Къде в Пловдив???-24

  • 76 005
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 934
Препоръчвам д-р Иван Величков, светило от едно време. Работи по РЗОК в поликлиниката зад хотел "Лайпциг"

# 646
  • Мнения: 1
Момичета, знаете ли къде в Пловдив дават прахосмукачка Рейнбоу под наем?

# 647
  • Мнения: 224
Някой знае ли от къде мога да си купя хубаво увеличително огледало? Но ми се иска да е с по-голямо приближение и на стойка...  Rolling Eyes

# 648
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Момичета,
имате ли някакви отзиви за логопедичен център "Мечо Пух"?

Имам, негативни. Неслучайно добрите логопеди, които работеха там, вече махнаха. Моят съвет е да си нямате вземане - даване с шефката на "Мечо Пух" Петя Христева. Освен ако нямате време, нерви и пари в излишък  Crazy

# 649
  • Мнения: 1 691
Добър кардиолог по здравна каса е и д-р Филипов, приема в ДКЦ ІІ. Мисля, че иначе работи в Хирургиите.

# 650
  • Мнения: 400
Някой знае ли от къде мога да си купя хубаво увеличително огледало? Но ми се иска да е с по-голямо приближение и на стойка...  Rolling Eyes

В Джъмбо съм виждала преди време.

# 651
  • Мнения: 2 010
  bouquet за mamasvetlaКливия и Мата Космата
Много ви благодаря момичета.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Ако на някой му се е налагало скоро, да ми препоръча в кой магазин има най-голямо разнообразие на матраци? Ако може и да ми препоръчате марка, насочила съм се към Магнифлекс, но бих искала да чуя повече мнения?Благодаря!

# 653
  • Мнения: 224
MiaMIa, благодаря!   bouquet

# 654
  • Мнения: 108
`Туиг, много съм зле с обясненията, пък и ходих само веднъж - значи като идваш от Скобелева майка за към Изгрев и завиваш по колелото, пада се веднага в дясно. То там са много магазини и складове. Пада се от дясна страна като влезеш вътре. Който и да питаш вътре ще те упъти. За по-голям ориентир -  в дясно ти се падат магазина за контакти и подобни джунджории (не му знам името) и този за осветителните тела( италмодалуче ли беше).  Embarassed

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
`Туиг, много съм зле с обясненията, пък и ходих само веднъж - значи като идваш от Скобелева майка за към Изгрев и завиваш по колелото, пада се веднага в дясно. То там са много магазини и складове. Пада се от дясна страна като влезеш вътре. Който и да питаш вътре ще те упъти. За по-голям ориентир -  в дясно ти се падат магазина за контакти и подобни джунджории (не му знам името) и този за осветителните тела( италмодалуче ли беше).  Embarassed

Значи подминаваш колелото и тогава в дясно...нали?

# 656
  • Мнения: 480
Стягащо бельо от рода на това
http://www.topshop.bg/stqgashto_belio_slim_and_lift-135846-1067- … p;irp=6&pcs=1
от къде можеше да се купи?
От аптека май, или от магазин като Вис Виталис?...
Преди някой беше питал и друг беше отговарял, ама тогава не ми трябваше и не запомних  Embarassed

# 657
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Стягащо бельо от рода на това
http://www.topshop.bg/stqgashto_belio_slim_and_lift-135846-1067- … p;irp=6&pcs=1
от къде можеше да се купи?
От аптека май, или от магазин като Вис Виталис?...
Преди някой беше питал и друг беше отговарял, ама тогава не ми трябваше и не запомних  Embarassed
имам го, но е на друга марка -взех го, ама впредвид лентичката ми си стои така

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Стягащо бельо от рода на това
http://www.topshop.bg/stqgashto_belio_slim_and_lift-135846-1067- … p;irp=6&pcs=1
от къде можеше да се купи?
От аптека май, или от магазин като Вис Виталис?...
Преди някой беше питал и друг беше отговарял, ама тогава не ми трябваше и не запомних  Embarassed

На ул. Иван Вазов, точно срещу СОУ П.Евтимий /малкото от 1до 4 клас - / има магазин САМОЗДРАВ, магазинчето е много малко, но е на видно място.

# 659
  • Мнения: 108

[/quote]

Значи подминаваш колелото и тогава в дясно...нали?
[/quote]

Да, точно - като завиеш от скобелева майка, вече на правата отсечка от булеварда се пада веднага в дясно. Аз затова писах, че като влезнете вътре който и да попитате за магазинчето на Беко ще ви упъти, още повече че то се намира почти в самото начало от дясна страна. Миналата година като ходих, новите модели бяха около 7-7,50 лв, а по сергиите под 9-9,50 не видях.

Общи условия

Активация на акаунт