Любители на кучета-23

  • 51 287
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 654
Браво на Бъди,юнак Hug
Добре дошли на всички малки и големи кучета  bouquet

# 106
  • София
  • Мнения: 577
Да знаете от къде можем да си намерим светеща топка? Жоси е луда на тема топки и вечер в тъмното непрекъснато ги губим Sad За зимния сезон ми трябва нещо, което лесно да се вижда.

# 107
# 108
  • София
  • Мнения: 750
Момичета,  много е деликатно захранването!
Виктор захранвах с лечебна консерва на Хилс, скъпа беше...после премина на лечебен Роял Канин гранула - поне 2 -3 седмици. После - неговата си храна.
Как са изпражненията след захранването, повръща ли още? Предполагам - всичко е ок вече.
Успех  Peace

# 109
  • Мнения: 555
Понеже видях, че заговорихте за храни да попитам някой пробвал ли е да храни с Imperial Food малки породи до 10 кг? Разпитах доста хора в други форуми и всички ми я препоръчват, но никой не може да ми каже става или не за малки кучета склонни към напълняване Embarassed
До сега съм хранила с Акана, Нютра голд, Еукануба и роял канин докато беше бебе, но нея я спряхме поради ред причини.
Сега сме с Ориджен и съм много доволна, но честно казано ако намеря нещо с добро качество на добра цена, защо да не пробвам.

# 110
# 111
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  Simple Smile
Много се радвам за малкото юначе Бъди, браво!  Hug

Рошко е добре, но все още малко стресиран. Агресията му към кучета след инцидента се пооправи с помощта на корекция с душач. Но като минем покрай мястото на случката, той се движи близо до мен, нащрек е и се оглежда, сякаш чака куче да излезе от нищото изведнъж. А като подминем мястото започва бясно да се дърпа напред, за да се отдалечим по-бързо. Няма да го мъча повече с минаването през това място. Надявам се след време да забрави и да можем пак да минаваме оттам.

# 112
# 113
  • Мнения: X
Момичета, добър вечер. Включвам се с един въпрос. Мъжо ми звъни сега и се притеснил. Имаме мъжка кавказка, на 4 годинки е. Мъжът ми каза, че днес е забелязал едно образувание, меко, над горния преден крак, около него кожата била като слонска  Shocked
Тези дни ще го водим на лекар, но имате ли представа какво може да е?

# 114
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, добър вечер. Включвам се с един въпрос. Мъжо ми звъни сега и се притеснил. Имаме мъжка кавказка, на 4 годинки е. Мъжът ми каза, че днес е забелязал едно образувание, меко, над горния преден крак, около него кожата била като слонска  Shocked
Тези дни ще го водим на лекар, но имате ли представа какво може да е?


Най-вероятно някакъв лишей или гъбички. Ветеринарят сигурно ще ви пусне тестове, дано не е нещо сериозно  Praynig

# 115
  • Мнения: 2 111
mariyka  Hug
Радвам се за Бъди,дано лошото е отминало и занапред само хубави моменти да имате  Heart Eyes


И да кажа,че за тази темичка помогна и Деси с няколко хубави снимки,които ми прати   bouquet

# 116
  • Мнения: 112
Благодаря на erota  и Деси, и ние бяхме много щастливи като се видяхме на първа страничка.
Как ли е бил Бъди днес, дано е по-добре!!!
Момичета, някой знае ли хотел в Търново, в който да приемат и кучета. Видях в линк за една къща за гости, но ми интересува и още нещо ако знаете.
И въобще, в края на октомври мислим да ходим някъде на ппланина за 3-4 дни, споделете къде можем да отседнем, ако може да е хотел.

# 117
  • София
  • Мнения: 360
Момичета,  много е деликатно захранването!
Виктор захранвах с лечебна консерва на Хилс, скъпа беше...после премина на лечебен Роял Канин гранула - поне 2 -3 седмици. После - неговата си храна.
Как са изпражненията след захранването, повръща ли още? Предполагам - всичко е ок вече.
Успех  Peace
чак сега успях да го оставя! Не повръща вече повече от 24 часа, но му слагат Деган още. Изпражненията са нещо средно - да не изпадам в подробности. И той има някаква подобна консерва, но да не слизам да я проверявам, че ще го събудя.Само че не я харесва и предпочита една котешка. Прави бойкот на клиниката вече и там изобщо не иска да яде, но щом се приберем е върло гладен. Утре ще се разбера с тях да намалим престоя там - и без това вече е без абокат, за да се разпредели по-равномерно храненето.

# 118
  • Мнения: 372

От втория линк купихме последната отгоре надолу. Останахме много разочаровани, когато установихме, че само името й е "светеща". Сега търсим нова.

# 119
  • при него
  • Мнения: 1 258
Марийка, много се радвам за юначето!
Много радост да ви носи и много много да ви слуша!

Общи условия

Активация на акаунт