Как жените се самозалъгват за мъжете.

  • 19 688
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 477
Една от най-големите заблуди стои в подписа ми... "Любовта на мъжа минава през стомаха" - Не, не минава от там, 15-20 см по-надолу минава Grinning

Е, ама то това е ясно - нали иначе всеки мъж щеше да си търси за жена- главен готвач Wink

# 16
  • Мнения: 135
С първия ми съпруг заживяхме заедно, когато бяхме на по 20+, а се разделихме след 30-те -е  как да не сме се променяли?!
А колко още ще се променяме, и аз, и настоящият ми любим, ехххх...
Колкото до това дали се самозалъгвам за мъжете - не мисля, сякаш допускам, че всичко е възможно.

Да Ментова...за децата сме готови на всякакви жертви...дори на промени...само че това не касае мен...аз откакто се помня съм такъв и жена ми се е съобразила с този факт!!! Wink
Като те чета май ми е време за промяна  Laughing ...само да не съм позакъснял..щото вече натрупах стаж от цели 21 години!!! Laughing

Променят се те, променят- и още как!Ама трябва на моя да му направя едно профилче, че да ви разкаже  Wink

Давай го човека...пък току виж си върнал старото мислене...все ще научим нещо от него и той от нас разбира се!!!! Laughing

# 17
  • Мнения: 477
ААаАа, Соте- НЕ!За нищо на света старото мислене не искам да си връща!Пак "даскал" нИщЪ да ставам!

# 18
  • Мнения: 135
ААаАа, Соте- НЕ!За нищо на света старото мислене не искам да си връща!Пак "даскал" нИщЪ да ставам!

Ти го дай насам... пък ще усетиш ти една промяна...директно ще ти го пратя в лапите на Немо...с образователна цел разбира се !!!!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 622
А ако случайно се залъгваме за мъжете си, много добре познаваме синовете си.

Не се залъгвай и в това, защото и то е до време.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 957
Е, Соте, ти може да си си същия, но аз не бих могла. На 20-ет си правих това, което ми скимне; заминавах спонтанно за 3-4 дни, прибирах се рано сутрин, ядях мазни банички, носих кубинки с ултра къса рокля, надувах музиката до дупка, когато съм в банята, четяхме с любимия книги от събуждането до 2-3ч. през ноща, а после ги обсъждахме. Не се съобразявах какво говоря, как го говоря. Моето мнение бе най-важното нещо. Не ме беше страх от нищо, не се замислях за бедещето много, много, не се тревожих за нищо. Такива неща. След Х броя години съжителство + 2 деца, дали съм същата?
Ти не беше ли такъв като млад? Сега същия ли си?
Клишета говориш май. Това, че си ходиш за риба нищо не значи, и аз си карам ролерите сама, така да се каже.

# 21
  • Мнения: 0
Да аз много се самозалъгах, че мога да променя един "мъж" към по-добро. Не вярвах, че баща може да не се инетересува от собственото си дете, но е факт. Бащата предпочита да си стои при майка си за по-лесно и стана отрепка... Какво ще кажеш какви мъже има само нали.. За щастие надявам се, не всички са еднакви.

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 19:12 от Vacantion

# 22
  • Мнения: 4 841
Самозалъгване ли е, че една главозамайваща св**** може да разтопи всеки един мъж и да го направи мек като пластелин, поне за... един-два часа  newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Самозалъгване ли е, че една главозамайваща св**** може да разтопи всеки един мъж и да го направи мек като пластелин, поне за... един-два часа  newsm78


И аз така съм чувала  Mr. Green

Иначе по темата, отдавна не се самозалъгвам, гледам действителността в очите  ... Twisted Evil и пак и се радвам  Joy

# 24
  • Мнения: 135
Е, Соте, ти може да си си същия, но аз не бих могла. На 20-ет си правих това, което ми скимне; заминавах спонтанно за 3-4 дни, прибирах се рано сутрин, ядях мазни банички, носих кубинки с ултра къса рокля, надувах музиката до дупка, когато съм в банята, четяхме с любимия книги от събуждането до 2-3ч. през ноща, а после ги обсъждахме. Не се съобразявах какво говоря, как го говоря. Моето мнение бе най-важното нещо. Не ме беше страх от нищо, не се замислях за бедещето много, много, не се тревожих за нищо. Такива неща. След Х броя години съжителство + 2 деца, дали съм същата?
Ти не беше ли такъв като млад? Сега същия ли си?
Клишета говориш май. Това, че си ходиш за риба нищо не значи, и аз си карам ролерите сама, така да се каже.

Така е Ментова...всеки си знае най добре как живее и защо го иска точно такъв живота си...
Инак си права..съвсем се промених..побеля ми косата  Mr. Green...остава ми повече време за риболов...сериозно говоря, не е клиширано...но и децата ми не се нуждаят от толкоз грижи защото пораснаха...инак още ходя по концерти които жената не иска и да погледне, камо ли да я водя с мен...но как да ти кажа че още се обичаме...промяна която не съм си представял че мога да запазя толкоз дълго...факт!!! Peace
И за да не е напълно клиширано..заявявам че точно след час, излитам към поредния гьол....дано не се намери сила дето да ме спре!!!! Laughing

# 25
  • Мнения: 1 127

Заради жена, представа си нямаш на какво са способни мъжете...дори стават за смях!!! Laughing

Абсолютно! Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
В началото на една връзка всеки от нас си мисли, че може да промени у другия това, което не харесва или не му допада особено.С течение на времето осъзнава, че явно не може и само надеждата е негов добър спътник в това начинание.Накрая, с годините виждаш, че не ти си промнеил човека с когото си, а живота и всичко, през което преминава - всяка ситуация, опит, грешка и т.н., всичко останало наистина е заблуда/самозаблуда, кой както ще. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 627
В началото на една връзка всеки от нас си мисли, че може да промени у другия това, което не харесва или не му допада особено.
Ще ми позволиш ли лека редакция? Wink
В началото на една връзка няма неща, дето не ни харесват. Ама оставял пастата отворена - е, голяма работа, не ме дразни това. Ама хвърлил си чорапите под стола - прибираш ги в коша, переш и с любов ги простираш. И така нататък.
С времето и пастата, и чорапите почват да те дразнят. В началото си премълчаваш, понеже той е толкова грижовен, мил и добър, виж колко те обича и цял живот ще е така...
Обаче с времето той става все по-малко грижовен и мил. Що така вече не пита "Да те разтрия ли, мише? Боли ли те глава?". Що така докато беше бременна с първото дете той скачаше да ти връзва обувките, за да не се навеждаш, а пък с второто хич не му идваше на акъл. И даже ако го помолиш да ти ги върже, реагира някак вяло и без ентусиазъм.
И тогава постепенно сваляш розовите очила и приключваш със заблудите.
 

# 28
  • Мнения: 1 210
Не се самозалъгвам.
Слушам внимателно, когато ми говори и не търся под вола теле, нито градя пясъчни замъци. Омъжила съм се точно за този човек и за 20 години той не ме предаде, променяйки се.

# 29
  • Мнения: 15 074
Не се залъгвам! Всеки се променя, но трябва да го иска! Ако нещо не ти харесва, значи или се примиряваш (малко тъпо решение) или търсиш нещо друго! И не ми минават приказки от сорта "Всички мъже са еднакви!". Гени, образование, социална среда - всичко това ми прави различни! Както аз не съм еднаква във всичките си връзки, така не очаквам и човекът до мен да е с мен такъв, какъвто е бил с предходните! Понякога във връзките важи, че каквото повикало, такова се обадило!

Общи условия

Активация на акаунт