простреляно 11-годишно момче в София

  • 5 102
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Не знам как да коментирам, доста противоречива информация поствате.
Аз живея в Надежда, близо до Свобода. Доста се стреля в квартала ни, но това може би е "нормално" за почти всички района на столицата. А и при нас има доста военни.


Въздушното оръжие не е огнестрелно, трудно е да да чуеш че се стреля. Пораженията , които нанася рядко могат да бъдат сериозни, една прашка с камък би могла да има повече ударна мощ. Това би могло да се определи и като битов инцидент.
Току-що по новините на БТВ казаха че стрелецът е неизвестен.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Хексе, при нас си се стреля...
Стреляла съм с въздушна пушка, на съответните места, знам как стреля. А и Свобода все пак е близо, но и не чак толкова Simple Smile
Мен ме е удряла рикоширала сачма и си боли.

На моя мъж от време на време му идват някакви луди идеи да си купил въздушна пушка. Но при две деца в дома няма да го огрее.

# 17
  • Мнения: 6 296
Никога не съм купувала на моя син играчка пистолет и няма и да му купя. Уча го, че оръжията са гадни, грозни и опасни.
Това лято с него сме в България и е записан на детска градина тук. Прави ми впечатление, че момченцата масово играят с пушки и пистолети и ги носят и в градината или в парка. Едно момче от градината има цял арсенал вкъщи и започна да носи пушки и за моя син, след като видя, че той явно си няма. Confused Не ми е приятно това толериране на играчките оръжия и мисля, че водят до следваща крачка - стреляне с въздушни пушки по гълъби, котки и други живи същества.

# 18
  • Мнения: 943
Ох, хайде стига с това "накъде отива тази държава"  ooooh!
Вярно, че сме много зле, но специално в това отношение, навсякъде стават такива неща. За Америка, не ми се говори...

# 19
  • Мнения: 62
#Cussing out
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=760172
Първо реших, че е някаква грешка, но не
няма думи просто, накъде отива тази държава

държавата е виновна, че повечето родители са идиоти.  ooooh!

изненада: всеки ден по света стотици деца се раняват по лепи и нелепи начини. пази си нервите

# 20
  • Варна
  • Мнения: 17 956
65-годишен мъж простреля съседско дете, било шумно

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4027271

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
На мен ми е интересно как точно ще докажат, че въпросният съсед е застрелял детето.
Освен ако някой не го е видял или не си е признал сам.
един контролен във вода и се сравняват двата куршума ...

# 22
  • Мнения: 4 514
Моля ви, не се връзвайте на провокатори!
Дираджиите са си преработили статията и вече не навежда на мисълта, че дете си е играело с пушка и се е простреляло, а си има отделен стрелец - пенсионер, на когото децата пречели.  ooooh! А как ще го докажат - това си е работа на конкретни органи. Бързо възстановяване на хлапето!

# 23
  • София
  • Мнения: 39 761
65-годишен мъж простреля съседско дете, било шумно

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4027271
Нямам думи Sad
Флоберката за разлика от въздушната пушка, убива.

Моя син понякога е много шумен когато е навън. И когато се разхождат с баща си... го чувам от много далеч.

# 24
  • Мнения: 7 837
С интерес очаквам да видя, как нищо няма да му се случи.

# 25
  • Мнения: 62
65-годишен мъж простреля съседско дете, било шумно

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4027271
Нямам думи Sad
Флоберката за разлика от въздушната пушка, убива.

Моя син понякога е много шумен когато е навън. И когато се разхождат с баща си... го чувам от много далеч.

Не одобрявам стрелбата по месо, но като знаеш че е шумно, нормално е да дразни околните.
Аз самият съм бил вбесен от разни шумни невъзпитани хлапенца и последното, което ме е интересувало е, че са малки.
Възпитавайте си децата поне малко.

# 26
  • Мнения: 7 837
Да, възпитавайте ги, защото следващият може, стреляйки, да причини и смърт. Мъка...
Естествено, че невъзпитаните гаменчета, са виновни, така да го извадят от равновесие, този изстрадал за следобедния си сън, пенсионер.
Като гледам снимките на конфискуваното, има и МВР палка. Сигурно е бивш служител.

# 27
  • Мнения: 18
Това ме навява на мисълта как и по мен някакъв идиот стреля с въздушна пушка и за малко да ме оцели защото бяхме на вила и бях отишла да питам ппо съседните кущи някой няма ли оцет за салата. Така че идиоти всякакви  Mr. Green Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 171
Като си седят вкъщи децата - асоциални ставали, като играят навън - много шумни, угодия няма. Ами пенсионера просто да си е увеличил говора на турското сериалче

# 29
  • Мнения: 28
На мен ми е интересно как точно ще докажат, че въпросният съсед е застрелял детето.
Освен ако някой не го е видял или не си е признал сам.
един контролен във вода и се сравняват двата куршума ...

Това възможно ли е да се направи със съчма.
Аз доколкото знам няма начин да се докаже, че дадена съчма е изстреляна от дадена въздушна пушка.
Така са ми казвали полицаи.

Общи условия

Активация на акаунт