The Lying Game

  • 20 944
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
А ето и субтитри
http://DMCA-removal-from-Google/get.php?id=74212

Аз още снощи я гледах серията.Тази беше с по-малко интрига и по-малко неразкрити тайни,но пък за сметка на това с повече яснота.Аз и в темата бях предположила,че Сътън е отишла при Таър(ъхх,не мога да му запомня името newsm78 ) и бях права Simple Smile Интересното ми е дали той влезе в колата през нощта,иначе защо ще реагира по някакъв стреснат начин Rolling Eyes А защо ли бащата на Мадс е искал лап топа.Само за информация за сина си,или иска да знае още нещо.Първата ми асоциация беше,че може той да е баща на близначките Mr. Green Но тъй като вече е бил женен,не е можел да задържи нито едното дете.И хоп-на своя приятел тупва едното Laughing А и нали двамата имаха някаква тайна...
Айде да покоментирам и някоя от образите Simple Smile Итън все повече ми харесва.Има химия между него и Ема.А и предполагам,че той би си паднал повече точно по Ема.
Шар ми е много наивничка и малко като Мис Пиги в лицето.Не вярвам да има някаква особена интрига около нея.Но пък е мила и сладка.
Мадс е по-интересна като образ.И не само заради брат си Wink Но е страшно слаба,чак грозновато слаба в клина и спортното бюстие.Нищо женствено няма в тялото й.
Ема изглеждаше ужасно в червеникавата рокля от началото на серията.И имам чувството,че седеше все прегърбена.А и тя като няма никакъв гърди.никъде не пълнеше роклята и все едно на закачалка стоеше.Докато зелената рокля й седеше много по-добре.И като цвят й отива повече,и като модел.Тогава ми хареса дори повече,отколкото на бала вечерта.А и повече й отива да е с пусната коса Wink

# 31
  • Мнения: 181
Ейй,изгледах я и аз серията.Теглеше се от сутринта от 7,та до преди малко. LaughingАма не можех да търпя,докато се приберем вкъщи,затова я теглих тук.Изгледах я и ми хареса много.Сериала ще го бъде ми се струва. Wink
И на мен Итън ми харесва все повече и повече,а и наистина като че ли ще имат нещо с Ема...То си личи,че тя вече се влюбва в него,но да видим...
Майката на Сътън и бащата на Мадс май са имали нещо в миналото GrinningИли имат и те някаква тайна,защото ми се сториха странни и неестествени,когато се видяха в къщата на Сътън.
А за лаптопа останах така ShockedВъобще и не предполагах,че може да е бащата на Мадс...и може би наистина заради сина си го е откраднал,за да разбере нещо повече,но ще попадне на доста интересни неща и ще ми бъде много интересно да видя как ще реагира.Но пък Лятна Бура може да се окаже права...и затова и бащата на Тайър да е против връзката му със Сътън(ако въобще е имало такава наистина и ако той е знаел за нея).
Иначе всички ми харесват от каста.И сестрата,и Мадс и другото момиче...само онази чернокожичката е малко грозновата.И около всички май има някакви тайни...
Стана ми интересно дали Шар не заподозря нещо друго,освен че Сътън се среща с Итън,след като ги видя,там когато тя му казваше,че никога не е танцувала...и други неща имаше,за които Шар можеше да се съмнява,но явно е по-глуповатичка май...
Айде,толкова,че не мога да пиша повече,а ми се искаше да пиша и друго,но...

# 32
  • Мнения: 1 334
Изгледах двете серии. Филма не е лош, става за запълване на времето, но определено не бих го сложила в топ 5. На мен актрисата не ми прилича на Нина, доста по-грозна е. Може би съвсем лека прилика да има, но едва ли да е умишлено. Сътън нещо не ми допада, докато Ема е страхотна. Дано по-скоро има нещо между нея и Иън. И той не е безразличен личи си. Пък и как се е влюбил в момиче като Сътън - разглезена, повърхностна. Ема му подхожда в пъти повече.

# 33
  • Мнения: 0
Записс в темата ..  Grinning
Изгледах двете серии ... и наистина главната актриса има лека прилика с Нина, но май само когато е с пусната коса ....

Аз също бях изненадана за лаптопа ... не предполагах, че бащата на Мадс би го откраднал и защо  newsm78 .. та иначе интересно е сериалчето, но според мен не може да се срявнява все още с Лъжкините ...  Grinning

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Е,след новата серия съм сигурна,че бащата на Мадс е замесен в осиновяването.Не знам дали наистина е баща на близначките,както бях предположила по-рано,но е участвал по някакъв начин.А и имат нещо общо с Дан.Който също не е много чист Rolling Eyes Иначе серията беше леко скучновата,новото момче-Джъстин не ми харесва.Още миналия епизод забелязах,че доста са подстригали главата актриса,но сега си личеше още повече,заради много сцени с начупена коса Simple Smile Ако е имало и други коментари,че прилича на Нина Добрев,може да са решили да им сложат края с тази промяна Wink

Пиша малко информация за книгите,която аз лично предполагам,че може и да се пренесе във филма,така че пиша в бяло Simple Smile
Книгата се разказва от Сътън,която е била убита.Интересно ми стана,че се казва-моят убиец наблюдава всяко движение на Ема.Което за мен значи-убиецът й е някой човек от Финикс,който Сътън явно е познавала.

# 35
  • Мнения: 181
Да,новата серия и на мен ми беше скучничка.На мен ми е интересно в крайна сметка какво ще стане със Сътън,дали ще успее да се върна...А бащата на Мадс може и да е имал нещо общо с осиновяването наистина.Появата му в Ел Ей хич не ме изненада,очаквах го,след като прочете информацията от лаптопа на Сътън/Ема.Само не разбрах какво против има Итън и защо го натопи.А и ми стана интересно дали е разбрал за Мадс и този,при който ходи на балет...
Лятна буря,много готин подпис BlushА филма е страхооотен,който не го е гледал-да гледа. Wink

# 36
  • Мнения: 283
И на мен взе да ми става скучно  Thinking.

# 37
  • Мнения: 0
не е Нина Добрев  Wink
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&langpair=en|bg&u=http://alexandra-chando.net/

# 38
  • Мнения: 181
Гледахте ли новата серия?Не беше лоша,на мен ми хареса...

# 39
  • Мнения: 2 149
Хареса ми серията,бавно и славно ще има нови открития,още повече интриги.Образите са ми интересни,нови...абе става Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 691
суб излязоха ли вече?
........ a намерих ги http://DMCA-removal-from-Google/search.php?t=1&id=74638

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 12:54 от Milagros

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз не съм много впечатлена от сериала.Нещо не може да ми задържи вниманието.Интересно ми е какъв му е рейтингът,ще има ли цял сезон,или ще спре до 13-та серия Rolling Eyes
Иначе искам малко повече около Лоръл и Джъстин.Май не му е много чиста работата,с това искане на парите ми е съмнителен.
Но определено смятам,че Малките лъжкини е доста по-интригуващ сериал.

# 42
  • Мнения: 181
Еее,ти пък,къде го сравняваш с "Малки,сладки лъжкини"....
Абе,не е лошама то не всеки сериал е интересен от самото начало...Ще видим какво ще стане.
И на мен ми е съмнителен този Джъстин.

# 43
  • Мнения: 83
Аз пък мисля,че има хляб в сериалчето.Много се съмнявам да му е нисък рейтинга и гледаемоста,дори и само заради това,че е от авторката на Лъжкините.Иначе новата серия не беше особено интересна,много ми е любопитно за в бъдеще дали Ема ще остане на мястото на Сътън и ако не какво ще се случи с нея,когато Сътън пожелае да се върне.Образа на Сътън изобщо не ми допада,типично разглезено момиче,което вместо да е благодарно на родителите си за живота,който са и осигурили,се държи зле с тях и сестра си.Абе гадничка ми се вижда на мен.Я ми кажете само,че не разбрах,в крайна сметка бащата знаел ли е за съществуването на Ема,беше казал нещо от сорта,че като проверил последно тя била във Финикс???!!!И след това каза,че не можела да бъде на 2 места едновременно.А за този Алек,определено на него му стана ясна цялата работа,но защо не каза нищо?

# 44
  • Мнения: 775
Сериалчето ми хареса.
Бях доста предубедена, започнах да го гледам, защото другите, които следя, бяха в почивка - Pretty little liars, Vampire diaries, One tree hill...
Харесва ми Ема, особено в началото на първа серия, когато спортуваше, много е интересна като персонаж, а и е сладка на външен вид.

Angiell,бащата на Сътън май не знае за другата близначка, той каза, че дъщеря му не може да е на две места едновременно, във Финикс е, което значи, че слуховете за Ел Ей не са верни. Явно някой му е казал, че е видял дъщеря му на друго място(което е била Сътън), а той каза, че няма как да е така, защото дъщеря му е в неговия град(а това всъщност е Ема). Значи не би трябвало да знае за другата....Иначе щеше да говори за 2, не за 1.
Утре май излиза нова серия, интересно ми е какво ще стане. Стана ми и кофти за Ема, че не може да си изживее любовта, защото момчето ходи със сестра й.

Общи условия

Активация на акаунт