ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 394
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 466
Странно защото днес две дечица точно с това име ни поканиха на имен ден.На една приятелка детенцето е Кристияна,както и една приятелка,та и те днес приемат поздрави.Мисля,че тук у важно на кой си кръстен.Аз имам колежка,която е Гергина,но не празнува на Цветница,а на Гергьовден.А бе кой като си харесва.Да са живи и здрави. Laughing

# 736
  • софия
  • Мнения: 2 543
Днес водих Габи на репетиция , че ще пее на откриването и едно момченце Кристиян черпи послучай именния си ден. Честито на всички , които празнуват.
Амбер , Габи е много доволна от Смърфовете 3Д, даже и аз го изгледах целия без да свалям очилата. На други филмчета издържам до средата.  Wink

# 737
  • София
  • Мнения: 7 673
И ние гледахме Смърфовете и много ни хареса. Дори и Ради издържа, макар и въоръжен с огромна кутия пуканки.  Whistling
Също така, "заради Ради" се "жертвахме" и на Мечо Пух. Също беше много приятен. И на Павел си му хареса.
НА ДОБЪР ЧАС НА ВСИЧКИ НАБОРЧЕТА! Hug

# 738
  • Варна
  • Мнения: 816
Току що записах Ники на школа по математика и той изобщо не е във възторг, но няма мърдане. Днес цял ден игра. Утре ризка,  7/8 панталон и САНДАЛИ  Joy.

# 739
  • Мнения: 3 211
fani34, къде във Варна школа по математика?

Тедка, мерси. Изкарах снимките много добре се получиха.

Ех, че хубаво, новата тема ще е точно за първия учебен ден.

Аз мислех, че утре ще мога да отида по-късно на работа, но няма да може, само ще я изпратя 9ч. и баща й ще остане.

# 740
  • Мнения: 2 732
Аз така и не разбрах какво имате против сандалите  Thinking.Утре с униформата и сандали няма да и спарвам краката .
Колко ви взеха във фотото да ви копират от ваша занесена снимка ?
Чака с нетърпение учебната година да започне -дано да е все така  Praynig.Сега избират букетите с баща и-искала някакви в кошнички .Казах и какъвто тя избере .Чакам ги да се върнат и отиваме да играе.

# 741
  • Русе
  • Мнения: 11 919
  И аз мисля,утре да сме със сандали. Много горещо.

  За снимки за документи,цената беше около 4-5 лева.

  Днес и Кристиян и Кристина може да празнуват ,ако са кръстени на някой Кръстьо.

  Много ми се иска утре да се получи един забавен ден,но не е ясна опганизацията в училището. Те са в една стая с първокласниците и нямам идея къде и кога ще им раздават учебниците и до кога ще са в училище.  newsm78

# 742
  • Варна
  • Мнения: 816
very nice, школи по математика има в математическата гимназия ,  СОУ Славейков (нашето училище ), но малкия го записах в школа Клас.  Още миналата година ходих да питам там  ,шефката ми направи много добро впечатление пък ще видим.  Целта ми е детето да заобича математиката, защота нашата кака МРАЗИ МАТЕМАТИКАТА , при двама родители много добри математици.

# 743
  • Мнения: 4 967
Аз още дочитам темата, на средата съм, но заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610717.msg19723861#msg19723861

Общи условия

Активация на акаунт