След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 69

  • 40 278
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0


SERHAT TUTUMLUER  ще играе Майк, а Сонгюл ще бъде Сюзан в бъдещия сериал.
Имаме си нов партньор  Whistling
 

# 31
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Лека нощ!

# 32
  • Мнения: 5
Shoppич,Vikktory,благодаря Ви за новото бижу,което сте сътворили Hug Hug  bouquet  bouquet

Момичета,толкова сте експресни с новини,музика,сладки и .....всичко останало.

ЗА ВСИЧКИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 5
Момичета,искам да Ви поднеса една моя хрумка. PeaceМислих,мислих и реших,че за този проект двамата ни любимци се разминаха,но ние трябва да сме готови с ново предложение,на което няма да могат да откажат.Сценарият ми е отворен,може да го доразвиете с още ,примерно 100 болюма. #2gunfire #2gunfire  И така.....

Бляскава церемония в Харвард.Завършва поредният випуск студенти.Отличия за особено големи заслуги в областта на компютърните науки  получават четирима приятели от Индия,Израел,Турция и Южна Африка.Сещате се от Турция е Киво.Момчетата и техните родители са бизнес партньори и в прекрасни отношения.Красиви ,млади и богати,с диплома в ръка,младежите заминават за Вегас,за да отпразнуват дипломирането си.Под влияние на алкохола и съответната женска компания,залагането на конни надбягвания,те пропиляват 1 милион долара и попадат в полицията за управление на МПС в нетрезво състояние.
Родителските тела се събират и решават да им дадат урок,преди да застанат начело на бизнеса.Всеки един от тях трябва 6 месеца да бъде  безропотен слуга в богат дом.Решението е изпълнено.

Нежна женска ръка описва своя живот.Сещате се на кого е-Сонгюл.Тя е дъщеря на строителен предприемач,засегнат силно от кризата.Тя е красива,изтънчена и образована.Бизнес делата на баща и не вървят и той я моли да сключи фиктивен брак с 20 години по-възрастния, но обещаващ  да го финансира крупен предприемач,с положение в обществото,но мъж,чиято репутация е засенчена от слухове за хомосексуализъм.Сонгюл се съгласява,защото е отгледана от баща си и за нея той е най-ценното нещо в живота и.Възрастният господин е Керемчо,но той се придържа към правилата  на този брак и така започва всичко.

Една сутрин Сонгюл отива до конюшнята,за да взема своя елитен жребец и да поязди,но на прага се сблъсква и пада върху новия коняр-Киво.Изтръпва при вида му.Той два пъти повече.
50 болюма,знаем какво става,докато един ден истината не е разкрита,че Сонгюл и Керемчо не обитават едно ложе.Пътищата пред двамата влюбени са отворени,но когато всичко е розово,бащата на Киво не иска да повярва на това и прави собствено разследване,защото е много консервативен и не желае синът му да бъде изигран.

Нещата се развиват чудесно.Има брак ,деца,лукс,любов...(ако сериалът има успех,вторият сезон,може да се напълни с пътувания до приятелите в съответните държави)
Когато всичко е ок,идват неприятностите.В кантората на Кивовия баща започва работа млада секретарка,извадена от нафталина,но амбициозна и зла.Тя си поставя за задача да посее раздор между баща и син.Ролята е поверена на Азра(не за друго,а да не остане без работа през сезона на снимките).Секретарката се вклинява между баща и син,между Киво и Сонгюл,около 50 епизода плете интриги и Киво а-ха да излезе от правия път(тук има има сълзи,много).Накрая,който сее вятър,жъне бури-Азра катастрофира и умира.

Сценарият може да свърши и да ни покаже,че доброто побеждава,но....ако още се харесва сериала,ще има трети сезон.
Четиримата приятели се скарват на един търг и започва люта и нечестна битка между тях.И понеже са умни,и понеже се познават добре, играта загрубява.Тук може някой да се разболее,някой да пострада,за да има мъка и друго от сорта.Но срещу всички се изправя могъща корпорация,която е на прага да изкупи бизнеса и на четиримата.Тогава те си подават ръка и обединени постигат невероятен успех.

Моля Ви,не ме убивайте #2gunfire
Може всеки да хване по един приятел и да сътвори 50 болюма.
Правата си ще запазим,защото  я са ни прочели,я са ни откраднали идеите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Момичета,спорен ден!

# 34
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Добро Утро и хубав ден! Hug





# 35
  • "Перла"
  • Мнения: 1
lol4e  :hug:Tен кю!!!Вече знаем,кой ще е Майк!

Руми HugТи си готова за Холивуд! newsm10
А как ме разсмя с Азра Joy Joy


Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 07:45 от mimola

# 36
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ДОБРО УТРО И ДА Е ХУБАВ ДЕНЯТ ВИ!



h

# 37
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Благодаря за снощната разходка из  Културния център "Садри Алъшък"  bouquet

Мимолка, видеото, което си намерила, вероятно е изпълнение на Садри Алъшък? Съжалявам за невежеството, но не съм виждала снимки на бащата на Керем. Wink

Руми Hug Сценарият ми допада- дава възможност за много бюлюми, което автоматично означава и много време Киво и Сонгюл заедно Laughing И за нас добре, и за тях- още повече Peace Но аз съм готова на всякакъв сценарий, само да са заедно- вече го казвах. Може дори и без сценарий Laughing Обаче за по-сигурно предлагам да изкараме от играта Азра и Керем Mr. Green Щото могат да се случат неприятни случки ooooh!

А за новия партньор newsm78 Ще видим, бих казала..

# 38
  • Мнения: 20
Привет!  Hug

ШопичPeace -  линкът е вече при песните... Скорострелна реакция!    bouquet

За всички ранобудници и поспаланки сервирам кафето, а  сценаристката Руми да изпие две - да ни е бодра и свежа за третия и четвърти сезон на сериала ....  Grinning



Руми, сценарий и половина!  Peace Ще  изразя едно съмнение и едно  предложение ...
Съмнение - с тоз съпруг- хомосексуалист, дали сериалът ни няма да е свършил преди да е започнал?  Joy
Предложение - може ли младата, злобна, коварна и гадна секретарка /Азра/ да я катастрофираме, ама да не я умираме.... щото като не я "умрем", ще може да ни е под ръка и да я вкараме отново в действие, т.е. в сценария, ако случайно зациклим и принудим героите 10 булюма да тъпчат на едно място, втренчили погледи в безкрая / само Киво ще прибелва очи  и ще прави гримаси на страдание/..... Така де, да  си я имаме като резерва за дооплитане на действието.... Накрая като намалеят приходите от реклама и се ориентираме към финала, ще измислим Хепи енд-а и пак можем да я "умрем"  newsm78... Съгласни?  Wink

Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 16:28 от pkaneva

# 39
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Надявам се темичките ни да останат място за споделена радост и творчество, а не място за отказване от приятелството с лека ръка само защото нещо не ни харесва и не съвпада с нашето мнение. То се гради трудно, а се прекратява много лесно, за съжаление...

Желая ви хубав ден, изпълнен с настроение.


1957rumi  Hug, тенк ю дарлинг за сценария.
Виждам при теб работа кипи, дето размъти нашите глави.  Peace
Потапяме се в атмосфера дива и красива, от любов озарена и двойката ни в центъра стъкмена.  Kissing Heart
 
pkaneva  Hug, страхотно предложение  thumbsup Секретарката ще е в кома... Joy

# 40
  • Мнения: 20
lol4e, този Майк - SERHAT TUTUMLUER  ми харесва.... на пръв поглед / на втори - ще видим/. Сега да "изловиш" и останалите мъжове на  Отчаяните съпруги  Hug и на тях да "хвърля" по един поглед  Joy

А в културен център "Sadri  Alışık" бих отишла с удоволствие.  Peace
Доре, пускали сме снимки на бащата на Керем. Ето, ще си го припомниш.

Садри, малкият Керем и мама Чолпан


Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 16:28 от pkaneva

# 41
  • Мнения: 20
Hugpkaneva  ...... Секретарката ще е в кома... Joy

ОК... Даже може, за по-загадъчно, да излезе от комата в един момент, но да се прави , че е в кома... нарочно  Naughty Щото, нали е  "млада, злобна, коварна и гадна секретарка"..... Като й идват на свиждане - ще мижа, като си обърнат гърбовете - ще отваря баааавно  очи. Камерата ще я "втренчи" в близък план, а ние ще се сещаме, че вече крои нови подли кроежи .....

# 42
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, благодаря за припомнянето  bouquet И да си призная, че с удоволствие бих гледала както бащата , стига да беше възможно, така  и сина Алъшък като артисти. Обаче, ако може, синът да е по-далечко от момичето ни Mr. Green Да си играят в театрото, да си колегиалстват  / как я изсъчинителствах таз дума, че не може и да се произнесе, ама идва от "колеги" Rolling Eyes/, дори някой път и на диня в ресторант да отидат, ама нищо повече Naughty

Но не мога да се сдържа и ще завърша поредицата от снимките на Мимола с една много прекрасна Heart Eyes



Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 13:23 от dora_st

# 43
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Двама известни актьори се бият в кордора

Както може би знаете Star TV също снима промо за новия си сезон. Та докато текат тези снимки, в коридора са се засекли Емре Караел и Фърат Таниш. Незнайно защо двамата се поскарали, че даже и посбили ...
Емре участва през новия сезон в 'Bul Bakalım', а Фърат си партнира с Азра в  'Geniş Aile'
http://www.ntvmsnbc.com/id/25242271/

# 44
  • Perla
  • Мнения: 6 427
С днешното преговорче се измъкваме от гадните серии newsm44



баба Сафие: Знам,че дори да се махнеш от тази къща, сърцето ти ще остане тук. И аз се престорих Praynig...Излъгах те,за да си щастлива, дъще!.....Мислех, че ако сте в една къща, ще си просите и ще се сдобрите.

След 3.30 мин.

Инджи: Тъй като баба се оправи, знам, че ще ми се ядосате, но моля ви да ме разберете. Утре ние си тръгваме.

След 8.20 мин.

Пънар: Инджи, значи наистина си тръгваш. ...Сигурна ли си?
Инджи: Да! Ако беше на мое място и ти би го направила, нали? Опитах всичко. Но на някои неща просто не им е писано да се случат. Така е и с нашата любов. Понякога трябва да се примиряваме със съдбата си.

След 13 мин.

Мехмет: Нихан, Инджи ме напуща. Тази вечер си тръгва от дома ни и от живота ми. Не мога да я спра. Съсипан съм. Никога в живота си не съм се чувствал така безсилен и безпомощен. Нихан! ще ми помогнеш ли? Ще ми помогнеш ли да я задържа вкъщи?...

И малко от следващата серия:

 Трябва да й покажа,че в живота ми всеки си има своето място. Нихан! Ти си един от най-важните хора в живота ми. Ти си моето минало. Но не мога без Инджи. Без нея аз съм нищо. Без нея нищо няма значение. Тя е единствената радост в живота ми. Моля те, моля те, помогни ми да й
го покажа....

Всъщност и досега не мога да си отговоря категорично Нихан правилно ли е постъпила, като скрива от Мехмет истината за своето оцеляване newsm78
Не мога да си отговоря категорично и защо Инджи толкова упорито не искаше да прости. Мехмет я излъга. Вярно е. Вярно е, че искаше да даде възможност на едно дете да бъде щастливо с родителите си. Но дали е права в своята представа, че в живота има само черно и бяло, както Мехмет казваше , когато говореше с дядо си newsm78
Наистина понякога нещата се случват независимо от желанията ни.

Общи условия

Активация на акаунт