Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 50

  • 31 940
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 921
Да пийнем по едно късничко, а !  Laughing Laughing Laughing

Арфи,много вкусно изглежда,аз си пийвам и за мен хич не е късничко,че станах преди 1 час  Embarassed Embarassed

Поспаланки такива Joy Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 921
Момичета, Честит Празник! 103 години Независима България!


Благодаря ви за красотите, кафенцето, за всичко  Hug

Ивчееее, Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 921
ЗАПОЧВА ПОВТОРЕНИЕТО НА ЕПИЗОДА ПО ФИЕМАФ Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 832
Момичета,отплавам с лодчицата на разходка за почивните дни  Embarassed Crazy Crazy  Ще се появя по някое време,като успея да се добера до нет  Whistling

# 695
  • Мнения: 921
Момичета,отплавам с лодчицата на разходка за почивните дни  Embarassed Crazy Crazy  Ще се появя по някое време,като успея да се добера до нет  Whistling


Приятна почивка мила Hug До скороооооо  love001

# 696
  • Мнения: 10 819
Привет и тук...на гости на Сабито и Галката... Hug Heart Eyes Hug Peace

Айде wavey  love001....който е отплавал на някъде Thinking...по живо по здраво Peace...много развлечения  newsm44 и по живо по здраво завръщане... Peace

Честит празник ,милички !!! bg bg bg:

Иви Hug....аз гледам душко ЛИН....впрочем гледала съм първи сезон със субтитри...но незнам защо пропуснах втори newsm78...но сега мисля да го изгледам до край bowuu Peace

# 697
# 698
  • Мнения: 295
- нещата могат да бъдат такива, каквито искаме, само трябва да имаме очи, за да ги видим...

# 699
# 700
  • Мнения: 921
- нещата могат да бъдат такива, каквито искаме, само трябва да имаме очи, за да ги видим...

Точно smile3521 newsm51

# 701
  • Мнения: 921
Привет и тук...на гости на Сабито и Галката... Hug Heart Eyes Hug Peace

Айде wavey  love001....който е отплавал на някъде Thinking...по живо по здраво Peace...много развлечения  newsm44 и по живо по здраво завръщане... Peace

Честит празник ,милички !!! bg bg bg:

Иви Hug....аз гледам душко ЛИН....впрочем гледала съм първи сезон със субтитри...но незнам защо пропуснах втори newsm78...но сега мисля да го изгледам до край bowuu Peace


И аз ще го гледам, голяма реклма има, обещава да е добър Hug

# 702
  • Мнения: 295
Учудена съм и супер изумена от рекламата, която му правят. Много странно, за мен специално.
Разровете си вижте рейтинга на сериала в Турция. Положението е трагично. Аз го гледах, докато го даваха и там.

# 703
  • Мнения: 921
Учудена съм и супер изумена от рекламата, която му правят. Много странно, за мен специално.
Разровете си вижте рейтинга на сериала в Турция. Положението е трагично. Аз го гледах, докато го даваха и там.

Ивче заслужава ли си да се гледа? newsm78

# 704
  • Мнения: 295
Така, ще напиша в кратце за какво иде реч:
Заслужава си да се види отгоре-отгоре, защото са поставени много интересни въпроси. Аширети, бердели, семейни отношения, въобще казуси, които са много далечни от нас и нашата действителност, та даже и несъвместими с разбиранията ни.  Сериалът поставя много въпроси, но за съжаление не отговаря на нито един. Сценарият е изцяло съшит с бели конци, в повечето случаи чак олигофренски. Другото, което се набива на очи е избора на главна актриса. Абсолютно Нургюл и Мурат не се подхождат - камерата двамата не ги обича. До последната минута на сериала не можаха да ни убедят, че тея двамата наистина се обичат. Просто наистина най-нелепият възможен подбор.  
Пак казвам, има попадения, има неща, заради които си заслужава човек да се разрови из интернет, да прочете, да разбере, но великия Кудрет Сабънджъ се изложи много яко. Особено прехвален заради 1001 нощи (който аз лично не съм гледала), но тука много зле.
Лично аз тръгнах към тази лента с много големи очаквания и разочарованието ми беше още по-голямо.
Пуснах си първият епизод по Диема и какво да чуят ушите ми - безумен дублаж. Нургюл, която играе Ясемин - е с изключително плътен и дрезгав глас, а са сложили да я дублира актриса с доста по-различен глас (как ще гледате, идея си нямам, та то не се търпи). Въпросната целия сериал освен да пуфтеше и да охкаше, друго не направи. Актисата е тотално аут, далеч  е от образа на нежна и влюбена жена.
Да, Мурат получи за 2010 награда за играта си в сериала, но като цяло  - много зле!!!
Ако решите, мога да изровя статистиките и да ви ги постна, за да видите резила.

П.С. Моля, ако има тук привърженички на сериала, нека не ме нападат заради моето лично мнение, защото нямам намерение да влизам в полемики, защитавайки тезата си.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт