Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 135

  • 35 271
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 273



Ето и усмихната компания за кафето  Hug

# 721
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug
Мерси за кафето и компанията.
Алекс,
Искам да ти благодаря  за пътеписа.   bouquet
Наистина интересна дестинация си намерила. Имам три дребни въпросчета, ако можеш, отговори.

Как ти хрумна - заради Аси ли го направи?
Организирано или частно пътуване беше?
Потърси ли бара с фрешовете?

Благодаря предварително!

И от мен компания за кафето.



# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро желая ви усмихнат неделен ден...

# 723
  • Мнения: 2 131
Добро утро момичета  Hug Hug Hug

Катенце   wavey   love001  замириса ми на кафе и тутакси долетях  с любимата си чашка



пийвам си кафенцето и се кефя  с фотките на Алекс и  разказа и за Антакия ,градът на Аси и Демир  Peace
Алекс    newsm03  newsm51   love001  благодаря че споделяш с нас за този град който ако не беше Аси ,нямаше да знаем какви прекрасни и красиви  места се крият из Турция
а джанъмки като гледам вече сте сформирали и отряд по плетене на терлички за щерките на Тубичка ,ако набирате все още плетачки свиркайте ,ще помагам  Heart Eyes Heart Eyes
Дани Hug Hug какво е това изобилие бе джанъм криза е все пак  Peace Peace

а това е нашето момче преди да стане нелегален



Усмихнат ден и от мен !!!

# 724
# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 26
 Добро утро! Свет, какъв хубавец е преди да избяга в нелегалност  Laughing

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 730
  • Мнения: 10 240
Добро неделно утро!

Катя,  Данче,  Hug от многото кафенца ще я докарам до някъде  Joy Joy , но не отказвам!
Денят е дълъг и ще я карам на кафе! Peace
Свет, много ти е хубав Мурат преди да мине в нелегалност!  Hug Сега какъв ли ще го видим?  newsm78
Лина, за дестинацията си права- ходим, но все край Истанбул и курортите, а в Хатай има толкова неща за гледане- и свързани с Аси и други!  Peace Чудесно е, че Алекс ни направи съпричастни към своите емоции. Peace

Днес отново пишат / то отдавна се пише, но няма нищо конкретно като инфо/ за  нов сериал по книгата на Орхан Памук за Джевдет бей и синовете му. Първо коментираха името на Къванч, но той започна друг сериал. Кои ли ще изпълняват мъжките роли в новия сериал? Мурат е свободен- дали няма да се ориентират към него? newsm78 newsm78


http://televizyongazetesi.com/orhan-pamukun-unlu-romani-dizi-oluyor_6_42274

# 731
  • Мнения: 10 240
Джемал и Лале са имали неприятно преживяване вчера по време на шопингтур-


Issız Adam'a hırsız şoku!
Nişanlısı alışveriş merkezinde soyuldu..

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/668263- … adama-hirsiz-soku

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 733
  • Мнения: 2 131
Диди,Ринка   Hug  Hug Peace  предпочитам да не се замислям какъв ще бъде като излезе от нелегалност , а да си го гледам такъв ,че от последните му снимки направо страх ме хваща  Rolling Eyes Rolling Eyes



# 734

Общи условия

Активация на акаунт