Как жените се самозалъгват за мъжете.

  • 19 672
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 135
Соте, сърце не ми дава да я взема за в къщи, защото все ми се струва малко. Каквото уловя го пускам, дори и рядко се снимам с улова.
Ходенето за риба за мен наистина е "нирвана" - хем си задоволявам хищническия инстинкт, хем всички се връщат по домовете си живи и здрави - обичам си ги рибоците.


newsm20 cheers newsm20 ribolov sun

Вече твърдо съм ти фен  Hug....ако знаеш как се радвам като прочета подобно мнение... bouquet
Като знам хищниците кви ги вършат по реките.. действително ми е драго да видя че все още има здравомислещи хора..за съжаление се броим на пръсти в милата ни родина!!!!!  Peace
Вече няма чак толкоз да се самозалъгвам... Laughing

# 196
  • Мнения: 22 036
Тук в реката ти тябва билет, той е в общи линии да ти обяснат, че шарана е вредител и трябва или да си го вземеш, или да го изхвърлиш на брега.
Аз затова не ловя в реката, а само в океана, но ми се ще едно посещенеие на Тазмания. Океанския риболов е много скъпо удоволствие и аз само въздишам по него още, но съм обещала на детето зъб от акула  Laughing.

# 197
  • Мнения: 84
Първо според мен ако не можеше хората да се променят нямаше да я има фразата "да ти изкара душата с памук"
Второ жени могат да променят мъже и мъже да променят жени,но не защото някой го иска,а защото някой е решил,както се казва "Интереса клати феса"
Трето пари пари пари да нужни а без тях не може ама духовното си е друго и още го има
Стана малко сякаш,че се само заблуждаваме за абсолютно всичко.Въпрос е на гледна точка,някои заблуждават,че а се променили-други го правят,а трети не си правят труда Simple Smile

# 198
  • Мнения: 3 784
В началото на една връзка всеки от нас си мисли, че може да промени у другия това, което не харесва или не му допада особено.
Ще ми позволиш ли лека редакция? Wink
В началото на една връзка няма неща, дето не ни харесват. Ама оставял пастата отворена - е, голяма работа, не ме дразни това. Ама хвърлил си чорапите под стола - прибираш ги в коша, переш и с любов ги простираш. И така нататък.
С времето и пастата, и чорапите почват да те дразнят. В началото си премълчаваш, понеже той е толкова грижовен, мил и добър, виж колко те обича и цял живот ще е така...
Обаче с времето той става все по-малко грижовен и мил. Що така вече не пита "Да те разтрия ли, мише? Боли ли те глава?". Що така докато беше бременна с първото дете той скачаше да ти връзва обувките, за да не се навеждаш, а пък с второто хич не му идваше на акъл. И даже ако го помолиш да ти ги върже, реагира някак вяло и без ентусиазъм.
И тогава постепенно сваляш розовите очила и приключваш със заблудите.
 

Ее, Темида, +10  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 5 832
Някъде бях прочела следното нещо и то много ме впечатли с простотата си : " Жените намразват в мъжете си точно тези неща, в които са се влюбили . " Донякъде подкрепям тази теза и ще обясня защо. Никога не съм била влюбена в безразборното му пръскане на дрехи и чорапи в цялата къща, мразела съм това му " качество " винаги. НО! Аз бях много впечатлена колко е добър и отстъпчив, как гледа винаги да се разбере със спокойни думи, колко е спокоен и никога не изпада в паника или притеснение. Обожавах това, понеже аз съм точната противоположност и това ми носи доста негативи. Обаче в един момент точно тези неща започнаха да ме дразнят и то адски много. Ами не може ли веднъж поне да не отстъпи и то, когато е прав? Не може ли, когато вижда, че някой буквално се ебава с търпението му, да викне и да му тегли едни майни, ами се прави на глух и неразбрал, че този някой си прави гаргара с него? Не може ли малко пък да се стресне, когато закъсняваме за някъде или искам да свърша нещо до определено време? И този период мина де, за да стигна до периода, в който си казвам: " Абе аз какво искам от човека? Аз също имам мнооого недостатъци и на него със сигурност не му е лесно с мен, но никога не каза и дума. Какво искам, ужасна критикарка съм! Има жени, които имат наистина ужасни половинки - пияници, комарджии, скандалджии и побойници. Защо недоволствам, когато имам до себе си човек без някакви фрапиращи недостатъци? ". И тогава спрях да човъркам и да му мрънкам, ми много по-лесно се живее така. Започнах да оценявам нещата, които ми харесват в него, другите ги подминавам с усмивка  при спомена колко досадна съм била.

# 200
  • Мнения: 7 947
Има и един друг момент - заблудата идва, когато не се оправдаят очакванията и човек разбира, че се е лъгал или заблуждавал.
Моята най-голяма заблуда, относно мъж - беше, че го мислех, за най-прекрасното създание на света, защото му в ярвах на думите и действията в даден период. Накрая се оказа, че е било театър. Ама пък какъв актьор беше...не мога да отрека - призьор направо  Wink

# 201
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък имам тъпия навик да надграждам качествата на хората, без да им давам отчет за това. Особено на мъжете. Много е кофти да си създаваш фантоми. Че и да се чудиш накрая, що не са ти се оправдали очакванията...Страшен абдал съм, но вече се превъзпитавам сериозно по въпроса... Mr. Green
Има един готин лаф от една книжка на руската писателка Дарья Донцова: "Трудността на брака е до 25-та година. После разбираш, че от партньорът ти нищо не става и започваш щастливо да живееш." Демек, като спреш да се стараеш да го надграждаш и превъзпитаваш.
Иначе при съжителство няма начин, дори и без настоявания от която и да е страна, да не се промениш малко.

# 202
  • Мнения: 135

Има един готин лаф от една книжка на руската писателка Дарья Донцова: "Трудността на брака е до 25-та година. После разбираш, че от партньорът ти нищо не става и започваш щастливо да живееш." Демек, като спреш да се стараеш да го надграждаш и превъзпитаваш.
Иначе при съжителство няма начин, дори и без настоявания от която и да е страна, да не се промениш малко.

Демек... Жените не знаят к'во искат – хем обикновен, ама...
http://www.dnes.bg/mish-mash/2011/10/04/jenite-ne-znaiat-k-vo-is … knoven-ama.130374

# 203
  • Мнения: X
Има един готин лаф от една книжка на руската писателка Дарья Донцова: "Трудността на брака е до 25-та година. После разбираш, че от партньорът ти нищо не става и започваш щастливо да живееш."
Йеееее,значи ми остават още ....2 години и 2 месеца да се мъча....Пък после  "Хей,живот ,здрравей,здрравей......!"     newsm44       Joy Joy Joy   ще си отживея....  

# 204
  • Мнения: 7 947
М, ти няма ли да се разочароваш, след като цели 25 години си го мислила за от кадърен по-кадърен?  Thinking Все си мислех, че и досега си щастлива, а то...

# 205
  • Мнения: 135
Е...няма пълно щастие...

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Има един готин лаф от една книжка на руската писателка Дарья Донцова: "Трудността на брака е до 25-та година. После разбираш, че от партньорът ти нищо не става и започваш щастливо да живееш."
Йеееее,значи ми остават още ....2 години и 2 месеца да се мъча....Пък после  "Хей,живот ,здрравей,здрравей......!"     newsm44       Joy Joy Joy   ще си отживея....   

аз тази фаза я стигнах на 17-тата годишнина  от брака и   от тогава си живея щастливо 
а мъжа ми от  спокоен  човек взе да става нервен ....
ама то така -докато ти се притесняваш другите си гледат спокойствието , като спре да ти пука им се разваля кефа
 
 bowuuдемек преизпълнила съм петата петилетка предсрочно още по време на четвъртата

Много готина тема супер неща прочетох тук   bouquet

# 207
  • Мнения: X
ама то така -докато ти се притесняваш другите си гледат спокойствието , като спре да ти пука им се разваля кефа
Е,те това е абсолютно вярно!     Laughing

Общи условия

Активация на акаунт