SAMANYOLU (МЛЕЧНИЯТ ПЪТ) по Нова Тв

  • 109 554
  • 751
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 830
 Много  лошо постъпи Мелек като взе да му чете личните неща в компютъра. Пролича се че я хвана яд .

# 121
  • Мнения: 1 296
На мен лично Мелек доста ми е нелюбима Close
Тя може би очакваше, че Нежат е написал одата на радостта за нея Laughing

# 122
  • Мнения: 188
Поне и стана ясно на Мелек че се надява напразно.В мислите на хубавеца има место само за Зузка.

# 123
  • Мнения: 14 830
Поне и стана ясно на Мелек че се надява напразно.В мислите на хубавеца има место само за Зузка.
Не знам - Мелек също си мисли че те братовчеди и явно това и дава повод да си мисли че дори и да обича Зюлял между тях нищо не може да се случи и че тя може да има шанс

# 124
  • Мнения: 1 296
Затова не са добри премълчаните неща. Наслагват се с години и наистина в един момент става още по-тежко да кажеш истината.

# 125
  • Мнения: 188
Всеки пази някаква тайна,всеки крие нещо от някого.  В един момент всичко излиза наяве и се започва с обвиненията и с многото въпроси.

# 126
  • Мнения: 1 296
Е ама те ако си кажат всичко в очите още в първата серия, няма да има какво да гледаме Joy
Още тайни ще излязат наяве.

# 127
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 128
  • Мнения: 1 296
В общи линии оттук насетне сюжета започва да се разплита.
ъжа, който подслушва в къщата Ефсет и Мелек се обажда на Йомер /истинският баща на Зулял/ и потвърждава, че дъщеря му се казва Мелек.Полицията го задържа. Самият Йомер отива с колата си до полицейското управление и вижда как Ефсет излизат с Мелек, хванати за ръка. В това време пристига и лелята Фериде и ги качва в таксито. Младият любовник на Белкаш наблюдава всичко отстрани. Вече в къщата между Ефсет и Фериде се състои много сериозен разговор.
 На партито Нежат кани Зулял на танц. Когато си тръгват, отиват в ресторант, където пият вино и пак танцуват. Зулял усеща колко много обича Нежат. Тя все още не знае истина, затова се мъчи  да се противопостави на тази любов. Поради това незнание тя прави и голямата грешка в последствие да се ожени за Намък.
Лепката Мелек стои на прозореца и страда, че часа е 2 през ноща, а Нежат и Зулял още ги няма. В това време Йомер звъни в къщата да търси Ефсет, но слушалката вдига мелек. Йомер се снабдява с номера в полицейското управление. Чувайки, че това не е гласа на Ефсет, той затваря. В това време тя слиза по телефона и пита кой е звънял. Мелек отговаря, че не знае.
Али /любовника/ разказва на Белкиш всичко, което е видял пред полицейското управление.
Когато Нежат и Зулял се прибират, Фериде отива при него в стаята и започват да обсъждат последните случили се събития.
Нукхет се събужда в леглото на Намик на сутринта.

В това време му звъни Нежат и тя успява да прошушне на Намък да не казва, че тя е тук. Излизайки се сблъсква с Еда, сестра му.

Мъжът на Ефсет, Халил, отново е в полицията и го уведомяват, че са намерили мъжа с колата. В това време Ефсет отива в дома на Йомер и му казва, че иска да поговорят насаме.

Моли го да я остави на спокойствие, тъй като отдавна има друг живот. Той и отговаря - зная, че Мелек е моя дъщеря. Тя - не, не е твоя.
Йомер - лъжеш, ти беше бременна.
Ефсет - да, бях, но Мелек не е твоя дъщеря.
Връщайки се в къщи, Ефсет разказва всичко на Фериде и споделя, че Йомер мисли Мелек за квоя дъщеря. А тя самата ги подслушва през цялото време. Започва да настоява да й разкажат истината. Ефсет я води в стаята и й казва, че човека, когото е обичала преди вчера е бил идвал. Но за Зулял дума не споменава. Казва й - повярвай ми, ти не си негова дъщеря. На фериде и става лошо от притеснение. Нежат забелязва това. Надниква в стаята, където са Ефсет и Мелек, но техният разговор почти е приключил. Докато всеки се е заел след това с нещо, Мелек отива в стаята на майка си и започва да рови във вещите й. Намира пръстена й.

Йомер наема съседната къща.

# 129
  • Мнения: 1 296
* В къщата на Фериде има гости. Намик и Еда, Нукхет идва малко по-рано. На масата, разбира се, е и Мелек се е изтъпанчила с пръстена на майка си



На Ефсет направо й призлява, а Мелек наблюдава внимателно реакцията й.
В това време Халил излиза да изхвърли боклука и отново вижда подозрителна кола около дома. Приближава се, но не вижда никого.
Зулял моли Мелек да й даде пръстена, за да го премери. Мелек и го дава. В това време Ефсет я вика в кухнята, за да я пита какви ги върши и с кое право. Халил извиква навън Фериде и споделя за колата, която е видял. Всичките гости са озадачени от тази кола и излизат на улицата. В това време съседите им идват при тях. На Зулял и става смешно, че всички са в такава паника, че дори и полиция са извикали и прихва да се смее.



Йомер вижда пръстена на ръката й.
*

# 130
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 131
  • Мнения: 265
Оххх изчетох ви най-накрая!
 Да се запиша и аз тук. Май ще следя сериала - хареса ми!
 Нали съм заблудена овца едва днес разбрах за него, че го дават и сега ще почвам да гледам сериите отначало, за да вляза в час и да наваксам, за да мога да коментирам!
 вижда доста познати лица тук!
 Приветствайте ме с добре дошла и дано да е за добро  hahaha hahaha hahaha

# 132
  • Мнения: 879
алабала&Ники  Hug Hug Hug - ДОБРЕ ДОШЛА!
Компанията ни е камерна,но сериалчето досега не ме е разочаровало.
Със свежия ти хумор /четях те в Листопад/ ще си прекарваме чудесно в темата ти!

# 133
  • Мнения: 1 296
...... Приветствайте ме с добре дошла и дано да е за добро  hahaha hahaha hahaha
Здравей и от мен в темата, Ала бала Hug

# 134
  • Някъде там
  • Мнения: 16 073
Здравейте!Надявам се да приемате нови членове?
Много ми хареса филмчето и го гледам  с удоволствие.
Актьорите са красиви и добре играят според мен.

Общи условия

Активация на акаунт