Как решавате проблемите?

  • 7 654
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Ааама, Клеми - как да не помълчи човек, особено тогава - когато си се караме за едни и същи неща??? Нещо невероятно е моя например - че не вдига масата, не я вдига, ама ако се излъже да я вдигне - оставя трохите! Е, побеснявам - или да върши нещо като хората, или хич да не го върши! Казвам му вчера - махни пепелника като лягаш, той - махнал го от масата - да, сложил го на кухненския плот.

# 121
  • София
  • Мнения: 6 802
 Rolling Eyes
Как пък да не се караме за едни трохи.  Joy Ако толкова ме мързи да я изчистя ще си седи така, докато ми/ни мине мързела. До сега още никой не е умрял, защото масата е стояла с трохи 3-4 часа.

# 122
  • Мнения: 627
Не знам какво е това безотказно действие на мълчанието при вас. Rolling Eyes В смисъл, че винаги той прави крачка към нарушаването му, така ли?
При нас мълчанието може да продължи просто до безкрайност. И става ега си тегавото - разминаваме се и комуникираме служебно. И квоо? Нищо. Той не го нарушава словом - да се извини или нещо да поговорим, ами идва да се гушка. Да, ама мен това не ме устройва. Докато не се скараме като хората, не става.

# 123
  • Мнения: 7 947
Rolling Eyes
Как пък да не се караме за едни трохи.  Joy Ако толкова ме мързи да я изчистя ще си седи така, докато ми/ни мине мързела. До сега още никой не е умрял, защото масата е стояла с трохи 3-4 часа.


Ама, Клеми, моля ти се - въпросът е принципен!  Crossing Arms
Или въ ршиш нещо като хората, или половинчата работа - немам нужда.

Темида - ми мълчим си различно, понякога той .- понякога аз - просто за почваме да си говорим, не се извиняваме, независимо кой бил виновен.

# 124
  • Мнения: 627
Темида - ми мълчим си различно, понякога той .- понякога аз - просто за почваме да си говорим, не се извиняваме, независимо кой бил виновен.
Пробвала съм и това. Ми не е решен проблема, набутан е някъде и чака други да се трупнат отгоре му, та да стане планински връх. Crazy
Като не се изяснявате, утре всичко се повтаря на нова сметка. Не че като се изясните има гаранция...Оффф, сложно е...

# 125
  • Мнения: 7 947
Ама аз ти казах - мълчанието е само "десерта", защото преди него е имало скандалче и нещата са ясни, нищо - че не са приети и от двете страни  Wink

# 126
  • Мнения: 3 818
Ми не е решен проблема, набутан е някъде и чака други да се трупнат отгоре му, та да стане планински връх. Crazy
Понякога няма нищо за изясняване, изморили сме се от работа, поизнервили сме се, креснали сме си за глупости...  Преди много настоявах да се изясняваме, пък едни разговори, пък едни екзистенциални въпроси, то в един момент става мазало за нищо... сега знам, че е просто породено от моментно физическо и психическо състояние, тегля една на вечерта, сутринта съм го забравила вече.

# 127
# 128
  • Мнения: 2 908
Кога е било това преди? Tired Аз още значи имам надежда да стигна до това да тегля само една вечерта и на сутринта съм забравила. Виж за забравянето съм доста инатеста и дори да стигна етапа да тегля само една малка, не знам ще доживея ли някога да забравя всичко на сутринта. Мога да помня седмица напред. И да мълча.

# 129
  • Мнения: 2 793
Не ви ли тежи това продължително мълчание  ThinkingКак го понасят децата ви?Усещат ли, че нещо между родителите им не е наред?  Не го приемайте като критика, аз като човек, който не може да мълчи просто си умувам.

# 130
  • Мнения: 7 947
Аааааа, детето пък как ще разбере  Mr. Green
На него не му мълчим, мълчим си на нас си. Просто все едно няма какво да си кажем.
Това да не мислиш сега, че е всеки ден де...

# 131
  • Мнения: 3 818
Ами първите десетина години Laughing

# 132
  • Мнения: X
Няма начин да се караме за чиниите,трохите ...или мястото на солницата.    Laughing
Бита съпътства живота и просто трябва да се върши...който е свободен на момента,той.
Не ви ли тежи това продължително мълчание  ThinkingКак го понасят децата ви?Усещат ли, че нещо между родителите им не е наред?  Не го приемайте като критика, аз като човек, който не може да мълчи просто си умувам.
Понеже и аз съм постигала разни работи с мълчание....Не,не ми тежи много.Но то и не продължава дълго,мъжът ми не търпи вакуум в отношенията ни и много бързо търси път за сдобряване.   LaughingМаксимума ми е бил ...около 10 часа-веднъж.
Иначе ,за час-два и ни минава...    Grinning

# 133
  • София
  • Мнения: 7 097
На него не му мълчим, мълчим си на нас си. Просто все едно няма какво да си кажем.

И по колко време сте си мълчали най-дълго?
Това ми се струва най-голямото наказание, но и за двете страни.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 957
Стига с това мълчание, много сте лоши!
Темата е Как решавате проблемите?, а не - Как наказвате другарчето?

Общи условия

Активация на акаунт