За мъжкарите и пишкането седнал

  • 14 636
  • 136
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 585
Темата е смешна, но на мен ми застива усмивката като се сетя за у нас. Тоалетната и банята са отделни помещения. В тоалетната няма канализация, отгоре на всичко е тясно помещение. Живея с двама мъже и дъската стои винаги вдигната за тяхно удобство, понеже са мнозинство. Аз я свалям и вдигам. Опръскват непрекъснато и вечно трябва да чистя. След една седмица започваме ремонт точно на тоалетната, ще сменим абсолютно всичко, ще разбиваме и плочките. Преди 10 години правихме същия ремонт, както и преди 16, когато се нанесохме. Мах е 10 години и се налага пълен ремонт.....Tired
Ами светнете се, че така не става
Три ремонта вече, би трябвало да сте стигнали до извода, че се налага сифон на пода и писоар

# 136
  • Мнения: 241
Как така "защо прави?" — заради вицовете:

... защо все трябва да е на нещо(дърво, стена), когато им се налага да го правят при полеви условия? Thinking
—Въобще не е задължително. Например през зимата, можеме да пишем направо върху снега.

... Живея с двама мъже ... Опръскват непрекъснато и вечно трябва да чистя. След една седмица започваме ремонт точно на тоалетната, ще сменим абсолютно всичко...
Спести си ремонта. Нарисувай едно мъничко подобие на муха (дори една точка е достатъчна) вътре в тоалетната чиния.

Общи условия

Активация на акаунт