Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 60

  • 37 594
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 103
Много ми е интересно ,как Фикрет смята да се грижи сама за себе си и детето си? С бродерии ли , тя си няма представа явно за истинският живот  Cry, че и ще бъде по-добре от всички Laughing
 А и Ферхито не си губи времето, атакува смело Алито.

# 721
  • Мнения: 1 012
Да, ама Алито не е Шефкет  Laughing

# 722
  • Мнения: 8 509
Туй Ферхи е много завистливо, ей.  Tired Да не би някой да е по-добре от нея.  #2gunfire
А вече е и заприлича на вещица.  ooooh! Толкова слаба и с това бледо лице... Sick

# 723
  • Мнения: 14 838
Али бавно но сигурно започва да навлиза в битовизмите на сем. Текин. Няма да е лошо Ферхи да му обясни че Неджля върви в комплект с намусен баща чийто принципи провалиха децата му , с проста но безкрайно нахална и меркантилна майка , с брат пълен некадърник и мамино и татево синче малка сестричка , а сега в добавка със заинатила се също намусена сестра с бебе.А забравих и друга прокудена сестра с кандидат зет - мафиот

# 724
  • Мнения: 8 509
Али бавно но сигурно започва да навлиза в битовизмите на сем. Текин. Няма да е лошо Ферхи да му обясни че Неджля върви в комплект с намусен баща чийто принципи провалиха децата му , с проста но безкрайно нахална и меркантилна майка , с брат пълен некадърник и мамино и татево синче малка сестричка , а сега в добавка със заинатила се също намусена сестра с бебе.

Едва ли е работата на Ферхи да обяснява кой с какъв комплект върви.  ooooh! ooooh! ooooh!
Не се ли вижда каква е нещастница, че тръгнала на другите да решава съдбите. Crossing Arms

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Peace
Редовно ви чета, но имам все по-малко време да пиша из форума, но тази вечер ми дойде музата, та да споделя впечатленията си от последните серии Sunglasses.

Искам пушка да гръмна двете бабушкери - простата Хайрие и крокозъбела Джаврие #2gunfire Едната само охка-пъшка и пустосва, че все другите са им виновни за неволите, втората пък от скука и проклетия сътвори такава каша, че нещата са необратими! ooooh! Фикрет е 100% Текин - намусена като баща си, инат като майка си и наивна до глупост като брат си - как пък веднъж не седна да си поговори с Тахсин, да му покаже чувствата си, да сподели за непрекъснатия тормоз от онова злобно бабе свекърва и... С един разговор между двамата съпрузи нещата щяха да си дойдат на мястото и нямаше сега да скитори с бебе на ръце из Истанбул Whistling

На Лейля чак сега и светна лампичката, ама малко късно взе да си задава въпросите откъде идват паричките на златния Оуз...

Неджля горката - не и стигат простотиите на майка и у дома, ами сега и скалъпената папарашка история и истеричната Сузан Crazy С право каза в тазвечершната серия, че в къщата е станало като лунапарк Mr. Green Само ми е интересно още колко време ще търпи онова мрънкащо и пухтящо създание Хайрие и останалата рода да и се бъркат в личния живот и да превръщат дома и в кокошарник newsm78

А за Ферхунде Rolling Eyes - тази жена е болна! Болна от завист, злоба и интригантство. Сега ще се пробва да "отвори" очите и на Али, както направи с докторчето на Лейля, ама няма да и стане играта Mr. Green Малко и беше боя от Оуз и "любовната" схватка на Митхат  tooth

В общи линии е това Mr. Green


А сега да ви помоля за малко помощ - задава се новата тема, но все още нямам анкета. Мисля си да е нещо относно взаимоотношенията между Фикрет и Тахсин, кой е виновен за ситуацията или нещо подобно... Дайте идеи?  Peace Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 627
ЗА съм , за тази анкета  с Фикрет - Таксин Wink
Става и някаква анкета за Али-Неджля и предстоящата им връзка и проблемите около тях  Peace

# 727
  • Мнения: 14 838
ЗА съм , за тази анкета  с Фикрет - Таксин Wink
Става и някаква анкета за Али-Неджля и предстоящата им връзка и проблемите около тях  Peace
И аз съм за анкетаФикрет -Тахсин . За Неджля и Али може по нататък да изчакаме се развият отношенията им Може нещо от рода " Каква е причината за проваления брак на Фикрет и Тахсин"

# 728
  • Мнения: 2 156
Сузан прекалява ,Неджля е жива,а кой ще живее в къщата и решава само тя.
Която и да беше съпруга на Джем щеше да получи полагащото и се наследство.
Фикрет - трудно се живее с подобен характер.
Как мисли да се оправя сама и без да е в тежест на сем.Текин?

# 729
  • Мнения: 1 012
И аз съм за анкета Фикрет-Таксин, за Неджля и Али знам какво става, ама за Фикрет и Таксин не знам, аз като ги гледах на турски, новият им сезон още не беше готов  Peace

# 730
  • Мнения: 8 509
Ледената кралица, Hug Hug Hug

Харесва ми анкетата да е свързана с Фикрет и Тахсин. Peace

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
За комуникативността на Текинови ..... никой от тях не умее да разговаря като зрял човек.
Донякъде Неджля е по-пряма, но толкова ли е трудно да кажеш на родителите си, че не искаш да ти се месят в личните решения ?
Фикрет без коментар- повтаря грешката на брат си, който заради подобна нелепа ситуация изтърва онова свястно момиче Седеф Peace
Изобщо не защитавам Ферхунде и не я понасям, но как да си изкривя душата - Текин не приеха нейното качество да нарича нещата с истинските имена, точно защото са задръстени и некомуникативни, патриархално-мълчаливи. Тя се чувстваше вечно потисната в дома им, видиш ли да не изръси на масата нещо и да я изгледат накриво Rolling Eyes (не че не го правеше). Позволи си да сподели пред всички, че иска да роди дете, и те я изгледаха сякаш им е глътнала десерта Shocked

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Момичета и момчета,
нов ден, нова тема - заповядайте в:



Надявам се анкетата и опциите в нея да ви допаднат и дано не съм изпуснала някой вариант на отговор Peace

# 733
  • Мнения: 6 551
На Ферхунделата са прекалили с пудрата, заприличала е на клоун  Mr. Green

А от Шефкет по-голям льольо не съм виждала. Толкова пък за нищо да не става този човек  ooooh! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт