Отразява ли се нервността по време на бременност върху бебето?

  • 2 351
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
ИЗВИНЯВАЙТЕ  Embarassed без да искам съм го пуснала 2 пъти нещо не ми е в ред компютъра Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 581
Въпреки, че е добър начин за изнудване на бъдещия татко  Twisted Evil ми се струва, че няма връзка. Ако говорим за нормална нервност от обичайните проблеми.
Пожелавам ти спокойно бебе   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 621
Незнам дали има връзка, защото аз през бременността си бях много спокойна и положително настроена, но бебката се роди нервак,ревлива и т.н. и сега си е по -нервна. Явно си е до темперамент, но все пак е по-добре да си по-спокоен през бременността, пък каквото дойде. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз бях много нервна през бременноста.Дъщеря ми беше нервна и плачеше до 40-ия ден,но беше по-скоро от колики.След това и до ден днешен е много добро и спокойно дете.
И аз като теб се притеснявах и си мислех че има връзка,но сега си мисля че не етака

# 19
  • Мнения: 3 356
Аз в началото на бременноста постоянно бях яхнала метлата на работа.
Беснея....та пушек се вдига.Детето ме търпя,търпя,и на края ми спретна такава контракция,че изпуснах всичко и се свих на две.От тогава си казах край,каквото и да стане-не ми пука.И нищо не можеше да ме трогне.Бях се много уплашила.
Детето си е спокойно мисля,от коликите пореваваше чат-пат,а сега-от характер.

# 20
  • Мнения: 5 577
Аз мисля, че не се отразява.

Поне при мен.

Зависи от това как приема бременната нещата, и доколко и  пука. То това зависи за всичко. И за живота.

Спокойствие и непукивъм. Семейството е най-важно.

Лека бременност на всички бременеещи.   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 555
Недей да го мислиш сега и това дали ще се отрази на бебока нервността ти, защото още повече ще се притесняваш ! Аз изкарах много нервна бременност - писах си дипломата и се дипломирах, после правих ремонт и на всичкото отгоре бях много чувствителна и най-малкото нещо ме докарваше до рев !   #Crazy
Но да ти кажа когато си галех корема и усещах как бебчо поритва всички нерви и притеснения изчезваха и усещах вълни на неописуема радост, това ми беше успокоението ! А пък да ти кажа за сега бебчо да чукна на дърво не е проявил допълнителна нервност, освен ако не може да заспи или го мъчат колики и т.н.   Party
Радвай се и от нищо да не ти пука !
 Леко бременеене !   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 047
  Не е задължително да се прояви някаква връзка, но според мен има такива случаи.

  При всички положения е добре да се стараеш да си спокойна, това със сигурност не вреди.

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами ,незнам и аз съм се питала доста пъти това...Аз бях сравнително спокойна,само последните месеци бях неспокойна,и заради раждането и заради други неща.Алекс е много нервно дете.В началото до 5 месец само ревеше,друго нищо,а сега все е недоволна и само се нерви.

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
не знам дали се отразява при мен беше следното в началото на бременоста ми бях доста нервна и след третия месец бях великото спокойствие а Ема за момента е може би към по-кротките бебета но ще видим мисля че е по-важно когато бебето се роди тогава майката да е спокойна и да предава по възможност само положителни емоций със сигурност връзката която те имат от бременоста след раждането се усилва стократно

Общи условия

Активация на акаунт