Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 441
  • 462
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 След публикувания по-назад пост, много лесно намерих Ирина във форума!
 Предлагам цитиралата (Origanum vulgaris Peace)  да редактира поста си. Или модератор да го направи.
 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
 По темата. Медийният цирк,който ни спретнаха ми е адски грозен -от миналогодишната шумна сватба та до сегашната "новина".

# 257
  • Мнения: 60

 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
Честито Simple Smile

След публикувания по-назад пост, много лесно намерих Ирина във форума!
 Предлагам цитиралата (Origanum vulgaris Peace)  да редактира поста си. Или модератор да го направи.
 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
 По темата. Медийният цирк,който ни спретнаха ми е адски грозен -от миналогодишната шумна сватба та до сегашната "новина".
Не мисля да редактирам нищо,не мисля,че съм направила нещо нередно,а и не дължа на никой нищо

# 258
  • Мнения: 6 618

 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
Честито Simple Smile

След публикувания по-назад пост, много лесно намерих Ирина във форума!
 Предлагам цитиралата (Origanum vulgaris Peace)  да редактира поста си. Или модератор да го направи.
 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
 По темата. Медийният цирк,който ни спретнаха ми е адски грозен -от миналогодишната шумна сватба та до сегашната "новина".
Не мисля да редактирам нищо,не мисля,че съм направила нещо нередно,а и не дължа на никой нищо
Разбира се ,на никой нищо не дължиш.Ще ти донесе върховно задоволство публикациите на Ирина да се изтипосат из жълтите вестници .

# 259
  • Мнения: 517
Информирах модератор.

# 260
  • гр.София
  • Мнения: 4 156

 Кое му е смешното?!
 Лични неща е споделяла. Ще кажеш-да е мислила.
 Вярно,че в тоя форум не сме съвсем скрити и всичко може да се изрови от архивите,но е място,на което много от нас в определен момент са намирали утеха,съпричастност и т.н. Поне не се гаврИ.

# 261
  • Мнения: 60

 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
Честито Simple Smile

След публикувания по-назад пост, много лесно намерих Ирина във форума!
 Предлагам цитиралата (Origanum vulgaris Peace)  да редактира поста си. Или модератор да го направи.
 Попрочетох Сарачинова и ми стана много симпатична.
 По темата. Медийният цирк,който ни спретнаха ми е адски грозен -от миналогодишната шумна сватба та до сегашната "новина".
Не мисля да редактирам нищо,не мисля,че съм направила нещо нередно,а и не дължа на никой нищо
Разбира се ,на никой нищо не дължиш.Ще ти донесе върховно задоволство публикациите на Ирина да се изтипосат из жълтите вестници .

И?Смяташ,че тя би се срамувала от постовете си?

# 262
  • Мнения: 60

 Кое му е смешното?!
 Лични неща е споделяла. Ще кажеш-да е мислила.
 Вярно,че в тоя форум не сме съвсем скрити и всичко може да се изрови от архивите,но е място,на което много от нас в определен момент са намирали утеха,съпричастност и т.н. Поне не се гаврИ.
Да се гавря?
Давай го по-полека.
Не харесвам Ирина именно въз основа на постовете й,смешно ми когато някой се захласне по нея Peace

Информирах модератор.
Чудесно,ако сметнат,че е забранено да се цитират постове на потребители-да трият.Даже не съм и го цитирала като хората Peace

# 263
  • Мнения: 43
stiga s tia prevzemki ve4e,vsi4ki ste nad ne6tata ,no hodite da rovite ... kradeca vika ,dryjte kradeca

# 264
  • Мнения: 4 668
Аууу ... каква съпричастност към горката Ирина  Simple Smile Все едно е много трудно да бъде открита във форума ... Тя сама е изтипосала снимки на себе си и децата си в постовете си и се превзема повече от колкото може да понесе човек ... Не виждам какво нападате Origanum vulgaris ? Нищо нередно не е направило момичето , нито е дало линк към профила , нито нищо  Stop

# 265
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Информирах модератор.

 Mr. Green


В темата "Звездни компромати" колко дълго се веееше профила и  а и на ЛС се подаваше  Sunglasses
та а нЕма нужда да се правим сЯ  Whistling

# 266
  • София
  • Мнения: 2 481
Какво ровят, някой си изневерил на жена си и дава интервюта с любовницата си да се похвали. Това само по нашите ширини го има. Щом те си показват мръсните гащи в "официалната преса", аз също мога си правя гаргара с тях, нали за това живеят, в крайна сметка. Ако бяха по-дискретни, никой нямаше да прави тема за тях.

# 267
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Информирах модератор.
За какво? Rolling Eyes

# 268
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако бяха по-дискретни, никой нямаше да прави тема за тях.
Да , еЙ на Ева Лонгория , Дженифър Лопес техните раздели как станаха , тихо кротко , направиха изявление в медииите и до тук , живота продължава  Peace
   Тук циркове , чудеса , трагедии , драми .......СЕРИал   Mr. Green

# 269
  • Мнения: 517
Ох, ощипаните госпожици. Да поясня, защото явно не зацепвате.
Вече не става дума за онова положение на въпросната дама. Не без нейно желание, разбира се, в момента е в полезрението на бая грозна история. Та ако е възможно малко да ограничим глозгането на кокали, поне привидно? Разбирам, че е достатъчно дразнещо някоя жена да изглежда добре, да е успяла, пък и видиш ли, да е популярна. Ама айде поставете се на нейно място, в ролите си на майки. То е ясно, че в другите й обувки няма как да скокнете.
И ако не е станало ясно- не я защитавам, не ми е сестра, нито пък приятелка, но вече така олигавихте цялата история, че дори и репортерче на "Шок" ще се погнуси. То не бяха квалификации, то не бяха бисер след бисер. Как могли, това, онова. Щото това не се случва на всички ни, и защото Вашите деца са имунизирани от това да изоставят майка им, например.


Десссс, именно де, там не стигаше, та и тук да се погаврим малко Mr. Green
Дискретността е разтегливо понятие. И сравнението на Сем. Опосумови с това на Дженифър Лопез е меко казано, смехотворно.

Общи условия

Активация на акаунт