Британците, британците! - Брит или не, да си бонобо най-добре! - тема 27

  • 20 504
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 hahaha Това Сарказмовото колко народ е наплашило с това спане.Аз от къде да знам спи или не.
Бях като Хамлет,когато трябваше да я питам дали е на работа за мача на нашите с Англия "Да звъня или да не звъня" Joy Затова пратих SMS,то пък на грешният номер. Но най-накрая не издържах и се обадих.Е не спеше  Rolling Eyes

Мириел до колко си склонна да поделиш Касъл (Nathan Fillion) Flutter
Но понеже екранната му половинка не е заета Stana Katic  мисля да си я поискам.

# 646
  • Мнения: 1 163
Шефе, да не забравиш на нас с Плами да зачислиш като делнат Крис Холдън-Райт, а за да те подкупя да ми върнеш Хенри Кавил (защото не беше добре гледан и стопанисван) ето ти един мечок с каскет



Ама какъв замечтан поглед има само!

# 647
  • Мнения: 3 736
 Heart Eyes Дума да няма, Мише, знаеш как да подходиш към сърцето ми. Тоя човек е роден в грешно време, трябвало е и двамата да се родим преди 100 години. Mr. Green

Ще зачисля, мерси за напомнянето. А кой стопанисва в момента Кавил? Май не съм чула някой да е изокал, че си го искаш обратно. newsm78

Е, че тя като е шеф, да не е пъдар - я си нагледайте стадото Mr. Green Да не ви го нагледа друг Flutter

Тъй мчи.  Crossing Arms Мерси, ГеяGrinning Който прави стадо, да си се грижи за него.

# 648
  • Мнения: 1 163
Ще зачисля, мерси за напомнянето. А кой стопанисва в момента Кавил? Май не съм чула някой да е изокал, че си го искаш обратно. newsm78

Не знам кой го стопанисва, но май го е отсвирил нацяло, което ме кара да искам да си го прибера  Mr. Green

# 649
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Мише, като не протестират, прибирай Mr. Green

# 650
  • Мнения: 1 163
Мише, като не протестират, прибирай Mr. Green

Обичам го този принцип. Чакай да те почерпя за което


# 651
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Мише, като не протестират, прибирай Mr. Green

Обичам го този принцип. Чакай да те почерпя за което




Ох, ох, сърцето ми Blush Хубава почерпка Hug

# 652
  • Мнения: 2 040
Сарки, чек да ти разкажа какъв сън сънувах призори. Обичахме се с твойто мъж Стивън Фрай  #Crazy. Виках му Оскар, а той беше в по-стария си и дебел вариант, още веднъж  #Crazy. Аз бях отгоре, а накрая даже имаше и happy ending  Blush. Беше много секси Стивън.
Наташа Ричардсън му беше бивша жена и по непонятни причини живеехме при нея и порасналата им вече дъщеря, нейното гадже също живееше там. А Наташа горещо мразеше мен и гаджето на щерка й. Класическа сапунка!  hahaha

Повреди ме тоя форум, почнах и аз да сънувам разни откачалщини.

# 653
  • Мнения: 348
Наташа Cry Още не мога да я прежаля тази жена прекрасна Cry И Лиъм не мога да го прежаля, въпреки че се държа много мъжки. Аз казах ли ви, че съм лилавата крава на милка или съм пропусналада ви осветля Laughing Добр дааан!

# 654
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Сарки, чек да ти разкажа какъв сън сънувах призори. Обичахме се с твойто мъж Стивън Фрай  #Crazy. Виках му Оскар, а той беше в по-стария си и дебел вариант, още веднъж  #Crazy. Аз бях отгоре, а накрая даже имаше и happy ending  Blush. Беше много секси Стивън.
Наташа Ричардсън му беше бивша жена и по непонятни причини живеехме при нея и порасналата им вече дъщеря, нейното гадже също живееше там. А Наташа горещо мразеше мен и гаджето на щерка й. Класическа сапунка!  hahaha

Повреди ме тоя форум, почнах и аз да сънувам разни откачалщини.
hahaha hahaha hahaha
Злате, ще ме умориш  Joy и аз много сънувах тая нощ, спомням си че сънувах Дексьо, някой от каста на ИК, ама забравих всичко  ooooh! даже си спомням, че през нощта си мислех как ще ви разкажа, ама на сутринта всичко беше изфирясало  Joy

# 655
  • Мнения: 3 736
 smile3532 smile3532 smile3532 Бравос, Злате!

Наташа Cry Още не мога да я прежаля тази жена прекрасна Cry И Лиъм не мога да го прежаля, въпреки че се държа много мъжки. Аз казах ли ви, че съм лилавата крава на милка или съм пропусналада ви осветля Laughing Добр дааан!

Защо си лилава крава?  Shocked Всичките откачихте. hahaha

ПП Мише, в ничий списък не срещам Кавил, значи си е твой.

# 656
  • Мнения: 1 163

ПП Мише, в ничий списък не срещам Кавил, значи си е твой.

Аз го намерих. В дъното на списъка на Джой.

А къде ми изчезна поздрава за Гея? Дали снимките не са били големи  newsm78

# 657
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Поздрава и аз не го виждах отначало, ма после излезна Heart Eyes
Мдааа, Наташа - прекрасна актриса и страхотна жена Cry Много ми е мъчно за нея, такава нелепа смърт...
Златеее, страааашен сън Peace

# 658
  • Мнения: 3 736
Ааа, ти да видиш, нейния списък хич не го гледах, и тоя на Сарк. Реших, че вече са се загърлили от добитък и няма да е при някоя от тях.  hahaha Ами да й дадем шанс да писне или не.

# 659
  • Мнения: 348
Аз съм лилвата крава на милка, защото според рекламата не и се отдават нито смятането, нито игрите. Покривам и двата стандарта, следователно съм лилавата крава на Милка  Mr. Green Тоя Хенри Кавил..eйнц, ейнц

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт