Възпаление на яйчници

  • 961
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте! Съжалявам, че отворям нова тема, изчетах всички теми, които съдържаха "възпаление на яйчници", но така и не рабрах има ли излекувани и по какъв начин. Проблемът при мен е, че след няколко остри възпаления на яйчничите в последните 10 год, това нещо се превърна в хронично и съм с непрекъснати болки долу ниско в корема двустранно, които се обострят при студ. Естествено ходила съм по много доктори - някои от тях известни, последно ми казаха че нямам проблеми с яйчниците - може да са много други неща /черва, пикоч.мехур/. Добре, но болката продължава. Зимата ходих на физиотерапия - без особен успех. Четох и за лазертерапията - но не смея на своя глава, без лекарска препоръка да пробвам. Пробвах и хомеопатия - за около 6 месеца, не бях сериозна признавам, но след като намаше ефект от около 5 вида лекарства се отказах. Ако някой има подобен проблем, ще съм благодарна, ако сподели.

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Лекувала съм преди години възпаление на яйчник и тръба в дясно.После там се появи киста,която беше на косъм за операция ,но се спука.Сега там мястото ми е здраво,но болката си остана.От време на време се появява,особено като е студено времето,през много студени зимни дни,при къпане в морето или басейн понякога.Мястото е белязано вече и каквото и да правиш ще се появява болка от време на време.Просто зимата се обличай по-дебело.При прохладни летни вечери носи панталон,е....не дълъг,но поне до колената,в смисъл да не ходиш с поли и рокли.Трябва да пазиш мястото.Дори като карах двете бременности все ме наболяваше там и изпадах в шок и ужас,че нещо ще се случи с бебето.
Например така е и със счупени ръце или крака.На мястото ,където е била травмата при разваляне на време наболява.А ако някой знае нещо друго да пише,ще следя с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт