Любители на кучета-23

  • 51 252
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 122
Страхотни са бебоците.  Heart Eyes

Аз храня с това:
 

# 91
  • Мнения: 0
Вета сложи на Тери чип и сега е сърдит.. Mr. Green
Иначе и аз го храня с Роял Канин. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 106
Здравейте момичета,
и ние да се запишем в новата темичка с нови снимчици:
1. Бренди се разхлажда срещу вентилатора и 2. Новооткритото място за забавление:

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Еха,много йоркширски снимки днес,само ние не сме се разписали Heart Eyes
Добре дошли на новаците в редиците  bouquet

# 94
  • Мнения: 2 603
Аз пък съм далеч от идеята, че роял канин е най-доброто, което съществува. Според мен има много добавен аромат, даже съм чувала за доста кучета, които стават алергични. За съжаление тук в турция няма много избор в това отношение и затова давам канин, но при първа възможност ще мина на Арден Грендж, която ми се струва много по-добра.

# 95
  • Мнения: 555
Хайде и ние да се представим, макар че не сме много редовни в този форум  Party
Казвам се Бери (от Берта) и съм на 2 години и 5 месеца. Обичам да спя, обичам да ям, обичам да се разхождам докато припадна от немощ.
Кастрирана съм, но това не ми пречи да поддържам виртуална, платонична любов с моя любим Арчи.
Не отказвам никаква храна и човешки милувки. С кучетата съм предпазлива.
Обичам да ми обръщат внимание и затова винаги си го прося. Ами това е за сега.
Приятно ми е да се запознаем.

# 96
  • Мнения: 112
Привет Бери, каква си госпожица. Голям сладур е Бренди Simple Smile!И козинката му порастнала.
Ние до сега бяхме на ProPlan,но днес в зоомагазина ми препоръчаха Heppy dog, която била по-добра и реших да го пробвам на нея.
Между другото, там видях днес,че имат шпиц померан - женски, сташна сладурана(Емстерс се интересуваше май за мини шпиц само че). И аз по принцип не съм привърженик на кучета от  там, но ми направидобро впечатление, че имаше вет.лекар от известна варненска клиника, който ги преглеждаше и ваксинираше.

# 97
  • София
  • Мнения: 360
Добре дошли на новите приятели!

Мисля, че имам добра новина: днес Бъди е захранен! Още не знам как ще му се отрази, но е перманентно гладен, така че тази нощ имам нов проблем - да удържа да не му давам колкото иска. Признавам: Това го чаках с нетърпение, така че с удоволствие няма да спя!
Остава утре резултатът от захранването да е добър! Peace Много е важно за да не се върнем назад.

Разбрах, че и Рошко е добре - поздравления! Дано всичко му мине бързо!

# 98
  • Мнения: 0
Прочетох по-назад в темата за Бъди и му стискам палци да се оправя бързо..  Hug
Бери и Бренди са големи сладури! Heart Eyes

# 99
  • при него
  • Мнения: 1 238
Ура за Бъди!
Браво момче!  Hug Hug Hug

# 100
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
малко ни нямаше нас, но сме пак на линия.
Добре дошли на новите. Hug
Марийка, браво на Бъдко, ще се оправи юначето, няма как. Hug Praynig
Жгмъц, сестрО по кучешка храна  Laughing, Карина пак взе да капризничи. Close Изяде един чувал Дог Чоу, взех втори, не е яла от вчера. ooooh! Иначе навън упорито търси боклуци. #Cussing out

# 101
  • София
  • Мнения: 11 122
Snarky Chimpfanny, аз съм решила повече да не експериментирам с боклучиви храни заради капризите и. След предишната смяна взе да повръща и се наложи да и слагат инжекции, така че със зор яде. Сега съм решила да забърквам гранулите с пилешки бульон, дано има ефект... А иначе боклуци яде, както винаги, няма отучване от това, вече се отказах да се боря ...

# 102
  • Варна
  • Мнения: 141
Много хубави новини от адашчето Бъдко.

Нашият Бъди беше много дребничък и слабичък за лабрадор, когато го взехме. Тежеше само 6 килогарама на 3 месеца. Започнахме хранене с хубави храни - Проплан, Хилс, роял канин и дръпна доста. Сега си е добре. Но не иска само гранули. Принуди ме да му слагам в дозата гранули, 120 грама на хранене, 1 супена лъжица котешка храна - каквато и да е. Това е около 30 грама консерва. Нищо на фона на обема гранулки, но иначе им се мръщи и котките му ги открадват под носа. С подправка супена лъжица котешка храна гранулите са изядени на момента.

Доволна съм от Роял канин. Имаме стар котарак - улична бойна. Останал е само с два зъба и то по диагонал. Заради него купувам котешка храна в консерва, защото гранулите са му твърди. Но най-голямото лакомство е шепа гранулки Роял канин за едри породи гребнати от кутията на Бъдко.

# 103
  • Мнения: 224
Браво на Бъди! Дано захранването е успешно! С дакела Мики стискаме палци и лапки.  Praynig
Четем ви редовно, макар че пишем рядко.
Много благодаря, че ни има в колажа!  bouquet
За храната - ние бяхме предимно на РК, докато Мики беше бебе, но после категорично отказа гранулирана храна. Сега признава варени кюфтенца с ориз... Wink

# 104
  • София
  • Мнения: 360
Ерота, страхотна си! В най-тежкият момент от живота му си включила и Бъди в колажа. При това положение е направо задължително да оздравее, няма избор! Naughty
Само дето като порасне, /живот и здраве!/ ще трябва да му смениш снимката за да го познаваме! Hug

Момичета,  много е деликатно захранването! Док ми дава разни храни - много специални, за подобни случаи, но пилето не е във възторг. Хапва предимно една котешка... Ще видя довечера какво ще ми каже като отидем да го вземем, но ще трябва да разнообразя и аз менюто. Питаха ме какво обича - как да кажа като е бил само два дни здрав при мен? Така че, приемам идеи и споделям опит!

Общи условия

Активация на акаунт