тетсчета! Май се оказва, че сега е ловен сезон и стискам палци на всичкииии!  Praynig
При мен нищо хубаво няма ... Този месец се зарадвах, че видях белтъкова слуз, а се оказах без О. Меря ли меря БТ и не се е вдига.  Sad Тихо и кротко чакам датата 9.08.  Не се бях настроила, че точно този ще е нашият месец, но това, че нямах О малко ме изплаши.  Confused Знам, че е нормално да има такива месеци и че не трябва да го мисля, но от вътре се стреснах, че нещо не ми е наред. Извинявам се, ако съм се размрънкала ... просто исках да споделя.

Общи условия

Активация на акаунт