Малки тайни (Küçük sırlar)- 3 - Всеки има своите малки тайни!

  • 67 148
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 33 435
Hurricane, имам въпросче към теб Simple Smile
ББ:
Интересно ми е, с какво общо са се захванали Хевес и Меринч ?
Много са ми странни
 Rolling Eyes


За кой епизод става въпрос  newsm78

# 661
# 662
  • Мнения: 33 435
Райф много се надуваше пред Четин Joy Joy
И Четин като призна на Айшегюл,че е влюбен в нея,тя му би шута на Райф  Joy Joy Joy Joy Joy

# 663
  • София
  • Мнения: 2 623
Hurricane, имам въпросче към теб Simple Smile
ББ:
Интересно ми е, с какво общо са се захванали Хевес и Меринч ?
Много са ми странни
 Rolling Eyes


За кой епизод става въпрос  newsm78

Ами някъде 15, 16, 17 ...
ББ Ходят в някакъв магазин, Меринч носи някакви скици,
но пък какво общо има Хевес с цялата работа ?

# 664
  • Мнения: 33 435
ББ:Хевес май се беше хванала с някакъв дето работеше в магазин за дрехи, и после го видя с друг мъж  Joy Joy Joy Joy Joy

# 665
  • Мнения: 2
Ураганче,помниш ли номера на серията в която Четин спас Хевес?

# 666
  • Мнения: 33 435
Ураганче,помниш ли номера на серията в която Четин спас Хевес?
Накрая на 25-та се събуди до нея ужасен  Joy Joy Joy Joy
В един бар се бяха напили той Али , Джейля и Хевес и спали с 2-те  Joy
А Четин се напи, защото Айшегюл и Демир се правиха на гаджета , а и чу Су да казва,че е влюбена в Демир  Joy Нещо мъжкото му достойнство беше накърнено  Joy

# 667
  • Мнения: 2
Ураганче,помниш ли номера на серията в която Четин спас Хевес?
Накрая на 25-та се събуди до нея ужасен  Joy Joy Joy Joy
В един бар се бяха напили той Али , Джейля и Хевес и спали с 2-те  Joy
А Четин се напи, защото Айшегюл и Демир се правиха на гаджета , а и чу Су да казва,че е влюбена в Демир  Joy Нещо мъжкото му достойнство беше накърнено  Joy
Аз я бях превъртяла серията,ама последната седмица ги гледам малко разбъркано,без никаква хронология... hahaha И сега стана една каша в главата ми,кое кога се случваше... #Crazy

# 668
  • Мнения: 33 435
Говорих с моята приятелка Деря, която е гледала сериала от първи епизод за Чет.
И тя каза , той като всеки мъж, които е харесван от всички жени , не иска да си признае ,че обича някого. Според нея това е причината, поради която се надува Чет  Peace

# 669
  • Мнения: 2
Говорих с моята приятелка Деря, която е гледала сериала от първи епизод за Чет.
И тя каза , той като всеки мъж, които е харесван от всички жени , не иска да си признае ,че обича някого. Според нея това е причината, поради която се надува Чет  Peace
Добре че от време на време си пийва... hahaha

# 670
  • Мнения: 33 435
Айшегюл като види Хевес да погледне Четин и веднага я поставя на място  Joy Joy

# 671
# 672
  • Мнения: 33 435
Завръщането на Айшегюл към нощния живот  Joy Joy
Четин вика "Да не отиваш да убиеш Райф"  Joy Joy Joy Joy

# 673
  • Мнения: 2
Този момент от кой епизод е? Пропуснала съм го като превъртах  сериите?

# 674
  • Мнения: 0
Добър вечер дами   bouquet   Hug  сутринта рано наминах но все още никой не беше писал.Тези дни съм доста заета нали утре е Байряма и се подготвяме с мама,чистих ме и готвих ме.Доста се изморих  Grinning  Grinning но пък си заслужаваше.Аз сигурно съм забравила да спомена че съм на 14 години  Mr. Green .Откакто почнах да гледам турски сериали и на мен много ми хареса Истанбул.Имам роднини там а също и в Одрин.Да ви се похваля брат ми ще ходи сега на 6 септември на Турция за 5 дни.Отначало като разбрах много ми стана гадно,защото и аз искам,но после като преосмислих нещата се зарадвах.Всичко е безплатно,ще ходят в много градове.Те ги пращат 40 деца от България там да разгледат джамиите и другите забележителности.Аз му казвам да отиде в Одрин и да снима Бурак и без снимка да не ми се връща  Joy  а също и да вземе списанието.Е какво да правя,той човека ме взе вече за маниячка по Бурак и по АйЧет.
А до колкото до финала на сериала излязло е резюмето но още не съм го чела ако разбера нещо ще ви го напиша  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт