Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVIII

  • 60 643
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 868
The Ledge - и не ми хареса изобщо.

# 616
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
в неделя гледах http://www.imdb.com/title/tt1614989/, много добЪр екшън, трилър!  филма е норвежки, по история на техен писател, до последно  държи пред екрана, нито минута отегчение

следващото ми предложение идва от иран, ако ви се гледа истинска драма - http://www.imdb.com/title/tt1832382
 Grinning

# 617
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О`Хара, благодаря за препоръчката на Ловци на глави, не знаех, че има екранизация по роман на Джо Несбо, много е добър, предполагам, че и филмът ще е увлекателен. Тегля го  Laughing

# 618
  • Мнения: 3 216
Не успях да гледам почти нищо през изминалия уикенд, но от малкото материал смело препоръчвам Orphan за любителите на трилъра и съспенса. Точно такъв тип филми харесвам, даже една нотка повече психо към трилъра би била идеална  Simple Smile За съжаление трудно откривам точно този тип трилъри. Приемам препоръки  Simple Smile

# 619
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
О`Хара, благодаря за препоръчката на Ловци на глави, не знаех, че има екранизация по роман на Джо Несбо, много е добър, предполагам, че и филмът ще е увлекателен. Тегля го  Laughing
oх, ти сега като си чела книгата...ще си много взискателна Laughing Laughing

# 620
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
ВечеПетя, The Devil's Backbone (2001), ако не си го гледала  Peace

# 621
  • Мнения: 130
Гледах "Сламени кучета" -Straw Dogs 2011 и ми хареса. Оказа се, че е римейк на филм от 1972 с Дъстин Хофман, който бил много "висока летва". Е, мисля да изгледам и оригинала.

# 622
  • Мнения: 2 530
Гледах "Сламени кучета" -Straw Dogs 2011 и ми хареса. Оказа се, че е римейк на филм от 1972 с Дъстин Хофман, който бил много "висока летва". Е, мисля да изгледам и оригинала.

Охооо, не знаех, че и този филм има римейк  Shocked
Всеки случай съм гледала само оригинала и мнението ми е, че е доста обвързан с времето си, така че за момента ми е трудно да си представя на какво точно е заложил римейкът  Thinking ...Джеймс Марсдън е симпатяга, но тук трябва да опонира на Дъстин Хофман все пак, а момичето, което играе жена му, може да няма особен талант, но е безумно секси и не знам как Кейт Бозуърт се оправя с тази роля...Точно сега не ми се гледа особено, защото съм доста разочарована от един друг римейк ( http://www.imdb.com/title/tt0905372/ ) , та ще споделя мнение по-натам... Определено обаче, оригиналът е висока летва...

# 623
  • Мнения: 11 582
Вместо запис - http://www.imdb.com/title/tt0756683/ - назад към добрата стара научна фантастика, едновременно философска и караща те да се замисляш "Какво ли би било, ако.....". Много приятен и увличащ!

# 624
  • Мнения: 3 988
Гледах "Сламени кучета" -Straw Dogs 2011 и ми хареса. Оказа се, че е римейк на филм от 1972 с Дъстин Хофман, който бил много "висока летва". Е, мисля да изгледам и оригинала.

Охооо, не знаех, че и този филм има римейк  Shocked
Всеки случай съм гледала само оригинала и мнението ми е, че е доста обвързан с времето си,

Според мен темата е абсолютно извън времето.  Peace Не съм гледала ремикса, нито имам желание, още по-малко твърдя, че е добър.  Peace Не разбирам защо смяташ, че оригиналът е обвързан с времето си?  newsm78 Точно в момента семейството на моя позната в София е подложено на подобен тормоз след като се изнесоха уж за добро в близко село. Но времето, ни географското положение има значение.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Моля за препоръка,ако скоро сте гледали нещо ново Детско с БГ аудио Grinning Вече 4-та вечер подред гледаме Алвин и Катеричоците Crazy Та...

# 626
  • Мнения: 472
Препоръчвам "North face" http://www.imdb.com/title/tt0844457/ ! Много  ми хареса!Особено подходящ е за хора,които като цяло са запалени по катерене!

# 627
  • Мнения: 2 530
Гледах "Сламени кучета" -Straw Dogs 2011 и ми хареса. Оказа се, че е римейк на филм от 1972 с Дъстин Хофман, който бил много "висока летва". Е, мисля да изгледам и оригинала.

Охооо, не знаех, че и този филм има римейк  Shocked
Всеки случай съм гледала само оригинала и мнението ми е, че е доста обвързан с времето си,

Според мен темата е абсолютно извън времето.  Peace Не съм гледала ремикса, нито имам желание, още по-малко твърдя, че е добър.  Peace Не разбирам защо смяташ, че оригиналът е обвързан с времето си?  newsm78 Точно в момента семейството на моя позната в София е подложено на подобен тормоз след като се изнесоха уж за добро в близко село. Но времето, ни географското положение има значение.

Значи аз нещо съм извън времето, защото си мислех, че подобен вид агресивен тормоз вече трудно се среща, а и комуникациите и в най-затънтените места не позволяват  newsm78 Психически тормоз да, но не и такъв, още повече с толкова оръжия и кръв...
И ние се преместихме в околностите на София и макар че местните хора са доста недружелюбни ми е трудно да си представя нещо такова...

# 628
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
Според мен не е задължително да се стига чак до такива крайности както във филма  Rolling Eyes но такива неща могат да се случат навсякъде и не са обвързани с времената и липсата на комуникации според мен. По-скоро става въпрос за това, че има групички, които се чувстват недосегаеми от закона и мачкат хорицата в малките отдалечни места, а родната полиция там е понякога безсилна да се справи с тях овреме  ..


Иначе и аз снощи го гледах, и ми хареса и не ми. Не ми харесаха някои неща като например неадекватното поведение на главната героиня в някои ситуации и др подобни от този тип неща, които не ми се връзваха на моменти. Обаче Джеймс Марсдън и Александър Скарсгард направиха много добри роли/ особено ми хареса първия как 'оправи' втория накрая  Laughing/

# 629
  • Мнения: 11 747
След като тук прочетох лоши отзиви за Larry Crowne категорично се бях отказала да го тегля. Как се реших да си го ' причиня' не знам, но слава богу, че го направих  Simple Smile  Толкова приятен беше, с удоволствие го изгледахме вчера. Да, не е шедьовър, няма да промени живота ми  Laughing  обаче е свеж, недосаден и добър като за жанра си.

Благодаря за препоръката за The Perfect Host, за който нямаше и да съм чувала, ако не бях прочела в тази тема, а той за мен се оказа направо шедьовър!  Simple Smile  Не помня от кога не съм била на 3-4 пъти тотално изненадвана от филм. Ами изкефи ме  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт