Отговори
# 165
  • Мнения: 755
Сватбата без разходи не минава. Не е задължително да дават родителите, всичко е въпрос на лично виждане. Не съм съгласна обаче,че всяка сватба е си е пълна цигания/общо взето това лъха от постовете на тези , които не я одобряват като вид акт/, както се опитвате да я изкарате..аре сега има хора и хора, всичко е субективно. Малко толерантност дами.

Еее, стига де, то толерантност трябва и от двете страни  Wink
Нали всеки си казва какво мисли все пак.


Ееее аз нетолерантна/ като пример се давам , защото нЪл съм бракувана/ ли ти се виждам? Виж ме цялата съм едната любезност. Laughing

# 166
  • Мнения: 7 947
Еееми...ти си тая , дето подскача след всеки пост на небракувана дама  Wink

# 167
  • Мнения: 284
На мен не ми е по вкуса обаче да съм център на вниманието и цяла вечер да ме гледат всички колко съм "прелестна" и да ахкат и охкат (примерно)...
И на мен Laughing, обаче тогава ме обвзе такава емоция, че изобщо не ми пукаше кой ме гледа bowuu


Аз, когато се съберем 5 човека в нас и съм под напрежение дали всичко е ОК, пък ако трябва да мисля дали 50 човека са ОК трябва да се гътна  Mr. Green (да не говорим за по-голяма сватба  #Crazy )


Майка ми е такава....и на ритуала в църквата припадна Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 1 020

Аз, когато се съберем 5 човека в нас и съм под напрежение дали всичко е ОК, пък ако трябва да мисля дали 50 човека са ОК трябва да се гътна  Mr. Green (да не говорим за по-голяма сватба  #Crazy )

Майка ми е такава....и на ритуала в църквата припадна Rolling Eyes
Да не е Рак?

Тя се е вълнувала много Simple Smile Малкото и момиче се жени и ще си има нейно семейство Simple Smile
Майка ми беше много притеснена, когато раждах.. особено първия път  hahaha Бях с нея преди да тръгна към болницата да раждам... тя само ме подканяше, "хайде да тръгваме"... аз... "не, това са фалшиви контракции"  Joy

# 169
  • Мнения: 284
Честно - Рак е Peace Simple Smile

# 170
  • Мнения: 1 020
Ми такива сме си Simple Smile И аз някой ден ще припадам в църквата/пред лелката/пред родилното...

# 171
  • Мнения: 755
Еееми...ти си тая , дето подскача след всеки пост на небракувана дама  Wink

хаха Joy ти пък Вилико щото не , нали?
 
Аз зачекнах въпроса тук , та някак  ми се видя невъзпитано да не взимам редовно участие.

 леле Коал това много натоварващо , ще трябва да се тренираш. Кво ли ни чака и нас... хеле пък мен с тез двамцата лудичките.
Grinning

# 172
  • Мнения: 7 947
Аз, форчън, припявам - да не ти е скучно  Laughing

# 173
  • Мнения: 755
Аз, форчън, припявам - да не ти е скучно  Laughing

пей пей... Laughing

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ох, и аз съм зодия Рак и голямата емоционалност е нещото, което не харесвам в себе си.
Относно сватбите - и там са ми относителни нещата. Ако някой е получил добри "приходи" от сватбата си, то други са се охарчили и нищо не са получили. Все пак зависи какви са ти гостите. Много познати тръгнаха да канят на сватбата си някакви далечни роднини от разни села - познайте какво получиха  Laughing
Съжалявам ако звуча цинично, описвайки последиците от един кофти брак, но аз съм си професионално обременена - винаги гледам какви биха били последиците от нещо, как да се предотвратят в началото и как да си вържеш гащите добре. 
Само за справка тарифата за развод по исков ред е минимум 500 лв, а никой уважаващ себе си адвокат не работи на минимални тарифи: http://sliven.net/web/zzpops/tariff.htm

# 175
  • Мнения: 755
леле не ме плашете бре, дъщеря ми е рак и си мислех ,че изцепките и се дължат на така независимити и 2 години. #Crazy Ако я кара така ще изкрейзя. То бива емоционалност , но нейното граничи с истерия- малка е нали, не и узряла нерванта с-ма, нали? Това е - не може да е друго. lol:

# 176
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Fortune,ако дъщеричката ти е рак,бъди много внимателна и тактична с нея.Това са много деликатни деца!Основното ти оръжие трябва да бъде любовта  Heart Eyes
И за да не спамя темата,тъй като си има отделна тема за зодия рак,ще кажа аз защо държа на брака.Първо не съм наследствено обременена с разводи в родата.Второ съм романтична и на сватбата си бях като омагъосана,а по принцип обичам сватби и се радвам много и на сватбите на другите хора.И трето,най-важното-вярваща съм!

# 177
  • Мнения: 11 849
леле не ме плашете бре, дъщеря ми е рак и си мислех ,че изцепките и се дължат на така независимити и 2 години. #Crazy Ако я кара така ще изкрейзя. То бива емоционалност , но нейното граничи с истерия- малка е нали, не и узряла нерванта с-ма, нали? Това е - не може да е друго. lol:[/b]
Това е  Peace  Joy Joy Joy
Поне на първо време вярвай в това, то и аз си поръчах дребния Риби защото баща му е такъв, ама няма ниииищо общо с него  Whistling, поне за сега....така че и аз с това си обеснявам нещата hahaha

Извинявам се за спама Embarassed, но не се въздаржах

# 178
  • Мнения: 755
леле не ме плашете бре, дъщеря ми е рак и си мислех ,че изцепките и се дължат на така независимити и 2 години. #Crazy Ако я кара така ще изкрейзя. То бива емоционалност , но нейното граничи с истерия- малка е нали, не и узряла нерванта с-ма, нали? Това е - не може да е друго. lol:[/b]
Това е  Peace  Joy Joy Joy
Поне на първо време вярвай в това, то и аз си поръчах дребния Риби защото баща му е такъв, ама няма ниииищо общо с него  Whistling, поне за сега....така че и аз с това си обеснявам нещата hahaha

Извинявам се за спама Embarassed, но не се въздаржах


последен спам и от мен- охо син рибок , говори ми, аз съм риби и сина ми е риби и с таз рачка , наш кво ний убавууу.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт