Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 435
  • 462
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
имаше една потребителка с подпис за приятелката и съпругът и ако и харесал ...
поучително.
Мъжът на моята приятелка не е мъж,но ако мъжът на моята приятелка е хубав, моята приятелка не ми е приятелка!!By Madison


Според мен предаването ще е с нови водещи,тя и Даниела щеше уж да продължи да води,а накрая си намериха нова водеща. За мен историята не е измислена,колкото и да желаят рейтинг до небето и двамата имат деца,и едва ли заради някакъв % ще им причинят нещо подобно. Единственото което ме учуди,е как може да живееш 10г с един човек,да решите да се ожените накрая и след 2 месеца -развод. Ясно е,че нещата не са вървели много преди да се сключи брак,тогава за какво им беше този театър  newsm78

# 31
  • Мнения: 170
Ooo, Tumba_lumba...  Grinning
Не се заричай.
Аааа, не се заричам, просто ми е минало през главата, по скоро бях вкарана в такова трио и може би затова съм толкова крайна в изказа си....и да, гнусно беше и нищо и досега не може в очите ми да оправдае постъпката на останалите участници в това трио... Wink..Но, изхождам от позицията за близки отношения между участващите в триъгълника, както в конкретния случай на Иван, Вихра и Ирина-близка колежка и вероятно приятелка...най лошото е предателството извършено от близки хора и най болезнено...Това е...

# 32
  • Мнения: 722
Ако не беше Ирина щеше да е някоя друга. Там където нещата не вървят трябва малко за да се обърне колата.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
Грозна история !
Само това мога да кажа.
Свършиха мъжете и жените та ще се излагат така.
Подкрепям Лулумбата, че човек има чувства, но има и разум.
При мен разумът е на първо място, защото чувствата са до време.

# 34
  • Мнения: 4 202
Az продължавам да мисля, че е някаква ПР измислица цялата история.
Много показност има - Иван целува Ирина, Ирина целува Иван, Ирина вдига наздравица с Иван и АНдрей.

# 35
  • Мнения: 3
Като знам Иван каква помия е -да и е честито Joy Joy

# 36
  • Мнения: 5 370
Az продължавам да мисля, че е някаква ПР измислица цялата история.
Много показност има - Иван целува Ирина, Ирина целува Иван, Ирина вдига наздравица с Иван и АНдрей.


И на мене мислите ми клонят в тази посока...

Не знам, май ми е добре, откакто ми резнаха тотално кабела, само тук се инофрмирам кво къде кой с кого.А и на работа тотално ограничен достъп, не страдам особено.

# 37
  • Мнения: 60
стига с тоя ПР , имам чувството , че някои хора не знаят какво значи думата , та я слагат на всичко ...
имат си връзка хората и то не от сега , вече не се крият и ще отговорят на интереса на хората ...

# 38
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нямам представа кои са тези тримата, но ми прави силно впечатление сексизмът в повечето мнения - как винаги се вини някоя жена в триъгълника, или старата, че го изпуснала, или новата че го открааднала. А той, горкичкият, няма никакво отношение. Всъщност цялата вина е негова.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 605
Да се оженят накрая, за да приключи този ад! Очаквам от гардероба ми вече да изскочат тези тримата.
Joy Шанел, няма да стане скоро. първо развод предстои - поне 4-5 месеца медиите ще се чудят е вече разведоха ли се или не, после подготовката около новата сватба - тя поне 6-7 месеца ще трае-то бива ли такова медийно внимание да се изпусне и чак тогава може да се надяваме, че ще отшумят нещата.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 079
Иван? newsm78 С "най-добрата майка", която оставя двете си малки дечица? newsm78
А Вихра? newsm78 А Ава? newsm78 А децата на "най-добрата майка"? newsm78

Тези хора си нямат достатъчно работа май!  Thinking
Ама и елементарен морал не им е останал ....  newsm78

Не искам да ги съдя.  Naughty
Като дойде "кьоравата неделя" не пита! Naughty

Щом се обичат младите - да се вземат.
Ама защо им трябваше тази сватба миналата година? newsm78
Някои "нарциси" се чудят как да обърнат внимание върху себе си!
И Иван, и Андрей и те са там.
Не им стигна скандала около Васа Ганчева, ами сега и нов си спретнаха .....
PR ли е или какво - не знам. Но не ми харесва. Naughty

# 41
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Иван? newsm78 С "най-добрата майка", която оставя двете си малки дечица? newsm78
А Вихра? newsm78 А Ава? newsm78 А децата на "най-добрата майка"? newsm78

Тези хора си нямат достатъчно работа май!  Thinking
Ама и елементарен морал не им е останал ....  newsm78

Не искам да ги съдя.  Naughty
Като дойде "кьоравата неделя" не пита! Naughty

Щом се обичат младите - да се вземат.
Ама защо им трябваше тази сватба миналата година? newsm78
Някои "нарциси" се чудят как да обърнат внимание върху себе си!
И Иван, и Андрей и те са там.
Не им стигна скандала около Васа Ганчева, ами сега и нов си спретнаха .....
PR ли е или какво - не знам. Но не ми харесва. Naughty

Е хайде стига де. Сарачинова не е тръгнала да си оставя децата. Предполагам и Иван ще се грижи добре за Ава. Хиляди пъти е за предпочитане да си щастливо разведен, отколкото нещастно женен. .

# 42
  • Мнения: 4 292
Не ме интересуват тези тримата, не знам подробности, но дано превъзмогнат цялата  драма и продължат напред, всеки подмишничка с товара си.
Пълно е с хора, които са нещастни в брака си, търпят, страдат тихо (или не толкова тихо). Заради децата, заради хората, заради разума, морала или просто от страх.
Съдбата обича смелите.

# 43
  • Мнения: 5 370
Само че кой може да каже дали се касае за СМЕЛОСТ или ДРУГО? newsm78

# 44
  • Мнения: 10 547
Всеки ден поне в десет български семейства се случват подобни неща, а някъде и по–кофти. Две кифли и един лигавльольо, но от телевииизията, аууу.

Общи условия

Активация на акаунт