След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 71

  • 40 197
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 501


Кивчо с Йозерман.

# 301
# 302
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте, как сте момичета???

Аз ви обещах , че ще гледам филма на Киво с вас , но мн ангажименти ми се събраха и чак днес изгледах първите 2  епизода.

Киво има невероятно присъствие. Усетил е характера  на героя си и  го пресъздава много точно. За Гюней нямам мн да кажа освен , че е много ме дразни и че е безхарактерно същество.Баща им е изключително жесток човек, а майката , за мен не е майка. Не можеш така да си делиш децата.Джемре, още ми е скрита лимонка , но не ми харесва играта на актрисата- нещо ми е доста скована.

Като цяло за сега съм заинтригувана и дано да е така и за в бъдеще, но рейтинга за сега е слабичък- дано да се изкачим по стълбичката до върха.

Лека вечер Hug


Благодаря ти , за коментара    newsm51 Аз, утре ще изгледам втори епизод и тогава ще се изкажа , но първото ми впечатление, е за нещо добро и обещаващо .  Peace

Влючвай се по-често , тук следим сериалите и на Киво, и на Сонгюл  Peace


# 303
  • Бургас
  • Мнения: 690

  #Crazy #Crazy #Crazy newsm09 

 newsm78 Сонгюлчето сигурно черпи за успешния край на делото...

# 304
  • Мнения: 4 501
Шопич,поводът си заслужава. Peace Тя не трябваше ли да се натряска по случая?... Joy

Не е нашто момиче,засега. Но според коментарите доста народ я "разпозна". Laughing
А като гледам такива техни кадри и мен ме спохождат някакви мисли и очаквания...

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 23:18 от vikktory

# 305
  • Бургас
  • Мнения: 690

Шопич,поводът си заслужава. Peace Тя не трябваше ли да се натряска по случая?... Joy


 thumbsup tooth Със сигурност го е направила! Явно затова отложиха премиерата на съпругите с цяла седмица...  Joy

# 306
  • Мнения: 5



Shaane,благодаря за благата вест,радваме и се от сърце от няколко дни.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 00:37 от 1957rumi

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 690
Добро утро!

Днес кафето от мен


А от Къванч - тютюна  Joy

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 690

Един любвеобилен Робин Худ  Joy

# 309
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен !

Отпивам от сервираното кафе ,за което Благодаря   bouquet, ровя и търся новини за прекрасната ни двойка и попадам на материал ,който дълбоко ме "жегна"  Peace Момичета, реших да го споделя с вас  Hug

Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват!



Джери е мениджър в ресторант. Винаги е в добро настроение. Винаги, когато някой го попита как е, отговаряше: "По-добре от това не може да бъде". Голяма част от персонала напусна, когато той реши да си смени работата... и тръгнаха с него... от ресторант в ресторант. Защо? Защото Джери умееше да мотивира хората. Ако някой от колегите му имаше лош ден, Джери винаги беше до него, за да го успокои и да му покаже позитивната страна на ситуацията. Забелязвайки това, станах любопитен. Един ден отидох при него и го попитах: "Не разбирам, никой не може да бъде позитивен целия ден, как успяваш?" Джери се усмихна и ми каза: "Всяка сутрин се събуждам и си казвам, днес имаш два избора - добро или лошо настроение. Винаги избирам доброто настроение. Всеки път като се случи нещо лошо си казвам, имаш два избора - да бъдеш жертва или да учиш от ситуацията. Винаги избирам това да уча. Когато дойде някой при мен и почне да ми се оплаква, имам два избора - да слушам оплакванията му или да му изтъкна позитивната страна на живота. Винаги избирам позитивната страна". "Но това не е всеки път така лесно", казах му аз. "Напротив, лесно е", каза Джери. "Bсичко в живота се върти около избора, всеки път, когато решаваш нещо, всичко е въпрос на избор. Решаваш как ще реагираш в дадена ситуация. Решаваш как другите ще влияят на твоето настроение. Избираш добро или лошо настроение. Избираш как ще ти протече живота."
Няколко години по-късно чух, че Джери е направил нещо, което е недопустимо в неговата работа. Оставил е отворена задната врата на ресторанта. От там са влезнали няколко въоръжени мъже. Докато опитвал да отвори сейфа, ръцете му треперели и не успявал да улучи правилната комбинация. Тогава един от мъжете се паникьосал и стрелял по Джери. За щастие, бързо открили Джери и го закарали в болницата. След дълга и тежка операция, той бавно се оправил. Видях го 6 месеца след случката. На въпроса как е, той ми отговори "По-добре от това не може да бъде. Искаш ли да ми видиш белезите?" Отказах, но го попитах за какво е мислил по време на плячката. "Първото, което ми дойде на ума е, че трябваше да заключа задната врата. След като ме застреляха, лежейки на земята си мислех, че имам два избора - да живея или да умра. Реших да живея."А не те ли беше страх", попитах го? "Лекарите бяха страхотни, през цялото време ми повтаряха, че всичко ще бъде наред. Но като ме вкараха в линейката и като им видях лицата се уплаших. Прочетох им в очите "той е мъртъв". Знаех, че е време за действие. Там имаше една огромна медицинаска сестра, която през цялото време говореше с мен, за да ме държи в съзнание. На въпроса към какво съм алергичен й казах "На куршуми." Всички почнаха да се смеят. Тогава им казах "Избирам да живея, моля ви, третирайте ме като жив, не като мъртъв!" Джери преживя благодарение на много добри лекари, но и заради невероятния си оптимизъм. От него научих, че всеки ден имаш избор - да се наслаждаваш на живота или да го мразиш. Единственото нещо, което си е само твое и което никой не може да ти отнеме е твоето настроение. И ако малко водиш сметка каво е то, всичко в живота е по-лесно.


Толкова е просто! Наистина е невероятно просто! - Тайната на живота, на успеха, на щастието, е привличането. Привличане на добро ,на усмивки , на блаженство.Колкото повече мислим за това, колкото повече си го представяме (визуализираме), толкова повече то ни обгражда и ни се случва.
Позитивното мислене е навик ,който може да се нарече-ЩАСТИЕ!

Хубав ден !

# 310
  • Мнения: 4 501
Голяма тишина в темата. Wink
Иитина,хубава притча.Тенкс!

Кивчо на опашка.

Тройката,която се бори за най-висок рейтинг. #Silly


А от Къванч - тютюна  Joy


Шопич,момъка много вглъбен ,дарлинг? Laughing

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 14:16 от vikktory

# 311
  • Мнения: 0
Кивчо със Сонгюлчето.  smile3503

  Laughing

vikktory Hug, момата ще му откъсне бузата, дарлинг Laughing
И аз обичам пухкави бузки, ама тяхното на кво прилича!!!
Правят ли са таквиз неща по ресторантите, на публични места... Joy
Да беше ни извикала на помощ... Crossing Arms

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 690
Кивчо със Сонгюлчето. smile3503

  Laughing

vikktory Hug, момата ще му откъсне бузата, дарлинг Laughing
И аз обичам пухкави бузки, ама тяхното на кво прилича!!!
Правят ли са таквиз неща по ресторантите, на публични места... Joy

Да беше ни извикала на помощ... Crossing Arms




 #Crazy #Crazy #Crazy lol4e, добре, че pkaneva е заспала пред компа, щото иначе сърцепляс щеше да й докараш с тоз коментар...  ooooh! ooooh! ooooh!
 tooth Къде го видя това ощипване по бузата, че то има ли за какво да се захванеш по Къваню в момента?!  ooooh!
Момъкът говори по телефона, резервира стая за предстояща романтична вечер!!!  smile3521 Затова и на сутрешните снимки беше толкова вглъбен... Whistling


ПП iitina, Тенкс за споделения материал!   bouquet

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 18:52 от shoppич

# 313
  • Мнения: 0
shoppич thumbsup, вярно, че то няма за какво да се захванеш по Къваньо в момента - само мускули Mr. Green

Ами какво съм гледала, признавам си, не знам doh Заприлича ми ръката на момчето
на ръката на момето. ooooh! Каква съм и аз, какви ми се привиждат...
Аз да запитам, туй Къваньо лий или не?! Mr. Green
Както и да е, pkaneva като се събуди от налегналата я дрямка, ще ме осветли по тоя въпрос.

# 314
  • Мнения: 205
ДОБЪР ВЕЧЕР, МОМИЧЕТА! Hug
 

shoppич   bouquet много ме зарадва с новината за Съпругите  newsm44 newsm68 Оставиха ни в неведение до последно кои обаче ще са съпрузите   #2gunfire

Догледах втора серия на СЮ и ми остана едно тягостно чувство. Как се живее в семейство без любов? Напълно разбирам наш Северин, че иска да се отдели. Бащата продължава да ми е неприятен. Човек, който не си показва чувствата, все сърдит и недоволен. Може да е почтен и работлив, но се отнася с децата и жена си грубо и непочтително. Не можах да повярвам как напердаши порасналите си синове, за годишнината от сватбата не подари едно цвете на жена си - храната на масата е достатъчна. А май ще се окаже и че кръшка. Джемре не ми допада за сега. Съгласна съм със Саси - играе сякаш без душа, няма живец в това момиче. За Гюней още нямам мнение, но като цяло момчето ми харесва, работливо е, иска да постигне нещо в живота и за сега го прави със собствени сили.  Вярно, че остави Кузей да поеме вината за инцидента, но тук вината е много спорна. Той беше зад волана, но и Кузей имаше вина. Ще видим нататък как ще се разгърнат образите.

Общи условия

Активация на акаунт