Бебоци с двойни имена

  • 28 683
  • 235
  •   2
Отговори
# 225
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И моя син е Симон Мартин без тире, никой не ми го е правил на проблем, роден е в България. Но в горния случай с Нико Мартин, Мартин се явява презиме, просто без надставка ов, няма как лично име и презиме да бъдат обединени с тире.

# 226
  • Мнения: 143
АЗ познавам едно момиченце на име Ева-Никол,и й викат Евани Simple Smile

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Харесвам много двойните имена и умувам  newsm78 за комбинация, при която първото име да е Мартин, а второто евентуално да започва с буквата Л, Б, или И.
Моля за предложения  bowuu

# 228
  • Мнения: 4 199
И аз съм в чудене: с тире или без тире...Имам още две седмици да реша Crazy

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Аз предпочитам с тире, още повече когато името е мъжко.

# 230
  • Мнения: 4 199
Като че ли и аз клоня към тирето...

# 231
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Моето мнение е ясно. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 67
Моето мнение е ясно. Simple Smile

И моето!  Laughing
Единственото неудобство е, че ми писна да обяснявам (като я записвам някъде), че това не са две деца, а едно  Mr. Green

# 233
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Харесвам много двойните имена и умувам  newsm78 за комбинация, при която първото име да е Мартин, а второто евентуално да започва с буквата Л, Б, или И.
Моля за предложения  bowuu

Мартин Лукас
Мартин Леон
Мартин Бенет
Мартин Борис Thinking
Мартин Игор
Мартин Илиан Thinking



# 234
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Харесвам много двойните имена и умувам  newsm78 за комбинация, при която първото име да е Мартин, а второто евентуално да започва с буквата Л, Б, или И.
Моля за предложения  bowuu

А горе-долу какви имена търсиш - международни, с БГ звучене. На първо време ми идват
Мартин Лъчезар
Мартин Борислав
Мартин Иван
Мартин Исидор
Мартин Божидар
Мартин Белослав
Мартин Любослав

Като цяло ми е малко трудно да давам предложения, заради името на сина ми, на мен ми се струва нормално Мартин да бъде второто име.  Crazy

# 235
  • Мнения: 556
В нашата група в детската градина има Мари-Елен - резултата от тръшканиците на бабите  Simple Smile Ама пък е хубаво име.

Общи условия

Активация на акаунт