За мамите/дамите, които са в чужбина от дълго време

  • 5 359
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
но пробвайте все пак "ю"е на втори ред отдолу нагоре м/у "Shift" i "z"  , "ь" е м/у "z" и   "c",може наистина да е от клавиатурата ,но в повечето случаи идва от начина по който изписваме на латиница Laughing



Аz пък на това място, което си описала иzобЩо нямам клавиШ Wink. След Шифта веднага идва z (или по точно y, zаЩото клавиатурите са ми немски, а там z и у са раzменени)

# 16
  • Vienna
  • Мнения: 519
и а3 нямам "ю"!!! и 3ъто е проблем това сега е троика! и  Ч  и Ш нямам , пи6а ги сь6то все с цифри.

# 17
  • Мнения: 3 880
от клавиатурата е поне при мен ги няма някои букви.zа раzтрел сам #2gunfireтук ми прави впе4атление ,4е форомите са място само zа критики и zаяждане Twisted Evilабе хора zа6то пьрво не погледнете собствените си гре6ки пак после на другите Naughtyто бива zаяждане бива ама тука е не6то стра6но.вьв всяка една тема има по някое недоволно иzкаzване.на мен ве4е не  ми е приятно да 4ета пове4ето теми именно поради таzи при4ина

Стейси, форУми, не форОми Twisted Evil, да си имаме уважението Joy

А по темата_аz уж се старая да пиШа правилно, доколкото мога, но всеки прави греШки, особено в бърzината да сподели неЩо Laughing по принцип не съм дребнава и не се драzня, но има от време на време едни дълги постинги, които уж са писани на кирилица, но с ужасен правопис, а се мяркат и думи или цели иzречения на латиница и е много трудно да се раzбере смисъла на някои иzречения, трябва да ги прочитам по два пъти и то много внимателно, че да схвана какво е искал да каже автора. Ей това ме драzни, zаЩото не е сложно да се прочете набърzо постинга преди да се публикува, но дребните греШки не са ми проблем, все пак не сме форум по правопис или литература Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 605
Да ти кажа сега , мила Анабел , проблема в повечето случаи не касае правописни грешки...Просто понякога буквата "'ИУ" и "ер малък" не излиза,или на моя компИУтър ги няма.Та предполагам затова мамите изписват по този начин  Sunglasses

То4но така е и при мен, и предполагам 4е много други имат съЩия проблем. Ето, Щ например намерих само в голям формат до сега  Wink

# 19
  • Мнения: 7 605
Не е точно така. Някои букви наистина ги няма. Аz имам само главното З, малкото ми е z. Освен това не на всички клавиатури комбинациите са еднакви.
Напр. ю на мен ми е на съвсем раzлично място и е съвсем друга комбинация от таzи, която друг хора иzполzват.

Фрея, предполагам 4е и ти си с немска клавиатура. Къде се намира буквата? (И аz имам З и z  Sad )

# 20
  • Мнения: 7 837
Аз пиша с Кредор-а и не винаги пък ми се получава Ч-то  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 880
Не е точно така. Някои букви наистина ги няма. Аz имам само главното З, малкото ми е z. Освен това не на всички клавиатури комбинациите са еднакви.
Напр. ю на мен ми е на съвсем раzлично място и е съвсем друга комбинация от таzи, която друг хора иzполzват.

Фрея, предполагам 4е и ти си с немска клавиатура. Къде се намира буквата? (И аz имам З и z  Sad )

ю Ще намериШ като превключиШ на Българска стандартна и на мястото на тирето...

# 22
  • Мнения: 1 002
много трудно да се раzбере смисъла на някои иzречения, трябва да ги прочитам по два пъти и то много внимателно, че да схвана какво е искал да каже автора. Ей това ме драzни, zаЩото не е сложно да се прочете набърzо постинга преди да се публикува, но дребните греШки не са ми проблем, все пак не сме форум по правопис или литература Simple Smile
е , никой не се дразни от дребни и случайни грешки , естествено , но пък не е естествено и да се гордее човек с лошия си правопис , и да си казва , че не му пука и че така му харесва ...

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
много трудно да се раzбере смисъла на някои иzречения, трябва да ги прочитам по два пъти и то много внимателно, че да схвана какво е искал да каже автора. Ей това ме драzни, zаЩото не е сложно да се прочете набърzо постинга преди да се публикува, но дребните греШки не са ми проблем, все пак не сме форум по правопис или литература Simple Smile
е , никой не се дразни от дребни и случайни грешки , естествено , но пък не е естествено и да се гордее човек с лошия си правопис , и да си казва , че не му пука и че така му харесва ...

ми туи прая ко да прая 

# 24
  • Мнения: 7 605
Мерси Биба, ама аz свикнах с фонети4ната  Embarassed Някой да zнае къде се намира там?

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
тогазинка да въ запитам ..
 сми няма ли по добре наистина да си споделим коиса тезу потребители .. 4ида земат да съ упраят или да си одят...
и още да вземем да си кажем кои не ни харесва как се изразява 4е и това може да стане проблем за по нататък ( тирета не пи6а ..нямам време за това сори ! ) 4е да вземе този дет не ни харесва специално д си преустрои живота заради форума .  Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
а сега сериозно ..много ми е странно как се възмущаваме , преди да се вгледаме в себе си .. и кои са тези дето пи6ат лощо и тези дето са безгрешни
продължавам да пиша щото ми е забавно меко казано (имам извратено 4усатво за хумор) .. не съм нито ядосана ,нито разстроена  Mr. Green

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Мерси Биба, ама аz свикнах с фонети4ната  Embarassed Някой да zнае къде се намира там?
т ТАня най лесно става като си отвор6 единтекстови докумен и по4ваш да изрежда6 вси4ки клавиши , знаци ,маци .. вси4ко така ще разбереш .. незнма какви са ви клавиатурите но обикновено присъстват вси4ки символи  ч=` ш=[ щ=] з=z  твоето вероятно е на у ь=x ъ=y 

# 27
  • Мнения: 768
горките ние в чужбината . и на правопис взеха да ни учат. #Crazy

Така е! С какво ли не се занимават хората, а някои особено обичат да поучават.

# 28
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
На мен пък ми е направило впечетление че много майки в Бг са доста по-зле с правописа. Къде са учили не ме интересува, грешки не поправям, защото не съм начална учителка. На 20-30 г е късно да се връщат хората в пети клас, дано покрай децата да си опреснят знанията някой ден Peace.

# 29
  • Мнения: 1 238
Аз си инсталирах тази http://www.download.bg/prg_view.php?id=10898 и съм супер супер супер доволна! Който иска да я изпробва!

Общи условия

Активация на акаунт