Рицарки на бялото кантарче "Кръстоморски поход" - 140

  • 29 537
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Ама Вещи, идвай де.... я виж какви резултати имаме отбора тука !  Hug  
Ех, че ме е яд, не знам дали ще съм на работа днес.. не са ми се обадили, а е много далече за да ходя...а и нали искам днес цял ден да полежа на басейнчето..такова страхотно време е тука..
Понеделник е, време е за редовното "стягане" от понеделник... Joy   цялата ми къща мирише на картофки на фурна с подправки разни.... а аз  си бях планирала едни ябълки... Sick   Започвам да викам Волята....  ама ако не ме чуе.... Laughing
  Коконче... Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ух, кво да става ... общо взето съм се покрила в една дупка ...

Във Варна щях да дойда ако беше август, тогава бях в Равда, сега съм си в Пловдив и ми е доста далечко Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 280
Не се притеснявай, сега ще те измъкнем от дупката като "Дядо вади ряпа "..   ти само минавай насам.. Laughing
 Обадиха ми се, че днес ще почивам.... ех, че кеф, тичам на басейна.... както си го поисках, така и стана !   Ще има последно изгаряне за този сезон... hahaha 
Иииии, да си призная, че Волята не беше ''available"....   хапнах картофки,  но за вечеря- твърдо само салата ...е, и с малко рибка де.... Laughing

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Във Варна щях да дойда ако беше август, тогава бях в Равда, сега съм си в Пловдив и ми е доста далечко Simple Smile

Че то на всички ни е далечко, но за приятелството граници няма Peace...

Даниspoko !

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
проспах си деня, обшщо взето това е отчета

сега отивам да си резна един домат и ще взема пак да си легна

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро и честит празник!

# 21
  • Мнения: 720
Добро утро Hug

Мисля да влизам в час, че много ядене, много неюо. Вчера ходихме на плаж с Дидо, първо върви корема ми, после аз, Дидо на края Joy
Та закусих грозде и пия горчиво кафе.
Пинки, поздравления за пореднотот ти начинание.  bouquet Браво на теб и успех. Hug
Честит празник!

# 22
  • Мнения: 1 280
Добро Утро и от мен !   Hug  Сега си мерих мерките пак....ми... д-то =100 см, талия.. 77, бюст- 98 см. Оказва се, че тези мерки за мене са много ... на 1,60  трябва да изглеждам по-различно. И хайде пак, юруш  да свалям още . За сега новата цел ще е още 5 килца, ако мога да стана 55 до  края на октомври...  newsm78  , ама как ли ще изглеждам в лицето тогава? Да не взема да стана като стафида....

# 23
  • Мнения: 241
добрутро, Вещи мерси за поправката на първи пост  bowuu
Pinkito, Корса е виждала сестра ми и ще потвърди, в идеални размери е телесно, но в лицето мн изпита. Помисли добре. А мерките ти хич не са лоши. Не са манекенски, но са в здравословните И естетически норми. Аз бих мислила в насока стягане на мускулатурата на този етап, а не смъкване на маса.
всички ви чета, и си записвам там някъде в мозъчето мъничко, хаха. Саниткеее, къде се покриии
събуждам се и от парка се лее една гайда, толкова хубаво ми стана, като в оазис съм тук

днес на Витоша ще пробваме нов маршрут с верни дружки - Кладница - Владая
напоследък мн се движа, чувствам се добре така, даже за фитнес се замислям, но иамм известни задръжки. Да кажем ноември да почна, като захлади стабилно навън.

режимна съм

за срещата: там съм, 1 брой (аз демек), чакам с нетърпение да ви видя

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Eхооооооо , честит празник и от мен   wavey

Солчице и аз мисля в такава посока. Peace
 Първо малко сваляне, после малко стягане. Известно време задържане за запомняне на промените и затвърждаване на постигнатото.
После пак така,  и така,  и така, докато усетиш, че се харесваш в огледалото.
А и кожата се прибира доста по-успешно по този начин.

Вещи, каквото и да е , ще мине  Hug   bouquet
А дупките ги запълнихме, зациментирахме, заключихме, даже извикахме Б.Б. да открие поредната отсечка  за магистрала  върху тях. За да си намерим място извадихме пак пейките  да се греем на слънце и да си  местим дупетата по тях. Иначе се равняваме по  Мариетка и Рачето, ама докато стигнем до там голям лаф му дърпаме  Blush и така.....



# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
... Иначе се равняваме по  Мариетка и Рачето,

 Blush Crazy Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм се наместила на края на пеката със седмичката и от три седмици чакам да се преместя на следващата
мерките маалко съм ги свила, което показват разни дрехи, но килата не мърдат
аз държа поичи на мерките де
има време
и тетака

# 27
  • Мнения: 9 990
Изпуснах ви , ей!
Ни съм чела, ни ще пиша.Болна съм и дребна е болна, а мислех утре да е ден първи на градина.Изобще-не е добре при нас положението.Отовам за кислео млекце, че ми е жадно, а водата ми горчи.Ще си правим айрянче.
Аууу, ма моля ви, не вкарвайте манекенски мерки тук.Аз и на 40 кила няма да ги докарам такива мерките.Както писах-да живее Джей Ло! Crazy
Радвам се за срещата ви...  bouquet
Пишете после по-обстойно, ако може.Детайлно така да се каже.Хихихи.
Целувки и до скоро.Около 15 се връщам в режимите за два месеца, ще разчитам на подкрепа. Whistling
а...и честит ни празник, рицарки! Hug

# 28
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Честит празник !

Прибрахме се снощи в 01.30 - Игуменица -Варна за по напряко през Банско  ooooh! 1157 км - Мотористът обърка пътя из магистралите ... ама не признава  Mr. Green
Равносметка: 6200 км на мотор , около 1000 с ферибот - Анкона Игуменица , Мотористът с 4 свалени килца ( диета прошуто  и червено вино Laughing ) , аз - 1 кг. и хлътнал корем - , след всичките пици и спагети и червено вино.
Отивам да ви чета ...

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Роси, добре сте си дошли Hug! А средиземноморската диета е страхотна и винаги действа Wink.

Общи условия

Активация на акаунт