В момента чета....7

  • 47 103
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 576
по препоръка от предната тема Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 4 070
Благодаря за овациите и похвалите- много сте мили ! smile3525

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм се зачела в Стивън Кинг- Мъглата,после подхващам Романът на Линдзи Laughing

"Мъглата" е страхотна! "Романът на Лизи" е малко по-бавна, но също е много хубава. Има доста психология в нея.

Аз още съм си на "Срам". Нещо ми "заби" Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 107
Завтарям се, ама за да се запиша - аз чета това Води се "Трилър", та ще видим, че съм в началото...

Благодаря за темата...

# 19
  • Мнения: 9 231
gundie,много хубава тема Hug

Все още чета "Златния храм" на Юкио Мишима Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 816
Звучи ми като за мен Wink Прочетох анотацията в Хеликон - джаз, въпросите за пола и расата - интересуват ме... Дано е написана добре, колкото анотацията Simple Smile


svet65, книгата е много четивна, сюжетът е заинтригуващ, но стилът на авторката нещо ми е прекалено равен, пестелив.

# 21
# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 647
На мен ми остават 20 стр. от Шоколад и като прочетох сега, че завършва неубедително, не искам да я дочета, за да не си разваля хубавия вкус от книжката до момента  Crossing Arms  Mr. Green

Наистина е хубава книга  Peace Смятам да прочета и Къпиново вино, но преди това си очаквам една изненада от темата за размяна и ще си прочета нея  Sunglasses

# 23
# 24
  • Русе
  • Мнения: 658
На мен ми остават 20 стр. от Шоколад и като прочетох сега, че завършва неубедително, не искам да я дочета, за да не си разваля хубавия вкус от книжката до момента  Crossing Arms  Mr. Green

Е, недей де, голяма грешка ще бъде да не я дочетеш. Просто имаше един лееееко изсмукан от пръстите момент, който отбелязах като спад, в сравнение с останалата част от историята. Ама просто авторката никога не е била комплексиран католически свещенник, така че и е простено.  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз започвам тази:

# 26
  • Мнения: 7 914
gundie,много хубава тема Hug

Все още чета "Златния храм" на Юкио Мишима Mr. Green

А как е книжката?

gundie  bouquet

# 27
  • Мнения: 9 905
На мен ми остават 20 стр. от Шоколад и като прочетох сега, че завършва неубедително, не искам да я дочета, за да не си разваля хубавия вкус от книжката до момента  Crossing Arms  Mr. Green

Наистина е хубава книга  Peace Смятам да прочета и Къпиново вино, но преди това си очаквам една изненада от темата за размяна и ще си прочета нея  Sunglasses

ами на мен повече ми хареса Шоколад. После четох Къпиново вино и ми бледнееше.

аз минах набързо Листопад, да видя какъв е този прехлас, смятам, че си загубих времето, и сега си оправям вкуса с Кир Буличов.

# 28
  • Мнения: 107
аз минах набързо Листопад, да видя какъв е този прехлас, смятам, че си загубих времето...

И аз така го почувствах. Много повърхностно написана, като се има в предвид, че "Чучулигата" е толкова хубава.

# 29
  • Мнения: 9 231
gundie,много хубава тема Hug

Все още чета "Златния храм" на Юкио Мишима Mr. Green

А как е книжката?

gundie  bouquet


С една дума - меланхолична.Главният герой разказва спомени от живота си,опитвайки да намери себе си и красотата в различните и измерения.Интересен е погледа към IIсв.в. и различните будистки възгледи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт