Нови придобивки в гардероба - 27

  • 97 106
  • 675
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 94
Здр.момичета , искам да ви попитам  виждали ли сте къде продават плюшени екипи ?
СПортни ли ?

В теранова има със сигурност
Преди време си купих няколко спортни екипа от Sugarfree. Мисля, че още трябва да има! Peace
Имат и плюшени чанти. Peace

# 661
  • Мнения: 22
 да спортни, за вкъщи:)Благодаря Ulenceto i kukumindrela.

# 662
# 663
  • Мнения: 14 513
Здр.момичета , искам да ви попитам  виждали ли сте къде продават плюшени екипи ?
СПортни ли ?

В теранова има със сигурност
Преди време си купих няколко спортни екипа от Sugarfree. Мисля, че още трябва да има! Peace
Имат и плюшени чанти. Peace

това къде е?

# 664
# 665
  • Мнения: 94
Здр.момичета , искам да ви попитам  виждали ли сте къде продават плюшени екипи ?
СПортни ли ?

В теранова има със сигурност
Преди време си купих няколко спортни екипа от Sugarfree. Мисля, че още трябва да има! Peace
Имат и плюшени чанти. Peace

това къде е?
В TheMall, София.
Има и в Royal Mall, Слънчев бряг.

# 666
# 667
  • Мнения: 3 756
Много харесах тези тениски! За съжаление на нас ни трябват в обратен ред-дамската от дясно, мъжката от ляво:(

# 668
  • Мнения: 54
Много харесах тези тениски! За съжаление на нас ни трябват в обратен ред-дамската от дясно, мъжката от ляво:(
Попитайте, може и да правят. Операторите са много любезни, и качеството на тениските е супер!

# 669
  • Мнения: 71
Много харесах тези тениски! За съжаление на нас ни трябват в обратен ред-дамската от дясно, мъжката от ляво:(
Попитайте, може и да правят. Операторите са много любезни, и качеството на тениските е супер!

Да, попитай, предполагам, че няма да има проблем Peace

# 670
  • Мнения: 120
Не мога да се сдържа да не ви ги покажааа Simple Smile))

Много са красиви, Nine West

# 671
  • Мнения: 160
честито - страхотни са Simple Smile

# 672
  • София
  • Мнения: 208
Днес си получих палтенцето http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265646474 … gename=vsdWrapper
Ако знаете колко съм разочарована Sad.....стои ми ужасно,пухкавата яка е една дългокосместа и огромна,като някаква лелка съм,надолу ми е широко и ме прави по-дебела,въобще не е като на снимката,самият вълнен плат е кофти и направо ми се плаче,а това ми е коледният подарък,да бях поръчала за тези парички нещо за децата.И като го премерих и видях на какво приличам с тая отвратителна яка та взех от яд,че я махнах #Crazy,отидох при една шивачка и тя ме успокои-ще ми го свие и ще намеря някакъв плат за якичка да ми сложи нова,по-хубава ..........ТА ПОВЕЧЕ НЯМА да поръчвам дрехи по интернет,толкова хубави неща си имаме по магазините и си го мериш и готово,а сега 200 лв и още за шивачката отидоха на вятъра .......уф, сега съм под пара и така,но  както викаше баба -бели кахъри.......... Tired

# 673
  • Мнения: 2
evelin , милата! И аз като се мина така за някоя дреха или козметика и умирам направо! Само се ядосвам и си мисля за тея пари какви други неща бих направила,но все пак това е риска за покупките по интернет- не го ли премериш е кофти,на моделите и с определена светлина всичко изглежда прекрасно...  Stop Но пък не се ядосвай,освен че са бели кахъри,не си виновна,защото няма как да знаеш,без да си опитала- представи си пък че беше наистина хубаво... Взимаш си урок и така. Може като го оправят да стане много по-добре!  Hug

# 674
  • София
  • Мнения: 208
panic_queen ,благодаря ти,мила-на мен ми беше гадно как ще кажа на мъжо,щото той ми го купи.......но му казах,че сигурно няма да го нося и съм разочарована,той първо се поядоса,но после ми вика да не се притеснявам и да се успокоя Simple Smile........и аз наистина съм вече по-спокойна,пък и наистина може палтенцето с промените да стане  хубаво Praynig

Общи условия

Активация на акаунт