Къде в Пловдив???-24

  • 76 012
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 230
Мами,къде има от пантофите на "Беко"?Ако някой е видял...в Тракия ми е по-добре,но и другаде става Peace Снощи гледах в БейбиЛенд-а до Хлебозавода,но точно нашия 26№ го нямаше от нито един модел!

Преди имаше едно магазинче в Кичука с/у ДСК банката по път към парка...едно ламаринено такова???Там беше нещо като фирмен м-н?Дали съществува още?
Вис Виталис /на шести септемвpи/ си поддъpжат Беко.
На Пешеходния има един магазин за обувки /половината са детски/ - там имат избоp от 26-30 номеp. Цените са 8-10 лв споpед модела

# 631
  • Мнения: 4 310
Пантофи Беко имаше и във търговския център "Форум Тракия", на мястото на сергиите. Като влезеш от централния вход в ляво се пада магазинчето.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 14:02 от *vera

# 632
  • София
  • Мнения: 2 893
Момичета, дребният ми мрънка за Battle Striker, има го на много места, но ако сте купували скоро къде ще е най-евтино? Погледнах и в онлайн магазините, но пак ми се вижда висока цената, интересува ме цял комплект с подложка и т.н.

# 633
  • Мнения: 454
tandonova79, ако имаш предвид магазинчето, което се намира до цветарския магазин, то съществува. Скоро минах от там и видях, че даже са го обновили  и имаше доста детски обувки и пантофи, но беше вечерта и не работеше. Тъкмо си мислех тези дни като взема заплата да намина и ще споделя после.

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
tandonova79, ако имаш предвид магазинчето, което се намира до цветарския магазин, то съществува. Скоро минах от там и видях, че даже са го обновили  и имаше доста детски обувки и пантофи, но беше вечерта и не работеше. Тъкмо си мислех тези дни като взема заплата да намина и ще споделя после.

Дааа,точно това!Мерси!Като идеш сподели,моля,дали и какво има...

И на другите мами също Мерси за отговорите!  bouquet

# 635
  • Мнения: 108
Мами,къде има от пантофите на "Беко"?Ако някой е видял...в Тракия ми е по-добре,но и другаде става Peace Снощи гледах в БейбиЛенд-а до Хлебозавода,но точно нашия 26№ го нямаше от нито един модел!

Преди имаше едно магазинче в Кичука с/у ДСК банката по път към парка...едно ламаринено такова???Там беше нещо като фирмен м-н?Дали съществува още?

Точно на колелото на Скобелева майка- там където са магазините зад домостроителния комбинат има фирмен магазин на Беко. Цените са най-ниски и има от всички модели и номера.  Peace

# 636
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Мами,къде има от пантофите на "Беко"?Ако някой е видял...в Тракия ми е по-добре,но и другаде става Peace Снощи гледах в БейбиЛенд-а до Хлебозавода,но точно нашия 26№ го нямаше от нито един модел!

Преди имаше едно магазинче в Кичука с/у ДСК банката по път към парка...едно ламаринено такова???Там беше нещо като фирмен м-н?Дали съществува още?

Точно на колелото на Скобелева майка- там където са магазините зад домостроителния комбинат има фирмен магазин на Беко. Цените са най-ниски и има от всички модели и номера.  Peace

А сега де! Наистина ли има магазин там? Някъде покрай автосалона и ТМТ ли е?

# 637
  • Мнения: 1 691
Алекса, благодаря! Достатъчно ми е да знам улицата - оттам нататък ще го намеря.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Алекса, благодаря! Достатъчно ми е да знам улицата - оттам нататък ще го намеря.

Освен тогава и аз да потърся...

Ох...объркала съм Алекс и Алекса 2007-сори! Blush Ама схванах,де...

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 14:04 от tandonova79

# 639
# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета,
имате ли някакви отзиви за логопедичен център "Мечо Пух"?

# 641
  • Мнения: 2 132
Момичета,
имате ли някакви отзиви за логопедичен център "Мечо Пух"?
Има в по-старите теми. Аз преди време питах за логопед за приятелско детенце, което беше ходило там - 1-2 пъти, но сега ходи при препоръчаната от момичетата в темата логопедка. Peace

# 642
  • Бг
  • Мнения: 846
tandonova79, Мата Космата, ключарското ателие се намира на ул. "Добрич" № 34, работното време е  от 9 ч. до 17 ч., като има обедна почивка от 13 ч. до 14 ч. Събота и неделя почива.
Дано съм Ви била полезна  Wink.

Хубав ден !!!

# 643
  • Мнения: 2 010
Момичета,търся добър кардиолог(за възрастен),да работи по здравната каса.Ще съм благодарна да ми препоръчате някой.

# 644
  • София
  • Мнения: 2 893
Момичета,търся добър кардиолог(за възрастен),да работи по здравната каса.Ще съм благодарна да ми препоръчате някой.

Съпругът ми се лекува при д-р Тихомир Боев в Медлайн Клиник, там лежа и в отделението. Доволни сме. Кабинетът му е в същата сграда на Медлайн, просто сега не си спомням на кой етаж беше ДКЦ. Тел. мога да дам довечера, но ако звъннеш на тел от сайта на Медлайн, ще ти дадат координати. категорично не препоръчвамд-р Братванова от ДКЦ 1 Понеделник пазар, както и кардиоложките от ДКЦ Св. Врач.

Общи условия

Активация на акаунт