Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 49

  • 50 628
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11

.... а това може би сме всички ние  пристигайки на дългоочакваната сватба, в случай, че ни поканят разбира се  tooth ....

# 721
  • София
  • Мнения: 11
Поиграх си и вградих и текста на песента....Мисля, че сега удоволствието от гледане ще е пълно...

http://www.youtube.com/watch?v=XHJAwz-gvv4


Мариянка, снощи съм го пропуснала ...... така е станало суперпрофесионално ... напълни ми душата!

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 13:47 от rivva

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Рива, ей там зад завесите сме - ама от светлината не се виждаме.....

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/cem_yilmaz_bayramin_son_gun … iyla_bulustu_.htm

Вътре има галерия със снимки на Есра - Мукадес...

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 12:18 от mariana51

# 724
  • Мнения: 2 229


да видим дали Асу ще оправдае очакванията ни....

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044

Заповядайте в новата тема...

# 726
  • Мнения: 2 229


Помните ли този момент-Мюнир като каза на Фатма,че трябва да се омъжи за Керим и тя пов..на.....после се случи същото с Мустафа като се опита да я целуне в къщата.Явно при нея е естествена реакция на организма-изхвърля това,което психически не може да приеме.Може би сте прави за първата брачна нощ-тя е толкова крехка и ранима-ще гледаме гушкане още известно време(което изобщо не ми пречи).Керим и без това ще е щастлив,че тя е до него и го обича.На него му е ясно,че трябва да е готова за това.Сигурно и той се страхува по много причини. Peace

# 727
  • Мнения: 2
От интерес, какво ще се случи на финала на Облака, реших да скоча от 4-я на последния епизод. Как е възможно съседите да правят такива разтърсващи филми....  smile3518 Няма прегръдки, няма целувки, няма докосвания, а любовта струи от погледите на актьорите, та чак няма, къде да се побере... Страхотен тъжно-щастлив финал. Никога, ама никога не бихме ги стигнали нито в сюжетите, нито в актьорската игра. Има хора, които като чуят "турски филм" и правят физиономия, а това, което съседите ни показват е и информативно, и поучително, и реално, че и поднесено по невероятно интересен и интригуващ начин...

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте аз също съм почитателка на серияла и от скоро го гледам.С нетърпение очаквам 2-ри сезон.Поздравления за хубавата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт