Все повече българи харесват родното кино?

  • 3 749
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Подарявала съм първите два филма на приятели  в чужбина и сме били на едно и също мнение по въпроса за качеството им. Добри са. Виж, Love.net  не ми аресА. Ама хора разни.
A откъде ги купуваш?И колко струва 1 диск,че да пратя майка ми да ги търси.


 Предполагам, че не ги купува, а ги тегли от замундата или аренабг  Peace
А,не,купува ги. Simple Smile от Карфур,на щанда за видео и музикални дискове.

# 61
  • Мнения: 58
Kъде мога да ги гледам тези бълг.филми,които изброявате?Аз освен "Светът е голям и ....."(хареса ми много) и"Мисия Лондон" не съм гледала други, а много ми се иска.Потърсих в арена някои от споменатите заглавия,но не ги намирам newsm78
"Мисия Лондон" го теглихме, но трудно го найдохме. После го давахме на познати с  флашка.
Търсим в доста сайтове за торенти, този го откри съпругът ми тогава. Беше зимата.
Между впрочем на нас точно той ни хареса.
Има доста сайтове.
Еми аз точно"мисията" го гледах мин.година като си бях в БГ,а "Светът.." най случайно го открих в махленската видеотека и не можех да повярвам на очите си #Crazy
Kъде мога да ги гледам тези бълг.филми,които изброявате?Аз освен "Светът е голям и ....."(хареса ми много) и"Мисия Лондон" не съм гледала други, а много ми се иска.Потърсих в арена някои от споменатите заглавия,но не ги намирам newsm78


В Дома на киното.
 Дзифтове и тем подобни също има на дивидита, и са евтини.
Извинявам се за тъпия въпрос,но що ето 'дзифтове'? EmbarassedАз за дивидита питам..от .къде и колко струват  bouquet

# 62
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Виж,виж по-горе,казах си. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 58

А,не,купува ги. Simple Smile от Карфур,на щанда за видео и музикални дискове.
[/quote]
Oooo,много ти благодаря  bouquetВ Пловдив имаме Карфур май... newsm78.А и ако ми кажеш колко парички струва едно двд,  цена няма да имаш Hug Hug

# 64
  • Мнения: 21 591
 Имах предвид филма "Дзифт" и подобните на него. В кварталния магазин, в големите вериги, в Технополис, в специален магазин, навсякъде където се продават двд. Евтини са, няколко лева. По старите филми обикновено са намалени, примерно 1,99 лв.

# 65
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
А,ето,Ирис е казала. Колкото по-назад във времето,толкова по евтин. Около два до пет лева.

# 66
# 67
  • Мнения: 58
Aйде пак съм аз ooooh!А случайно да знаете дали на тези двд има и субтитри на англ. поне,че да може и половинката да ги гледа,а не да ме тормози кой какво казал и що го казал Twisted Evil

# 68
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Може ли някой негов филм, за Виторио Де Сика питам? Wink   bouquet
Ами аз не тегля филми, купувам дивидита от къде  ли не.
Къде от чужбинско, къде у дома. Например в Технополис или Техномаркет (бъркам ги) неочаквано намерих "Афоня" на Данелия за скромната сума от два лева.

# 69
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Aйде пак съм аз ooooh!А случайно да знаете дали на тези двд има и субтитри на англ. поне,че да може и половинката да ги гледа,а не да ме тормози кой какво казал и що го казал Twisted Evil
Мисля,че ще те тормози .Simple Smile Точно пък за субтитри не съм проверявала.

Василисе, и аз тъй. Само че И "Покаяние"  ( класика, беше с опакован с някакво нещо, дето даже не помня какво беше.)

# 70
  • Мнения: 521
Харесаха ми "Стъпки в пясъка" и "Лора от сутрин до вечер".
От сериалите следя "Столичани в повече".

# 71
  • Мнения: 18 010
Имаме много добри български филми- " Прогноза", " Разследване", " Мила от Марс", " Писмо до Америка", " Откраднати очи", " Стъпки в пясъка", " Хиндемит", " Вагнер", " И Господ слезе да ни види", " Рапсодия в бяло", " Пазачът на мъртвите" Светото семейство"...

От къде мога да изтегля тези филми? С удовоствие бих ги гледала в кино, но в нашия град такова няма   Embarassed
Обожавам старите български филми, с удоволствие гледам и новите  Peace

Видях по- нагоре от къде могат да се купят  Peace

# 72
  • Мнения: 155
Харесаха ми "Стъпки в пясъка" и "Лора от сутрин до вечер".
От сериалите следя "Столичани в повече".

Ние пък сега с милото си сваляме сериите на "Под прикритие" и ги гледаме вечер  Party Много ми напомня на филма"The departed"  и затова ми харесва, иначе играта няма смисъл да я коментирам. Харесваме само Владо Пенев (има невероятен тембър), Михаил Билалов и Захари Бахаров как играят. И като за екшън български сериал, и въобще като сериал ми харесва най-много, повече от "Стъклен дом", "Столичани в повече" и особено "Забранена любов"  Wink

# 73
  • Мнения: 0
Фен съм на Стъклен дом, сериал е, но много добре играят и с нетърпение чакам новият сезон!

# 74
  • София
  • Мнения: 10 825
Съвременното родно кино, имам предвид това от последните 2-3 години, го намирам за сравнително добро. Радвам се, че най-накрая киното ни започна да надраства "арт" периода си - с грозните секс сцени, с крещящите си персонажи....
Май съм единствената от разписалите се тук, която хич не долюбва "старото" ни кино - онова от 70-те и 80-те - смешно и плоско - и като сценарии и като режисура и като игра  Confused

Общи условия

Активация на акаунт