Не мога да приема още мисълта, че ще имам момче!

  • 15 440
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 673
бях също като теб! Wink знаех че ще е момиче , така съм си искала, ама казаха  - момче. Отначало не вярвах , ама си казвам нали е добре това е по-важно. Като се роди въобще не исках друго, даже сега не мога да си представя да е момиче!
Второто пак искам да е момче Hug

# 61
  • Мнения: 330
caripi какво значение има какво е,важното е да е здраво!Аз винаги съм искала да имам момиче и така и ми казаха,но все още го поставям под съмнение.Не се настройвай,до последно не се знае какво ще бъде,лекарите много често грешат.Аз и да ми е момченце бебето няма да съм разочарована.И двата пола си имат положителните страни:)Наслаждавай се на бремеността си и не си мисли глупости Naughty

# 62
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Здравейте,
очаквам първото си дете, вече съм 5 мес. и доктора ми каза че ще е момче.
Винаги до сега съм си мислела, че като си имам дете ще е момиче.
Дай боже всичко да е наред и да е живо и здраво, но все още не мога да приема мисълта, че ще е момче.
Дали с напредване на бременността нещата ще се променят или може би като се роди...
А при вас как е било с мисълта за пола на бебето?

Децата са дар; недей така да се тормозиш, ще свикнеш с тази мисъл; важното да е здраво, живо; та това ще е ТВОЕТО дете!!!!
Леко бременеене и по-ведро давай Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 254
Ееех и аз като бях бременна толкова много исках момиченце... Струваше ми се че ще ми е по-лесно да го гледам... Нали и аз съм момиченце Simple Smile
Първия път като ми каза доктора, че ще е момче и аз като ревнах и два дни - рев... Embarassed Хем ми беше мъчно че няма да е момиченце, хем ме беше срам, че мога да проявявам такива претенций - все пак каквото и да е ще си е мое...
Сега вече месец и половина си отглеждам момченцето и все се чудя как ще си го харесвам като влезне в пубертета, започне да кудкудяка щото му мутира гласа, намрази къпането, почне да се поти миризливо, поникнат му девствени мустачки и се изпъпчи... Ама предполагам, че и тогава ще го обичам толкова  Mr. Green
Ако си разочарована от това, че чакаш момченце, не се притеснявай - това чувство ще изчезне много бързо като се роди детенцето.

# 64
  • Мнения: 5 577
Прекрасно е да имаш момче, несравнимо.

Момиченце също е прекрасно, убедена съм.

Като се появи няма да има значение толкова.

Аз исках момиче по едно време, но в последствие разбрах, че няма значение какво е.
Твое е.

# 65
  • Мнения: 9 990
Ние не сме очаквали определен пол,представях си бебето някак си като баща му,без обаче да се настройвам за пол.В 7 м ми казаха-момиче и двамата бяхме много щастливи...просто очаквахме първата си рожба.Сега,когато мислим за второ дете подхождаме по същия начин-ако е момче-таткото да се чувства малко подкрепен,ако е момиче-2 принцеси никой няма да откаже.Добре дошло е.Друг е въпросът,че понякога страничните хора много настройват/един дядо на площадката ми вика-ааааааа,да раждаш мъжко,че не става така Shocked-викам му-че като съм родила момиче,по-малко ли съм напъвала и по-малко ли ме е боляло?Или домашните-майка ми-по-хубаво е да имаш момиче Crazy/ама тя като е с 2 момичета,кво друго да каже.../Аз пък на всички има казвах да си гледат работата,нашето дете е чакано с любов и е без значение  дали е момче или момиче.

# 66
  • Мнения: 488
Исках само да успея да го износя и да успее да се роди живо и здраво. А, пък и си усещах , че е момче. Но майка ми до последния момент се надяваше да не са познали и да е момиченце.
Ела сега да видиш каква любов са , не се отделят и за минута един от друг.
Ние сме едно момче и две момичета и според майка ми брат ми е най кроткия от нас.(освен едно падане от третия етаж, което и изкара акъла)

# 67
  • Мнения: 275
Аз исках момче. просто винаги съм мечтала първото да е мъжко, а второто женско. но не ми е било фикс идея. Т.е. даже не съм питала на консултациите какво ще е. Аз си бях сигурна, че ще е момче, а мъжът ми беше сигурен, че е направил девойка Simple Smile)) Е, той се оказа прав. Но аз никога не съм се разочаровала - исках всичко да мине добре. Мое си е бебчо, няма да го връщам я! Следващото ще е от другия пол Simple Smile))

Не бой се - само като чуеш как приплаква, излизайки от теб, ..... повярвай ми всичко в теб ще се преобърне и ще си кажеш: дано е живо и здраво, мое е и няма значение пола Simple Smile))))) А имаш и няколко месеца да свикнеш с мисълта. Гледай да се срещаш повече с твои приятелки с деца, особено с момченца и ще видиш хубавата страна да имаш момченце Simple Smile))

# 68
  • Мнения: 35 968
не ти го пожелавам, но ако ти кажат, че има проблем с него, веднага ще забравиш грижите за пола!

# 69
  • София
  • Мнения: 980
така така
и аз исках момче, да закриля и се грижи за по малките си братя и сестри, а и както казва един колега, като е мъжко мислиш за една паца в квартала, като е женско трябва да мислиш за всички паци.
така че се радвай, този свят и времена не е много за момичета, ЧЕСТИТО!
И голямо БРАВО на таткото newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 70
  • София
  • Мнения: 2 217
не ти го пожелавам, но ако ти кажат, че има проблем с него, веднага ще забравиш грижите за пола!

Няма какво да се добави! smile3501
Струва ми се странно една бъдеща майка да мисли и да се настройва за полnewsm78
Питай някоя мама, която си е изревала мозъка само и само да види две лентички на теста си за бременност. Но щом го споделяш, значи те мъчи. Аз съм майка на две момчета - не ща моми! Страхотно е да се грижиш за мъжкарче Wink

# 71
  • Мнения: 306
Хайде и аз да споделя, че толкова исках момче, че още се чудя как я обичам толкова тая мойта дъщеря newsm78

# 72
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Толкова съм щастлива с двете ми момчета..... Hug и никога не съм се замисляла какъв е пола.Важното беше да са живи и здрави Peace

Общи условия

Активация на акаунт