Да опишем себе си!

  • 24 148
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 947
Пиението си е пиение  Laughing
Време оно - сама дама да се накърка с приятели - биваше, ама днес - с детето на кръчма и мама пияна на масата  Joy
Та и начина ми на забавление се е променил, мдам...

# 181
  • Мнения: 36
Стара,дебела,грозна, без възможности и претенции!
 Mr. Green
Който ме иска ,тука съм!

# 182
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...обаятелен, очарователен, остроумен, възпитан, плещест, грижовен, отговорен, дисциплиниран, духовит? Никому, разбира се. Пък няма и да е вярно.
...О, ако беше вярно, щеше да е забавно.
Ама аз "вярно"ли съм написал? Тюх, имах предвид "скромно"  Laughing.
Така е...често бъркам в детайлите. По-рядко с хората. Лесно завързвам контакти, но трудно скъсявам дистанции. Последното понякога пречи, тъй като не е в стила ми пускам ръце.

Харесвам Филип Марлоу, Хък Фин, Жан Валжан и малко Жавер, Саша Панкратов, Олег Костоглотов. Туй може би също описва.

Браво на Бети 33. 



# 183
  • Мнения: 7 947
Стара,дебела,грозна, без възможности и претенции!
 Mr. Green
Който ме иска ,тука съм!

Може да те поискат, споко - все пак ти си без претенции, което е много важно за мъжете  Joy

# 184
  • Мнения: 36
Мерсиииии!
Куркума- Wink
Важното е да не се вземаш чак толкова на сериозно и да си на нивото ,на което се очаква от теб.

# 185
  • Мнения: 329
Приятно разсеян, понякога с неприятни последствия (най-често повече за мен, отколкото за другите). Повечето ми приятели и познати ме определят клиширано като "Душата на компанията", но аз избягвам да си правя самооценки. Като цяло толерантен, с някои дребни изключения. Единственото, към което изпитвам свръхнепоносимост, са хората, които не са си дали сметка, че искат или не, са от плът и кръв, и са се самоизтреляли сред редиците на полубожествата, но някак си са позабравили простата истина, че звездите са небесни тела, а не хора. На такива екземпляри никога не оставам длъжен.
Ако зодията е от толкова голямо значение - Рак.

# 186
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Критична, най-вече към себе си!  Naughty
Инат, ужасен инат!  Crossing Arms
Пряма, в повечето случаи болезнено!  Twisted Evil
Навремето леко доверчива, сега тежко мнителна!  Mr. Green
 

# 187
  • Мнения: 3 937
Преобладаващо чувствителни и искрени хора, чат-пат се срещат избухливи. Повечето честни.  Rolling Eyes
Аз си имам ред недостатъци. Истински и пълнокръвни, не такива дето са така симпатични, че биха минал за очарователни.

•И да съм чувствителна, гледам да го скрия.
•Лицемерна съм - редовно казвам неща дет' не мисля. От куртоазия. Понякога с по-човечен мотив - от тактичност.
•Пред хора гледам да не избухвам. Не за друго, ами това твърде бързо откроява сред мнозинството. После създава затруднения.
•Заядлива съм леко. Иронична.
•Злопаметна също. Ако ми падне случай не бих пропуснала да отмъстя след като дълго съм чакала и обмисляла как да бъде по-мръсно. Просто защото съм открила, че това не ме разяжда, а поддържа живеца в мен.
•Често завиждам. Обикновено за пари. Или ако някой е по-глупав от мен, а по-успял.
•Имам недобри отношения с родителите на мъжа ми. Нагрубявам ги. Къде заслужено, къде не. Не правя достатъчно, за да се поправя.
•Употребявам груби изрази като "излишен човек" и псувам. Когато издебна, че може да мине ненаказано. През останалото време надявам маската на доброто възпитание, дадено ми от родителите.
•Трудно, много трудно прощавам. Понякога трябват години.
•Имам си достойнство както всеки човек, но се правя, че не е така. За да ме подценяват. Не държа да знаят какво мога или какво искам. Предпочитам да смятат, че съм скромна и тиха. Доставя ми изключително удоволствие да приспя нечие внимание, за да манипулирам незабелязано.
 
Имам си и неща дето май са хубави.
•Работохолик съм.
•Мога да признавам грешките си.
•Мога да поема наставления. Мога да замълча и да се примиря.
•Мога да се извинявам.
•Уважавам по-можещите и знаещите от мен. Казвам им го, защото смятам, че това трябва да бъде изричано.
•Зная точното си място.
•Бих дала пари на някого в нужда без да чакам да ми ги върне.
•Научих се да ценя корените и рода си.
•Научила съм се и да казвам „Благодаря”
•Сякаш съм малко по-умна съм отколкото е изглеждам. Но не смея и да се надценявам в тая насока. Скромността все още е достойнство според мен.
•Без нужда не искам да обиждам хора, които не са ми сторили зло. Но без нужда бих похвалила. Просто за да зарадвам някого.



# 188
  • Мнения: 631
Започвам директно - аз съм :
- Нетактична - винаги ходя със синини по глезените защото мъж ми редовно ме сритва за някоя изцепка.
- Злопаметна - помня много и всичко, като хубава черта определям това, че не натяквам.
- Не търпя висок тон и скандали - по - скоро съскам
- В работата съм перфекционист - винаги всичко е направено както трябва.
- Често споря
- Винаги демонстрирам надмощие, когато усещам, че съм по - умна от околните
- Иронизирам
- Чувството ми за хумор е прекалено развито, та чак черно....
- Имам невероятен самоконтрол при критични ситуации
- Не умея да плача и да мрънкам - това е по - скоро лоша черта
- Не обичам никаква домакинска работа
- Не обичам да си седя в къщи
- Обичам да пътувам сама (рядко ми се случва напоследък)
- Свободолюбива съм - не търпя никакви ограничения
- Държа винаги да контролирам ситуацията и да съм наясно какво става в момента
- Винаги имам план Б, В, Г и минимум Д
- Научих се да не правя непоискано добро

Общи условия

Активация на акаунт