След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 189

  • 30 358
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 116
Привет! Хубав понеделник на всички и ползотворна седмица! Hug

Също мисля, че е Али. Снимката, на която видяхме за първи път  Берг и Али, когато той спеше в количката, лично на мен най-много ми подсказва, че е той. По чертите. Голям пухчо е бил и тогава. Сега също има много изразителни черти.

За новината, свързана с намеренията на Халит, съм на същото мнение. Изобщо от доста време си имам едно наум, когато чета нещо свързано с информацията за актьорите. Сега гледам и снимката на Мерием. Прочетох и това, което е казала в превода на Мишел. Ами не виждам огромна, драстична промяна в теглото й. Особено на снимката в по-близък план. Самата тя заявява, че не се ограничава специално в яденето, а ще залага повече на спорта. Писаха за дебелариуми, какво ли не. Скоро четох едно интервю на Бюлент. Преди време бяха му вменили думи, според които за първи път с Мелиса се чувствал влюбен. В последното интервю, той толкова простичко го обясни - "...на 38 години съм. Имал съм връзки, отношения с жени. Да, обичам жена си, влюбен съм в нея, но тези думи ми бяха преписани... "Имаше предвид, че дори не звучи нормално да се влюби за първи път на тези години. Затова са най-ценни интервютата с тях,
независимо, че и там се подбират всички думи, истини. Но все пак те носят отговорност за казаното.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 12:59 от Mydream

# 706
  • Мнения: 23 403



Туитър

Бурак: Интересна седмица...

# 707
  • Мнения: 23 403
Днес започва новият сезон за повечето сериали.

По Канал Д във вторник е филмът на Светлето, в сряда новият сериал на Къванч, но предполагам, че вие ще си гледате ВВ, в четвъртък е "Фатмагюл" с Берен Саат, в петък новият сериал на Бюлент, в неделя сериалът на Джейда, но той ще стартира другата седмица.


По АТВ-то сякаш няма сериали, с потенциал да се превърнат в хитове.

По Стар ТВ довечера започва сериал с "Неджля" от Листопад.

По Шоу ТВ другия понеделник започва сериал с Нyргюл Йешилчай, Мурат Хан и "Лейля" от "Листопад"
.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 13:27 от varna72

# 708
  • Мнения: 617

             
                                             A shine over Bosphorus - EVANTHIA REBOUTSIKA

                     



   
         Споделям този прекрасен клип с вас, който открих след като видях ето този http://www.youtube.com/watch?v=H7Gij79b7BE&feature=youtu.be в гръцкия сайт на феновете на Халит.  Много ме впечатли и се поразрових из нета.

# 709
  • Мнения: 13 579

marman, прекрасен клип с прекрасна музика - просто ме подсеща за ВВ (подсъзнателно вече се подготвям...  Heart Eyes

И аз те поздравявам с един уникален клип, който е малко встрани от темата... Embarassed но пак много ми харесва. Дано хареса и на теб. Забележи каква щастлива публика! Peace


# 710
  • Мнения: 11 116

             
                                             A shine over Bosphorus - EVANTHIA REBOUTSIKA

                     



   
         Споделям този прекрасен клип с вас, който открих след като видях ето този http://www.youtube.com/watch?v=H7Gij79b7BE&feature=youtu.be в гръцкия сайт на феновете на Халит.  Много ме впечатли и се поразрових из нета.

марманчи, и двата клипа са с изумително красива музика. Hug Hug Първият е като по написан сценарий, картината разказва без глас, а във втория има много познати кадри, но са подбрани по най-подходящия начин според настроението, което носи музикалната линия.

# 711
  • Мнения: 617

   



  Жу, чудесни са трите суперзвезди!!! Grinning

# 712
  • Мнения: 11 116
От днес започва повторение на БП по АТВ, всеки делничен ден, от 13.00 ч.

# 713
  • Мнения: 11 116
Ceyda Düvenci'nin Acı Günü http://www.haberler.com/ceyda-duvenci-39-nin-aci-gunu-2971095-haberi/
Ünlü Oyuncu gözyaşlarına engel olamadı
Saçınızdaki Beyazları Doğal Rengine Kavuşturun!Oyuncu Ceyda Düvenci'nin 84 yaşındaki anneannesi Fatma Özkan vefat ettiği Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesinde toprağa verildi.



# 714
  • Мнения: 11 116
Сюлейман, Махито и Мустафа - нов фрагман.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=255716501135712

http://www.mersinunv.com/muhtesem-yuzyil-2-sezon-tanitimi-4.html

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 19:28 от Mydream

# 715
  • Мнения: 10 824
Привет ,момичета !!! Hug Hug Hug
Тези дни бях малко заета  ooooh!...Петко Енев беше у нас Joy Joy Joy/това е бивш консервен комбинат в Зарата Joy /...но ви прочетох.... Rolling Eyes

Благодаря ви ,за всичко постнато...
Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Готови ли сте за втори сезон Thinking.....малко остана bowuu.....Аз стартирам утре вечер.... Rolling Eyes Joy Joy Joy...като за начало с Али каптан и ....после на 14.09. със Сюлейман...
Много лошо гледа Хю , а и Сюлейман в този фрагман....Мустафа ... Rolling Eyes хубавец.....Махито ... Thinking няма ли да я заточват вече някъде....или още ще трови живота на Хюрем.... #Cussing out

# 716
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 479
 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Здравейте  милички! Ще се връщам да     ви чета,отново красоти иклипове,но засега може ли да помоля Варна да преведе статията от поста на Мики на 40 страница-пост 590-струва ми се интересно,Мерием не е искала да се снима с Бергюзар ли ,в Нишанташъ са се видели.... newsm78
Предварително благодаря!  bouquet  bouquet Hug

Целувки и поздрави на всички от морето! Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 11 116
В дизито гадаят колко сезона ще продължи участието на Мемо. Така наричат Мехмед Гюнсур. Laughing Laughing

Светле, привет! Разбира се, че сме готови! И още как!  Hug

redemi,  Hug Hug Hug!

# 718
# 719
  • София
  • Мнения: 1 017
  bouquet

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 21:36 от krasminikif

Общи условия

Активация на акаунт