Отговори
# 660
  • Мнения: 331
Аз пък обикновено все не съм по темата  Mr. Green и все пиша за някакви странични неща,но какво да направя.Чувствам близки повечето от темата,а и винаги намирам компетентен отговор по моя казус  Flutter
И аз така  smile3502 Сигурно бая народ не ми чете постовете, защото рядко имат общо с бебета, майки и т.н. , а си си откровени глупотевини, ама какво да правя като нямам много опит в бебегледането и не смея да се изказвам, да не кажа нещо тъпо или да подведа някого. newsm12
Бисквиткова Шени  Mr. Green люлката се казва Fisher Price EZ Bundle. Много ме кефи да заразявам с готини покупки. Споделяйте и вие повече за готини покупки, не само за бебоците.  Peace
Нандии, страхотна е твойта мацка  Hug
Ами това е  Crossing Arms мног жени на едно място е така...като на пазар сме Mr. Green
Който си тръгва - да си тръгва...който ще пише - да си пише. То винаги ще е така...иначе нямаше да е интересно Mr. Green ако всички се харесвахме Twisted Evil
ами и аз използвам такива без да живея или да съм живяла някъде другаде освен в България. И какво от това? Разстреляйте ме сега!  #2gunfire
Въпросът не е за това дали ще се стреляме...въпрос на такт е Wink Иначе ако ще се гърмим ние военните жени сме с предимство Mr. Green
ОБщо взето на мен ми е приятно тук макар, че на моменти сме точно - кучетата си лаят - керванът си върви Crazy
АЗ тук срещнах приятелки....и не съжалявам Hug
newsm10  Специално за теб  Херич - kiss
Филип тази нощ яде 3 пъти  smile3507

ЗАБРАВИХ НАЙ-ВАЖНОТО - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 19:48 от Норе

# 661
  • Мнения: 2 172
Хоупи,може да си 100% сигурна,че точно твоите постове чета абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНООО!И са едни сред най-приятните ми  Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 5 622
.......само моето дете остана най-непослушно Mr. Green Laughing

Аз още в началото заложих, че само аз ще си остана с проклетото бебе последна. Ето Хера отдавна забрави и ти в един момент ще се похвалиш, и само аз ще си остана да ви завиждам и да си скубя косите  smile3511



Бубе...ми не е от чак толкова отдавна да ти кажа,нали знаеш ,че съм МАЛКА  Flutter От има-няма 6 годинки е  Laughing

Ей, вярно..аз гледам от моята камбанария..щот съм била 12 клас преди 15 години  Mr. Green


Еее, Хоуп, три пъти бил ял..ми няма само аз да ставам по два пъти. Веднъж някой да чуя, че е по-зле от мен и да се успокоя   Mr. Green  Joy

# 663
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
аз пък не ги броя, амам май на час и половина ги докарваме посукванията, като всяко посукване е съпроводено с обръщане и разместване, ама не се оплаквам, щото действам по инерция и не помня кога, какво Blush

Ние май ще минаваме на Памперс 4  ooooh!
ха, Моника о...ка, половин кашон, днес купихме втория, амма се почудих дали да не взема5 #Crazy

Седа си и си мисля, Онзи там горе си знае работата, ревящите деца са и злояди, та са лекички и удобни за разнасяне.Другите не ревящи са дебелички, кат моето, ама то добре, защото ако беше ревящо и дебело, мале, мале не може да го носим Crazy

Аватара аз го гледах тука на 52 инчовото чудо, сама си го гледах, защото мъжо такива глупости не гледал, ама си беше супер[/color]

# 664
  • Мнения: 15
Хахах, nandi, не е "Онзи там горе", а чиста проклетийка  Laughing Мойто куку по гръб не може да стои като нормалните хора, любимата му поза е ето тази - какви бицепси сме отпрали с баща му, не е истина  Crazy И в количката такива лупинги прави, че скоро ще излезе сам и ще си тръгне. Закъде се е разбързал, не знам. Как ще надебелее, братче, ако има приз за най-мускулесто бебе, ще взимаме от раз  Laughing

# 665
  • Мнения: 3 459
Ейй, най-накрая и аз да се докопам до форОмо  Mr. Green
Гледам не сте скучали днес  Joy Joy Joy Но както казва Лусинда - важното е калабалък да има  Mr. Green

Буба, и според мен заяждането ти е целанасочено, но как да е. Не ми се влиза пак в тъпи спорове. Имам многооо да пиша по темата, но мисля че няма смисъл, пак няма да разбереш какво имам предвид. А който иска да пише - да пише, който иска да си ходи - да си ходи. От 100 и кусур жени, няма как всички да сме на едно мнение.

Ние днес бяхме на консултация. Резултатът: 6.570 кг., 63 см  Hug
И пак ни боцнаха двете краченца  Confused

# 666
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Джей, а добре завърнала се  Mr. Green
nandi, тука има едни 4+, нямам спомен Памперс ли ползваше, не те са 9-20 кг.  newsm78
Sunny me, голям перчем има Дани, браво на него. А за бицепси и крака, детето се грижи за фигурата ми, но видиш ли - за корема ми никаква грижа значи  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 2 172

Аватара аз го гледах тука на 52 инчовото чудо, сама си го гледах, защото мъжо такива глупости не гледал, ама си беше супер[/color]

НАли  Mr. Green
На моя дай му някви Нешънили,дискавърита..онзи Беър Грилс...и тем подобни  Laughing Много са интересни наистина,но като го чуя онзи монотонния спокоен разказвач по тези канали и направо заспивам  Whistling

Ами ,Нанди ,сватя,какво да ти кажа....присламчвам се аз при теб на 52 инчовото плазмЕ ,правим си коктейлчета доволно количество и си гледаме двете каквото ни душа сака  Drunk

# 668
  • Варна
  • Мнения: 302
Джей, а добре завърнала се  Mr. Green
nandi, тука има едни 4+, нямам спомен Памперс ли ползваше, не те са 9-20 кг.  newsm78
Sunny me, голям перчем има Дани, браво на него. А за бицепси и крака, детето се грижи за фигурата ми, но видиш ли - за корема ми никаква грижа значи  Mr. Green

Нелка, сетих се за едно упражнение за корема, сядаш на пода и изпъваш краката и вдигаш нагоре, задържаш, после смъкваш надолу, без да докосваш пода. Та ако сложим бебетата на краката, натоварването ще е по-голямо и току-виж сме стегнали коремите Laughing. Естествено, това е неприложимо при шаващи бебета, тъй че май нищо полезно не казах Joy.

Да се похваля, днес за първи път се престраших да кърмя навън. Бяхме решили да излезем да се почерпим за празника, естествено, докато се приготвим след храненето на Валентин мина час, после докато стигнем до заведението и ни обслужат мина още един и диването ревна, че е гладно. Та трябваше или да искаме да ни опаковат току-що сервираната храна и да оревем квартала, докато се приберем, или да го накърмя. В крайна сметка се преборих със себе си и реших да не си разваляме рахатлъка, та го накърмих, мисля, че никой не разбра /бяхме на възможно най-отдалечената маса в заведението/, но аз умрях от срам де Embarassed.

# 669
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАЙЧЕТА! БОГОРОДИЦА ДА БДИ НАД ДЕЦАТА НИ И НАД НАС! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИМЕТАТА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Ей ме на в цялата ми прелест и телеса  Laughing, наистина времете ми е кът  Rolling Eyes, ще кажеш, че само аз отглеждам деца   Mr. Green.
Луси относно членският внос- ама значи с едната ръка нося Тошко/6, 000 +кг/, с другата бутам празната количка/ да не кажат хората, че нямаме  Laughing/ + тротинетката на Цвети, а Цвети обикновенно е хваната за полата ми и някой път я и подритвам  Wink, ако закъснява на някое кръстовище. Ей на това му се вика разходка, скоро време очаквам и трета ръка да ми порасте  Joy hahaha Joy, ама нея за друго си я пазя  Whistling.
А който се опкава от рев на Топчо рекорда е 7 часа. С две почивки на полувремената от 15 мин  Crazy.
Е това си е моето момче и му баеха, и молитви му четоха, и хомеопатия пие. Ще си реве още има няма 6 месеца, бащичко  ooooh!.
Нелко много сте хубави и слаби  Crossing Arms, от есента ще се класирам и аз по срещички. А на булката ако й хвана бузите, ще ги стопя от щипане  Heart Eyes, много ми е хубава  Flutter, ама то и Тодори не е за изхвърляне, ако се аресат да се вземат младите  Mr. Green.
Нели да те похваля, преди една снимка беше избарала тук- малко на леличка мязаше  Tired. А сега те гледам във ФБ- младо готино гадже  Hug. Нали ти беше показвало нещо антицелулитно, може ли снимка пак  Praynig.

снощи гледах за Хипокси терапията, ама много пари  Money м...му, 5 дни 750 лв, 15дни- 1000+лв. Уф а е точно за мързелани като мен.
Някой има ли мнение за това:

# 670
  • Мнения: 567
Шени, благодаря ти за хубавите думи!  Hug Децата ми само изглеждат приятни - иначе са проклети!

А за столчето на Хоуп, да вземем да поръчаме групово!  Rolling Eyes Хоупче, аз все гледам каквото имат другите, и все повече ми харесва от моето. Сама нямам никакви идеи. За да харесам нещо, трябва някой преди мен да го е харесал. Това как се казва - без мнение съм и не мога да правя избор. Това говори за вътрешни противоречия на много дълбоко личностно ниво! Абе знам си, че съм си луда!  Mr. Green

Луси, мила, не знам какво да ти кажа! Не мога да я издържа тази ситуация, която разправяш! Щяха да ми избият шайбите! Ма то нали знаеш . . . На шантави Ора, Господ добри деца дава!!! Та аз съм нацелила  hahaha
Само много  Hug Разбира се, че е период и ще мине. Ще има да играе с колички и влакове - няма цял живот да ти се тръшка я!
А за отмъщението съм съгласна - хич недей да ги бавиш!!!  Mr. Green

Нанди, страхотната Моника гука страхотно! Моето е като нямо, бре!  Shocked От време на време някак се плези и усмихва, ама рефлексно. Не е нещо да се хили целенасочено!
Сега се притесних - да не се развива нещо бавничко вампИрката ми?

Хоупче, сватя, аз не само те чета, Ми направо целенасочено търся твоите постове. Даже се чудех сега като работиш, как няма да пишеш и ще ми е мъчно!  Hug

Елийс, спуках се да се хиля на описанието ти за разходка.  Joy При мен е подобно. Само в добавка при всички тези действия, аз крещя на висок фалцет ли, сопран ли, Елфи да каже кое е по зловещо!!!  Mr. Green Абе, голям шум вдигаме - всички се обръщат и ме гледат съжалително! Понякога като пресичаме ги карам всички да се държат за ръце - последният за мен и изглежда все едно играем хоро на кръстовището!  hahaha
За трета ръка не разчитай - на мен още не ми е покарала!  Wink

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

# 671
  • Мнения: 1 130
При мен е подобно. Само в добавка при всички тези действия, аз крещя на висок фалцет ли, сопран ли, Елфи да каже кое е по зловещо!!!  Mr. Green Абе, голям шум вдигаме - всички се обръщат и ме гледат съжалително! Понякога като пресичаме ги карам всички да се държат за ръце - последният за мен и изглежда все едно играем хоро на кръстовището!  hahaha
За трета ръка не разчитай - на мен още не ми е покарала!  Wink
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 672
  • Мнения: 331
Хоупче, сватя, аз не само те чета, Ми направо целенасочено търся твоите постове. Даже се чудех сега като работиш, как няма да пишеш и ще ми е мъчно!  Hug
Аз това за постовете  го написах нарочно, за да може ти и Елфуна на дълго и на широко да обяснявате как не е така, как сън не ви лови без мойте дълбокомислени разсъждения.  bowuu Само дето по план и Хера трябваше да се включи, даже и посветих любимата ми картинка, ей тази  kiss, а тя - нищо !!!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Сега се притесних - да не се развива нещо бавничко вампИрката ми?
А си обидила още веднъж Ирката, а  fight fight А и да не мислиш, че Филип се усмихва много смислено - аз му се карам, той се хилосва.  tooth

За трета ръка не разчитай - на мен още не ми е покарала!  Winkю
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Ох, аз съм много тъжна. Заминава ми зарядното (или батерията, или самия комп) на лаптопа.  Cry Мъжа ми е безкрайно доволен, че ще разкарам "това розово лигаво нещо" и ще си купя нов , ама аз не искаааам  nono Искам си това , пък !  Crossing Arms Обаче не зарежда, да му се невиди  ooooh! Ама аз съм така - като си харесам нещо и си купувам по сто броя, да се запася, да не свърши.  Crazy По тоя повод, в момента имам 3 броя еднакви дънки в гардероба, които не ми стават  Thinking Twisted Evil

Само за протокола, Филип реве вече трети час....не иска да яде, не иска да спи, не иска на ръце, не иска да си играе...  ooooh! ooooh! ooooh!
оф, айде стига съм писала, че пак ще изключи....

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 04:05 от Норе

# 673
  • Мнения: 299
Добро утро!
Ще се спукам от смях с вашите постове hahaha
Рано сутрин ми идват много добре!
А честно казано за ревливите бебета направо ви се възхищавам на нервите.Аз 5 мин ако реве и вече се шашкам какво става  ooooh!
Дуденце Помня поста ти относно памперсите и проверих преди да купя да не са турски Peace Тези са в Чехия произведени.Или поне така пише,то знаеш ли вече....

Честито на всички мами и бебчета именници!  bouquetДа сте здрави и щастливи!И да ми простите за закъснението  Embarassed


Марти заспа и ще се възползвам да оправя,че няма такава кочина!Ужас!

# 674
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро!
Като ви чета как децата ви все реват и не мога да си го  представя  newsm78 . Елена също плаче от време на време , но винаги си има причина. Че е гладна , наакана или и се спи. Понякога защото иска някой да и обърне  внимание (ей така да си погукаме и посмеем). Общо взето мога да различа кога какво иска. Ако беше като Венци на Луси примерно сигурно щях да се гръмна. Тя като поплаче 5-10 мин. откачам, а как остава за постоянно ooooh! . Алекс пък до 3-ия месец не знаеше как се плаче  Laughing . Само се усмихваше и мрънкаше ако е гладен.
Елис ти ме разби  Joy Joy Joy Joy, това е една от любимите ми снимки. Нали за тази говориш. Що да съм кат лелка  Thinking , баш си изглежда на годините  Wink
За антицелулитния уред ..... всяко чудо за три дни дет се вика. Според мен ефект има, но в момента нямам време за него  Crazy , хваща прах в момента. Септември като пратя баткото на детска градина почвам да го ползвам по сериозно (уж  Mr. Green) Ето го : http://solacbg.com/index.php?route=product/product&path=68_5 … amp;product_id=68
Колана който си показала на снимката , го ползвах след Алекс. Мисля, че имаше и той някакъв ефект, но ми се счупи. Китайска му работа.  Механизма е много смотан. С гумен ремък  е и той много бързо се скапва от топлината която развива.
Хоупи, аз също те чета  Mr. Green .Ако ти е заминала батерията на лаптопа , ще не си вземеш нова ( за ужас на мъжа ти  Joy Joy Joy ) И аз съм  вещоман като теб. Трудно се разделям с нещата си  Wink
Май щях да пиша още , но си забравих мисълта  newsm78 , ще се включа по-късно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт