Хубави турски игрални филми

  • 398 983
  • 817
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 425
някой да каже някаква свежа комедийка от 2013 година??????? Thinking
 или май изгледах всичко Rolling Eyes
. Джелял и Джерен   който не е гледал, има в вбокс7, с бг субс, с две ръце казвам -многооооо се смях Joy, с актьора е от Реджеп Иведик.

направихме си кино вечер с него,на едно място щях да се задуша от смях,а мъжа ми просто се превиваше-пак си е от типа просташка комедия Simple Smile,по които много не си падам,но все пак щом го изгледах Simple Smileвсе пак посмяхме се па макар и на простотии Peace

# 631
  • Мнения: 151
Момичета,моля ви препоръчайте ми филм от рода на "Романтична комедия" и "Любовта е червена"  Praynig Hug

Ето нещо подобно, според мен.



http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=63483
Благодаря ти  bouquet,гледах го,много приятно филмче. Гледах също и "Моят дом си ти " - е,много е хубав,ама е и доста тъжен smile3518

# 632
  • Мнения: 0
някой да каже някаква свежа комедийка от 2013 година??????? Thinking
 или май изгледах всичко Rolling Eyes
. Джелял и Джерен   който не е гледал, има в вбокс7, с бг субс, с две ръце казвам -многооооо се смях Joy, с актьора е от Реджеп Иведик.

Силно препоръчвам Yahsi Bati.. Много хубава комедийка е  newsm44

# 633
  • Мнения: 152
Нещо ново драма-романтика

# 634
  • Мнения: 4
макар темата да не е за сериали- силно впечатление и адски запомнящ се филм-сериал е "Край или начало", "Езел" и сега гледам и " хулиганът".Тоя Байрактар прави страхотни филми

# 635
  • София
  • Мнения: 6 219
Има достатъчно теми за сериали и тази не е една от тях.

# 636
  • Мнения: 4
Има достатъчно теми за сериали и тази не е една от тях.
виждам че не е, но са страхотни филми, а и го написах

# 637
  • София
  • Мнения: 6 219
не са филми... пиша го, за да не се обърка някой и да се потопи в шеметно пътешествие през незнаен брой епизоди и сезони.

# 638
  • Мнения: 4
не са филми... пиша го, за да не се обърка някой и да се потопи в шеметно пътешествие през незнаен брой епизоди и сезони.
добре не са филми, сериали са Simple Smile

# 639
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! И аз съм фенка на турското кино и съм изгледала много от филмите, за които сте писали, разбирасе и такива които все още не съм гледала. Искам да ви попитам назад в темичката се спомена за този филм Kelebegin Ruyasi, но има ли БГ субтитри или все още не? Благодаря ви, ще се радвам да ми кажете ако има къде мога да го гледам. Хубав ден от мен и ще ви чета с интерес.

# 640
  • Мнения: 0
Здравейте, мога ли да ви помоля да ми пратите линк към Su ve ates ? Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 641
  • Мнения: 152
И аз моля за линк ако може

# 642
  • София
  • Мнения: 6 287
Su ve Ates http://www.imdb.com/title/tt3142958/ скоро тръгна по екраните в Турция. Може би след около 3-4 месеца ще излезе и на DVD и ще го качат все някъде.

Kelebeğin rüyası http://www.imdb.com/title/tt2608224/ още няма български субтитри. В замунда има два релийза, единият е с руско аудио, а другият е с турско, но и двата са с много лошо качество.

# 643
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Сто години не съм гледала хубав филм турски Simple Smile
Кажете някое филмче в очакване на новия Реджеп
Даже и сериал може,че след Езел трета година нищо не ме докосва.

# 644
  • Мнения: 371
Сто години не съм гледала хубав филм турски Simple Smile
Кажете някое филмче в очакване на новия Реджеп
Даже и сериал може,че след Езел трета година нищо не ме докосва.

Скрит текст:
Север Юг е различен сериал, мисля че го дават по БТВ. Може и да има преведени серии някъде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт