Спамо-чат / 08.08 - 14.08 / Лейзимаммадженаралспамтийм /10/

  • 1 981
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 3 249
Ама то вече станА ракиено време  Crazy

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ама то вече станА ракиено време  Crazy



По повод ракията, преди малко се сетих един любим, макар и стар виц:

Един човек имал папагал. Папагалът много обичал алкохола и редовно изпивал ракийката на стопанина си. Една вечер човекът си сипнал последната ракийка, оставил си чашата на масата и решил да слезе до магазина за мезе. Преди това предупредил папагала:
- Сега излизам до магазина, да не си посмял да ми изпиеш последната ракия, че ще ти оскубя перушината!!!
Връща се човекът след малко и що да види - ракията изпита, папагалът се търкаля пиян като талпа, скубе перушината перо по перо и си говори:
- Е*ал съм ти и перушината!  Mr. Green

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п. Наздраве  Mr. Green Drunk

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п.2   Mr. Green

# 80
  • Мнения: 21 497
  Здравейте девойки Hug
 Очаквам прекрасни почивни дни в селска обстановка с барбекю...

 Обаче имам ужасна неприятност - мойто диване сега го гледа баба му - свекървата, с която аз много се разбирам и се обичаме. И според шилето тя все го карала разни работи - да пеят песни, да яде, да се облича, въобще според него  - тормоз. И вчера това идиотче да вземе да и каже "Искам да умреш"- изобщо не е ясно разбира ли за какво става въпрос, обаче жената беше като препикано мушкато, а аз два пъти повече...
  И сега ме е страх да се прибера в къщи какво ли правят тия двете...

Мммм, Manowar, обожавам.


http://www.youtube.com/watch?v=BiZmkuMvJR4&feature=related

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Хелоу  Hug
Не се връзвай толко бе  Mr. Green И моят син говори големи глупости на баба си понякога... деца са, понякога дори не знаят какво означава това, което са казали ... случва се. И не е въпрос на възпитание, личен пример и т.н. Просто всички минават през подобни етапи.

# 82
  • Мнения: 21 497
Мон Heart Eyes Heart Eyes...
  Аз това мога да го разбера, обаче бабето дали го разбира не знам... Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 3 249
Ирис, децата в тази възраст, че и в по-голяма нямат разбиране за смъртта, както възрастните и не го приемат зловещо въобще. Например могат сърдечно да се радват на някой гълъб и за вечеря с удоволствие да хапнат пиле на грил.  Crazy 

Обаче ти все пак вземи купи едно цвеКе на прибиране за бабата или нещо в саксия - уж случайно си го харесала и как добре ще й седи в хола, примерно. Или бонбони, шал, ръкавици... Абе в краен случай ракийка.  Simple Smile  Примерно де.

Моооон, знаех си, че ще ми допълниш ракийката със салатка.  Simple Smile Hug

Ако знаете само как не ми се раааааааботиииииииии Whistling

# 84

Общи условия

Активация на акаунт