не е лесно да си намерим място в тази европа !!!!!!

  • 2 637
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 630

Имам приятелка която е женена за белгиец и мислех един момент да живея там но белгийците са много..... как да ви кажа.. малко кретени, да точно така !! намерих думата които търсих и друг проблем е че не говоря фламандски език.


Ми нямаш проблем  Mr. Green
освен фламадския, официални езици са и френски и немски  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 630
Мами, дали да не направим една анкета като в клюкарника? Кой какъв е.

до сега имаме :
французите са мръсни
белгийците кретени
холанците стиснати

има ли и други номинирани???

# 32
  • Мнения: 293
Здравейте мами

Аз съм нова в този форум и се казвам Теодора.
Живея в Испания от 6 години обаче тук вече не ми харесва защото заплатите не са много интересни в моята професия и имам много проблеми с испанците, не са много толерантни с чужденците. За повечето от тях, българката е курва която търси испанец за пари. Познавам много българи които също не са добре тук защото манталитета тук е много прост, преди време беше голяма мизерия и затова испанците са много комплексирани. И не само това !!!! те са много мръзни има още апартаменти в Барселона които нямат вода. Имам колеги които са доволни да ми кажат че не се мият !!! абе ужас ....

Имам приятелка която е женена за белгиец и мислех един момент да живея там но белгийците са много..... как да ви кажа.. малко кретени, да точно така !! намерих думата които търсих и друг проблем е че не говоря фламандски език.

Значи ще живеем, аз и моето бебе в германия, имам много познати там, поточно в Франкфурт. Според приятелките ми, Германците са неприятни, много студени като хора, просто те се германци. Но аз говоря немски и намерих вече работа, Хайде няма да пиша повече, приятна нощ на всички мами.

Абе Теди, я хващай пътя и за България. Така както гледам за теб няма угодия. Все нещо не ти харесва в хората. Не знам каква ти е професията, но за 6 години живот в чужбина, все трябва да си разбрала, че милионите не се дават така лесно. С какъв статут ще идваш към Германия, тук не е толкова лесно да кажеш отивам да живея там, както и в Белгия и в Англия и т.н. Аз знам,че Испания е една от страните, в които можеш да си седиш колкото си искаш нелегално, пък и гражданство ти дават след това.
Все пак Успех

# 33
  • Мнения: 11 315
Мами, дали да не направим една анкета като в клюкарника? Кой какъв е.

до сега имаме :
французите са мръсни
белгийците кретени
холанците стиснати

има ли и други номинирани???
Да не забравяме че германците са студени щото са убити Joy

# 34
  • Мнения: 293
Мами, дали да не направим една анкета като в клюкарника? Кой какъв е.

до сега имаме :
французите са мръсни
белгийците кретени
холанците стиснати

има ли и други номинирани???

Е как , забрави да допълниш , че и германците са неприятни хора Simple Smile)))).

# 35
  • Мнения: 357
Намирам темата zа провокативна!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 043
Мами, дали да не направим една анкета като в клюкарника? Кой какъв е.

до сега имаме :
французите са мръсни
белгийците кретени
холанците стиснати

има ли и други номинирани???

Е как , забрави да допълниш , че и германците са неприятни хора Simple Smile)))).

Ами забравихте испанците, бре - прости, комплексирани и мръсни   Laughing  hahaha


# 37
  • Мнения: 1 215
Ами успех, дано успееш да си намериш място, че то май хич няма да ти е лесно

Общи условия

Активация на акаунт