Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 134

  • 39 948
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 273
Злате, как да не ти завиди човек за това прекрасно клипче със страхотна музика  Hug

Но и ние намазахме от това - пусна ни го и го чухме   love001    love001

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Цитат
Оф,Кате,пак съм бляла някъде   Изтървах си късмета   ,яд ме е   А ти що не ме даваш ,тъкмо ще се рахатясате от мен

Какъв рахат, бе душа?! Аз обичам слънчевите хора с чувство за хумор.  Hug  bouquet
А на Онур не те давам, щото гледам - оченцето ти повече към Мурат. Що да се раздвояваш?  Joy hahaha

Катя,ако трябва да съм честна,то окото ми най-много на Кенан стои  Embarassed  Wink ,ама моето сърце е като зелка-за всеки има по листо  hahaha

Катеринке,завиждай ми  newsm44 ,а от тук нататък ще му се наслушаш-има да ви го пуууускам  newsm53 Аз толкова я врънках докато го направи   Hug

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 51

ПП Клипчето е много нежно и ... тъжно.  Peace Честито!  Hug
Благодаря  Hug,а как да разбирам това-харесва ли ти или не  newsm78

# 94
  • Мнения: 3 463
Харесва ми, разбира се!  Grinning Peace
ПП Иначе просто щях да си замълча.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Радвам се ,песента наистина е страхотна,от един много силен,но с тъжен край филм  Sad

Комшиите по принцип много си падат по драмите,не знам това на какво се дължи-манталитет ли,що ли  newsm78 Катя,ти как мислиш ?

# 96
  • Мнения: 3 463
Тук на Балканите сме си драматични... че и трагици...
Където има много противоречия, има и драми...

# 97
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi ve Demir - What Is Love

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Абе Катя,то драми и трагедии навсякъде бол,ама я погледни латино филмите-накрая все се обичат и се взимат младите ,а при комшиите-рев,рев,и накрая тъкмо се вземат и единия се спомине  newsm78 Готино им е да са си в драмата  Laughing

# 99
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ванче,това новичка снимка ли е  newsm78

# 101
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче,това новичка снимка ли е  newsm78

Новичка, ама само тази Shocked Shocked Shocked Някой ги е издебнал и снимал в гръб smile3509 smile3509 smile3509 smile3509


# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Благодаря ти,Ванче  Hug,ама знае ли се ,може да изскочи и някоя отпред или поне в профил  Wink Как хубавко си се разхождат ,представям си ги вече така в парковете с количката с бебоците  newsm53

# 103
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 spam2 spam2 spam2 spam2

За почитателите на индийските филми - каталог с индийски филми, е не всички са с превод

http://www.elit-bg.com/index.php?page=catalog&category=48

# 104
  • Мнения: 0
Нова снимка ......тц, тц няма камери няма държане за ръчичка? Случайно или не..........  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт