За сталкерите/стокърите..

  • 13 584
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Рокси, не си го слагай на сърце. Понякога си рязка и е нормално това да не се е харесало на някои по- чувствителни души. Но конкретната дама (предполагам само коя е) изненада и мен с острото си влизане. Мислех я за кротка и блага, а то...

"ем влизане, 'ем си имала вече мнение за нея. Значи е някоя преродена мома?

# 46
  • Мнения: 75
Бе вие как така се срещате, че и разпознавате по улиците? Другарчета по отчетна ли сте били? Да не се обиди някой, но тези, които прекаляват с личната информация по форумите, фейсбуците и не знам си къде, са си живи ексхибиционисти „вижти мъ”. Съчувствието ми е в граници.

# 47
  • Мнения: 2 674
Ботевата изгора.

Прочетох по диагонал изказването и и ми е странно. Може ми изпуска пара, не съм очаквала да бута кофички така целенасочено.

Е, Палада, ти каза нещо ново. LaughingВисша форма на любов е да ги имаш в приятелската си листа във ФБ, или както е модерно в днешни дни във Гугъл+.

# 48
  • Мнения: 2 199
Аз пък не можах да разбера какво се пита в темата. Тези думи (сталкери, малкери, стикери и стокъри) не са ми познати. Някой не може ли като за по-прости хора да обясни какво значат тези думи на български език.
Нещо между шпионин и преследвач или шпиониращ преследвач, следи всичко което правиш и знае много за теб.
Както казах в риала хич не е приятно да се сдобиеш с такъв.

# 49
  • Мнения: 75
Ох, шъ мъ прощавате, но това ли ръзбуни толкова духовете? Малко ми е смешно, защото не звучи нито страшно, нито пък като сталкер.

Цитат
.. че гледам Рокси .. Та Рокси.. Още Рокси, .. много време отделихме на Рокси,..

Като гледам и тя и е отговорила подобаващо с:

Цитат
Някакъв проблем ли имаш с мен или си загубила теле и го търсиш



Някой писа по-напред: Paranoid, Рокси?
Че ти си във всяка тема. Как, моля, да те избягва човек, да не си помислиш, че те преследва? Трябва съвсем да спре да влиза тука, че да имаш широко (и спокойно) поле на изява.

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 16:28 от Палада

# 50
  • Мнения: 0
Нещо между шпионин и преследвач или шпиониращ преследвач, следи всичко което правиш и знае много за теб.
Както казах в риала хич не е приятно да се сдобиеш с такъв.
Аха, ясно. Ами те такива май имат само известните хора и звездите. Кой ще седне да се занимава с обикновени хора, като нас тук във форума, да ги следи и да знае всичко за тях.  newsm78 То не е нещо интересно

# 51
  • Варна
  • Мнения: 957
Сталкери нямам. Сталкер съм - чета публикациите на определени потребители: по-бързо се ориентирам. Но не търся контакти, избягвам ги.

# 52
  • Мнения: 2 199
Нещо между шпионин и преследвач или шпиониращ преследвач, следи всичко което правиш и знае много за теб.
Както казах в риала хич не е приятно да се сдобиеш с такъв.
Аха, ясно. Ами те такива май имат само известните хора и звездите. Кой ще седне да се занимава с обикновени хора, като нас тук във форума, да ги следи и да знае всичко за тях.  newsm78 То не е нещо интересно
А ми представи си имаш самотна познат/а, където си няма никой друг освен теб и започва да те следи къде какво пишеш, звъни ти около 10 пъти на ден, уж случайно те среща....абе на всеки може да се случи.

# 53
  • Мнения: 21 445
  Сега пък трябва да ровя из постингите на Рокси да видя къде е бил скандала...

   Василиса, мерси, взаимно е   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 217
Очакваме с нетърпение естественото продължение на темата : " За сталкерите, банковото дело и финансовата криза " , много повърхностно разглеждате проблема.

# 55
  • Мнения: 54 413
 Сега пък трябва да ровя из постингите на Рокси да видя къде е бил скандала...

   Василиса, мерси, взаимно е   bouquet

Ето го   bouquet

# 56
  • Мнения: 2 674
Че ти си във всяка тема. Как, моля, да те избягва човек, да не си помислиш, че те преследва?

Е, то и ти не пропускаш тема, просто жената откровено се заяжда за глупости с Рокси. И то това е от тема в тема. От опит знам, понеже и аз гледам лятото да не пропускам теми.

# 57
  • Мнения: 4 758
Дразнят ме някой хора, но нищо страшно....
Отдавам го на това, че навън трудно им минават
номерата и си ги пробват тук!
Поименно кака Сия от време на време, jp, muu
всички любителки на бездомните кученца!

Ъм, че аз с теб някога говорила ли съм си?  newsm78 Честно, нямам подобен спомен.

Иначе по темата - мислех, че такива теми само по Нова година се пускат - кого (не) харесвам, кой съм аз - такива едни равносметъчни и лични.

# 58
  • Мнения: 21 445
  Сега пък трябва да ровя из постингите на Рокси да видя къде е бил скандала...

   Василиса, мерси, взаимно е   bouquet

Ето го   bouquet

   аха, мерси,  bouquet... ами, лято е, жега е... дразнимостта се повишава.
  Впрочем, аз от Венета съм с добри впечатления, а и не е корекнто да я обсъждаме.

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 16:53 от Iris04

# 59
  • Мнения: 75
Цонке,
Ти фенка ли си? Казаха, че тези са най-опасни.

Аз я харесвам Рокси, но откровено казвам, че в случая е прекалила и съм на мнение, че трябва да се извини на Venetta за тази тема. Точно сега на тази жена сигурно не и е никак смешно. А вие, ако наистина харесвате Рокси, ще и дадете искрен приятелски съвет, а не да я надъхвате още повече и чакате сеир.

ПП

И как е възможно да сте все на компа в хубавото време? От работата ли пишете?!!

Общи условия

Активация на акаунт