Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 476
  • 527
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 181
Здравейте. Закъснява ми и вчера вечерта направих тест. Излезе много, ама много бледа втора чертичка, розовееща. Днес сутринта повторих теста с първа сутришна урина и резултатът е напълно отрицателен, няма ама никаква втора черта, даже на определена светлина се вижда леко в бяло мястото, където би трябвало да излезе. Тестовете са Престо, в една и съща опаковка. Много ме е яд как може такова нещо. Явно вчера ми е дало изпарителна черта, а толкова много се надявах. Случва ли ви се е такова нещо?

# 166
  • Мнения: 1
ЗАКЪСНЯВА МИ C 5 дена А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН  newsm30 preggo дали съм бременна

# 167
  • Мнения: 719
Абсолютно!

# 168
  • Мнения: 51
Охх не е само при мен това, да има закъснение(вече 6 дена) и да има отроцателни тестове, но налице да има симптоми за бременност ....

# 169
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Направи кръвен тест. Колкото до симптомите аз ги имам всеки месец, но още не съм била бременна.

# 170
  • Мнения: 5 468
При такова закъснение тестът отдавна трябваше да е отчел, ако имаше бременност.

# 171
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Попринцип само чета тук но сега искам и аз да споделя своят проблем. Попринцип цикълът ми е много редовен винаги на 28 дни, но сега ми закъснява вече 6 дни. Направих си 4,5 теста някой със сутришна урина някой не и всички са отрицателни, но пък усещам , че нещо в мен не е нормално гади ми се, боли ме кръстът, много ми се спи постоянно. Живея в чужбина тук неможеш да отидеш на гинеколог без личният лекар да те е изпратил. Днес бях при личният лекар назначи ми кръвен тест от който резултатите ще излязат утре. Прибрах се и забелязах съвсем леко кървене по скоро зацапване но със сигурност това не е М. Чудя се какво ли става ? 

# 172
  • Мнения: 5 468
С такова закъснение и отрицателни тестове, бременност няма. Зацапването вероятно е менструацията ти.

# 173
  • Мнения: 1
Здравейте, искам и аз да споделя моя проблем.. последно на 20.01 ми дойде и сега все още не ми е дошло, а на 18.02 за пръв път с приятеля ми правехме секс без предпазни мерки, а на 20.02 пак го направихме (с презерватив), но тогава прецапа нещо, но не знам какво точно беше.. правих си 2 седмици след това тест, но показа 1 чертичка.. та въпроса ми е дали е възможно да съм забременяла?

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 09:48 от deska254

# 174
  • Мнения: 5 468
Деска, искаш да кажеш, че от януари не си имала цикъл? Трябва да потърсиш причината за закъснението. Отиди на лекар. Той ще види дали има бременност или е друга причината. Не правете секс без предпазни средства, ако не искате бебе. Освен това, се информирай за овулацията, горе долу кога настъпва и изобщо що е то месечен цикъл.

# 175
  • Мнения: 31
Здравейте на всички. Винаги съм имала нередовен цикъл и все не можех да улуча овулацията.Ходих на
3 март на гиноколог и видя че точно тогава имам овулация.Почаках малко и си правих тест, беше отрицателен.След това пак бях на преглед и докторката каза че е още рано да видим бременност но е възможно ...Почаках още малко и днес сме 26 март и пак си направих тест този път имаше бледа втора черта.Дали съм бременна момичета ???? Нямам мензис и никакви симптоми.Колко време трябва да почакам още??

# 176
  • Мнения: 719
Здравейте на всички. Винаги съм имала нередовен цикъл и все не можех да улуча овулацията.Ходих на
3 март на гиноколог и видя че точно тогава имам овулация.Почаках малко и си правих тест, беше отрицателен.След това пак бях на преглед и докторката каза че е още рано да видим бременност но е възможно ...Почаках още малко и днес сме 26 март и пак си направих тест този път имаше бледа втора черта.Дали съм бременна момичета ???? Нямам мензис и никакви симптоми.Колко време трябва да почакам още??

Щом има втора черта, макар и бледа, бременност има. Стига да е розова, а не сива. Можеш да си пуснеш кръвен тест за да потвърдиш на 100%. Успех!

# 177
  • Мнения: 5 468
Mila_S, бременна си. При 10 дни закъснение можеш да отидеш на преглед.

# 178
  • Мнения: 161
Здравейте, писах и по други теми, но без резултат. Никой досега не ме насочи и не ми помогна и започвам да се притеснявам. От година с моя мъж правим опити за бебе, но са без резултат. Чувствам се ужасно и се самообвинявам. На 28 години съм, имам нормален цикъл, нямам някакви признаци, които да индикират, че не съм наред. Какво да правя? Към кого да се обърна? Възможно ли е да е на психическа основа, въпреки, че се успокоявам, всякакви отпускащи методи използвам, но без резултат. В задънена улица съм.

# 179
  • Мнения: 5 468
Раличка, след като опитвате вече от година, е време да се обърнете към репродуктивен специалист. Посетете клиника по репродуктивно здраве, където ще ви назначат изследвания и ще търсят причината за неуспешните опити. Дано бързо да сбъднете мечтата си! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт